Opinie o Samsung Gear S3 SM-R760N Frontier

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Zegarek bardzo elegancko wygląda, dlatego można go nosić na co dzień do pracy, a nie tylko na czas treningu. Często słyszy się, że to najlepszy smartwatch marki Samsung, gdyż jest wygodny w użytkowaniu, łatwy w obsłudze, a do tego bardzo użyteczny. Sprzęt zapisuje najważniejsze parametry treningu, w dodatku wyświetla powiadomienia ze smartfona.

 

Najważniejsze wady:

Za wadę modelu konsumenci uznali brak dostępu do sklepu Google Play. Z tego powodu smartwatch nie daje możliwości pobrania i zainstalowania wszystkich aplikacji, z których najczęściej korzystamy na smartfonie.

 

Werdykt: 9.7/10

Warto zdecydować się na zakup sprzętu, bo przydaje się w wielu sytuacjach. Przeanalizowane opinie Samsung Gear S3 SM-R760N Frontier dowiodły, że smartwatch jest nie tylko elegancki, ale też solidny, gdyż został wykonany z dobrych gatunkowo materiałów. Jego wymiary to: 4,9 cm x 4,6 cm x 1,29 cm.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bardzo łatwa obsługa

Obsługa zegarka nie jest skomplikowana, m.in. z uwagi na duży i czytelny ekran dotykowy. Jego przekątna wynosi 1,3 cala, a rozdzielczość to 360 x 360 pikseli. Cechą wyróżniającą sprzęt jest obrotowy pierścień, za pomocą którego możemy płynnie przechodzić między dostępnymi aplikacjami i innymi opcjami, takimi jak wiadomości SMS czy budzik. Smartwatch ma wbudowany głośnik, dlatego możemy słuchać muzyki, a nawet wykonywać połączenia telefoniczne. Sparowanie go ze swoim smartfonem nie stanowi żadnego problemu, odbywa się to z wykorzystaniem łączności Bluetooth. Zegarek jest kompatybilny z telefonami z systemem iOS i Android. Jak przekonują konsumenci, jest to dodatkowa zachęta do zakupu, podobnie jak atrakcyjna cena. Samsung Gear S3 SM-R760N Frontier to godny uwagi sprzęt.

Wygląd dopasowany do indywidualnych preferencji

Wygląd smartwatcha możemy dopasować do indywidualnych preferencji. Do wyboru mamy 15 różnych wzorów tarczy. Jeśli wszystkie nam się znudzą, wystarczy pobrać na telefon specjalną aplikację Gear App lub wejść do sklepu Galaxy Apps i tam zmienić motyw lub wybrać elementy, które mają być pokazywane na wyświetlaczu. Kiedy nie używamy smartwatcha, wygląda on jak zwykły zegarek, a wszystko za sprawą funkcji Always-On-Display. Nawet przy wygaszonym ekranie pokazywana jest aktualna godzina i istotne powiadomienia. Ciekawe jest to, że możemy zmieniać wygląd nie tylko samej tarczy, ale również paska. Do wyboru są modele wykonane zarówno z eleganckiej skóry, jak i silikonu, możemy też założyć własny z innego zegarka, jeśli jego szerokość wynosi 22 mm. To daje pewność, że smartwatch okaże się wygodny w noszeniu. Jak pokazał test Samsung Gear S3 SM-R760N Frontier, nie przeszkadza on podczas wykonywania codziennych czynności.

 

Przydatne funkcje treningowe

Sprzęt bez wątpienia przypadnie do gustu osobom aktywnym fizycznie, ponieważ został wyposażony w kilka przydatnych funkcji treningowych. Daje on możliwość monitorowania pulsu, co pozwala na ćwiczenie z odpowiednią intensywnością, bez narażania swojego organizmu na zbyt duży wysiłek. Zegarek pozwala także na sprawdzanie pokonanego dystansu, prędkości, z jaką się poruszamy, a nawet zlokalizowanie swojej pozycji na mapie. W tym celu wykorzystuje on moduł GPS i Glonass. W razie potrzeby możemy też skorzystać z barometru i wysokościomierza. Warto podkreślić, że smartwatch nie zepsuje się w wyniku kontaktu z wilgocią, np. w czasie deszczu czy po zanurzeniu w wodzie. Jest on wodoodporny, jego klasa szczelności to IP68.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ