Opinie o Kenwood KSC-SW11

Ostatnio aktualizowane: 01.12.23

 

Najważniejsze zalety:

To subwoofer do samochodu, za sprawą którego codzienne podróże (np. dojazdy do pracy i powroty do domu) staną się przyjemniejsze. Umieszcza się go pod siedzeniem, ma niewielkie wymiary i nie przeszkadza w czasie jazdy. Ponieważ jest to model aktywny, ma wbudowany wzmacniacz i nie musimy kupować tego elementu osobno.

 

Najważniejsze wady:

Według konsumentów publikujących opinie o Kenwood KSC-SW11, wadą modelu jest brak możliwości regulacji wszystkich istotnych parametrów za pomocą pilota. Służy on tylko do zmiany poziomu głośności dźwięku, częstotliwości oraz fazy. Jeśli chcemy wyregulować też inne parametry, trzeba znaleźć je w ustawieniach radioodtwarzacza.

 

Werdykt: 9.2/10

Urządzenie ma wymiary: 19 cm x 7 cm x 28 cm i waży 2,8 kg, co oznacza, że jest niewielkie. Pasuje ono zarówno do małego, jak i większego auta, to uniwersalny model. Maksymalna moc subwoofera jest równa 150 W. Bardzo dobrze podkreśla on bas, jego pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 35 do 15 000 Hz.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Brak konieczności dobierania dodatkowych urządzeń

Jak zostało wspomniane, subwoofer ma wbudowany wzmacniacz oraz filtr dolnoprzepustowy i nie musimy samodzielnie dobierać dodatkowych elementów. Możemy więc sporo zaoszczędzić, zwłaszcza że cena Kenwood KSC-SW11 i tak nie jest wygórowana. Jest to ciekawa propozycja dla kierowców, którzy podczas jazdy autem lubią słuchać muzyki, ale uważają, że samochodowe głośniki są niewystarczające. Subwoofer podkreśla w szczególności niskie tony, ale te bardzo wysokie także są dobrze słyszalne. Niezależnie od ulubionego gatunku muzycznego, odtwarzane w samochodzie utwory na pewno będą brzmiały tak, jak powinny.

Mało kłopotliwy montaż

Samodzielny montaż urządzenia w aucie nie jest bardzo kłopotliwy. Poradzą sobie z tym nawet osoby, które nie mają dużej wiedzy z zakresu elektroniki. W zestawie znajdziemy niezbędne okablowanie, a także inne elementy, w tym śruby i taśmę. Subwoofer umieszcza się pod siedzeniem, więc nie musimy przygotowywać wolnego miejsca np. w bagażniku.

 

Przewodowy pilot

W komplecie wraz z subwooferem otrzymujemy pilot, który jest z nim połączony za pomocą przewodu o długości 50 cm. Podczas jazdy samochodem mamy go cały czas pod ręką, w efekcie czego możemy szybko zmienić np. poziom głośności dźwięków. Jak twierdzi wielu kierowców, można to zrobić nawet bez potrzeby odwracania głowy, dlatego wciąż kontrolujemy, co dzieje się na drodze. Obsługa pilota nie powinna nas dekoncentrować, ale w razie potrzeby możemy poprosić o zmianę ustawień sprzętu podróżującego z nami pasażera. Obsługa pilota nie jest trudna, co wykazał test Kenwood KSC-SW11.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ