Opinie o Samsung SL-M2026W

Ostatnio aktualizowane: 29.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Drukarka laserowa nie zużywa dużo tonera, co jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii Easy Eco, dodatkowo jego wymiana nie jest skomplikowana. W skład zestawu wchodzi toner startowy, więc możliwe jest rozpoczęcie pracy zaraz po rozpakowaniu sprzętu. Model zajmuje niewiele miejsca, a wykorzystane do produkcji obudowy tworzywo nie jest podatne na zarysowania.

 

Najważniejsze wady:

Przeprowadzony test Samsung SL-M2026W wykazał, że choć urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi, jej sprawna konfiguracja jest czasochłonna. Czasami urządzenie pozostaje w trybie offline i pojawia się trudność z jego połączeniem. Bezprzewodowy wydruk danych jest wtedy niemożliwy.

 

Werdykt: 9.1/10

Sprzęt ma kompaktowe wymiary i będzie dobry do prywatnego zastosowania, ewentualnie do małych biur. Podajnik mieści 150 arkuszy, więc używając drukarki w domu, nie trzeba zbyt często uzupełniać papieru. Urządzenie nie generuje nieprzyjemnego hałasu, co czasami zdarza się w przypadku większych modeli. W zestawie otrzymujemy kabel USB pozwalający na szybkie podłączenie drukarki do komputera czy laptopa.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU 

 

Wysoka jakość wydruku

Czytając opinie Samsung SL-M2026W, można natrafić na wiele pozytywnych recenzji, w których użytkownicy zapewniają o wysokiej jakości wydruku. Jest to kluczowa zaleta wpływająca na dużą popularność prezentowanego modelu. Urządzenie umożliwia wydruk tekstów i obrazów z zachowaniem wszystkich szczegółów (rozdzielczość 1200 x 1200 dpi). Otrzymane wydruki są ostre, więc łatwo wszystko z nich odczytać. Dokument po wydrukowaniu szybko wysycha, a to zmniejsza ryzyko jego rozmazania. Pamiętajmy, że jest to model monochromatyczny (czarno-biały wydruk).

Łatwa obsługa

Drukarka laserowa została zaprojektowana także z myślą o osobach, które nie mają doświadczenia w obsłudze tego typu sprzętów. Znajdujące się na obudowie przyciski zostały dobrze opisane, aby nie było żadnych wątpliwości, do czego służą. Zaletą jest to, że nie trzeba ich mocno przyciskać, aby wybrać interesujące nas ustawienia. Nie ma konieczności spędzania zbyt dużo czasu na czytaniu instrukcji obsługi. Producent zapewnia też, że wymiana tonera nie jest niczym skomplikowanym, a pozytywne opinie użytkowników tylko to potwierdzają.

 

Sterownik Easy Eco

Drukarkę wyposażono w sterowniki EasyEco, pozwalające zaoszczędzić toner. Co więcej, oprogramowanie to redukuje zużycie papieru i energii, a w efekcie użytkownik nie ponosi dużych kosztów związanych z eksploatacją sprzętu. Kupujący przyznają, że cena Samsung SL-M2026W jest atrakcyjna, a użytkowanie drukarki również nie wiąże się z wysokimi opłatami dodatkowymi.

 

Estetyczny design

Produkt ma kompaktowe wymiary, więc nie zwraca zbyt dużej uwagi odwiedzających nas gości czy klientów. Do wykonania obudowy wykorzystano dobrej jakości materiały, które nie ulegają szybko zniszczeniu. Na powierzchni modelu nie pojawiają się nieestetycznie wyglądające zarysowania. Obudowa ma kolor ciemnego brązu wpadającego w czerń i szarości. Dodatkowo sprzęt ma gładką powierzchnię, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Drukarka ma kompaktowe wymiary (jej podstawa mierzy: 33,2 cm x 21,5 cm), więc nie powinniśmy mieć kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego dla niej miejsca. Warto również dodać, że sprzęt waży niecałe 4 kg, a w związku z tym jego przenoszenie jest łatwe. Chcąc zmienić ułożenie mebli w pomieszczeniu, nie musimy prosić o pomoc w przeniesieniu drukarki.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ