Opinie o Antena Telmor ASR IQ

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Przeanalizowane opinie o Telmor ASR IQ pokazały, że antena została wykonana z bardzo solidnych materiałów, ale mimo to nie jest ciężka. Co więcej, urządzenie działa niezawodnie, bez względu na warunki atmosferyczne, w tym opady deszczu czy silne podmuchy wiatru. To model wyposażony w przedwzmacniacz.

 

Najważniejsze wady:

Aby zamontować sprzęt, trzeba na to poświęcić stosunkowo dużo czasu, a także przygotować kilka niezbędnych narzędzi. Część konsumentów przyznaje, że samodzielne zamocowanie anteny nie było dla nich tak łatwą czynnością, jak początkowo sądzili.

 

Werdykt: 9.7/10

Ta zewnętrzna antena telewizyjna może okazać się nieco kłopotliwa w montażu, ale po jej podłączeniu oglądanie telewizji z pewnością będzie przyjemniejsze. Urządzenie odbiera częstotliwości obejmujące zakres od 174 do 862 MHz. Sprawdza się ono w wielu miejscach, także w górzystym terenie i pozwala na oglądanie programów w jakości Full HD.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wbudowany przedwzmacniacz

Jak już zostało wspomniane, antena ma wbudowany przedwzmacniacz. To element, który na bieżąco analizuje wzmacniane sygnały i na tej podstawie dostosowuje optymalne parametry swojej pracy. Za sprawą takiego rozwiązania sprzęt dobrze sprawdza się w wielu miejscach i to bez względu na to, jak daleko znajduje się nadajnik sygnału telewizyjnego. Możemy swobodnie oglądać swoje ulubione programy i to bez ciągłego narzekania na zakłócenia. Na to istotny wpływ ma również niski współczynnik szumów, wynoszący 2 dB. Przeprowadzony wśród posiadaczy anten test Telmor ASR IQ pokazał, że dzięki nim oglądanie telewizji stało się przyjemną i relaksującą rozrywką.

Wytrzymała i lekka konstrukcja

Mimo że cena Telmor ASR IQ nie jest wysoka, nie należy się obawiać o wytrzymałość sprzętu. To bardzo solidna antena, która została wyprodukowana z dobrych gatunkowo materiałów. Jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych: Promieni UV, wilgoci czy mrozu. Urządzenie waży niecałe 2,5 kg, a jego wymiary po rozłożeniu to: Wysokość – 82 cm, szerokość – 45,5 cm oraz długość – 22 cm.

 

Szeroki zakres odbieranych częstotliwości

Antena odbiera częstotliwości telewizyjne w szerokim zakresie. Jej montaż i podłączenie do telewizora pozwala na wyeliminowanie problemu ciągłego zacinania się lub zanikania poszczególnych kanałów. Sprzęt został przystosowany do odbioru sygnałów analogowych i cyfrowych, w tym DVB-T. Bardzo dobrze sprawdza się on w mieście, gdzie nierzadko poziom odbieranego sygnału jest słabszy. Niemniej jednak antenę wybierają również osoby mieszkające w małych miejscowościach, oddalonych od nadajnika o kilkadziesiąt kilometrów. W ich przypadku urządzenie działa równie efektywnie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Krzysztof

August 12, 2022 at 5:23 am

Niestety, ale mam inne zdanie. Antena nieźle współpracuje z telewizorem, ale przy podłączeniu do dekodera brak sygnału. Siła 100%, jakość 0%. Być może to ten przedwzmacniacz psuje sygnał.

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

August 12, 2022 at 5:42 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że u Pana produkt się nie sprawdził. Być może to sprawa sposobu podłączenia.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny.pl

Odpowiadać