Opinie o Bose Lifestyle 650

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

To kino domowe ma kilka atutów, a jednym z nich jest precyzja wykonania głośnika kanału centralnego. Prezentuje się on elegancko i zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięków. Ma aż 5 precyzyjnych głośników, a do jego wykończenia wykorzystano mocny materiał: anodowane aluminium. Dzięki łączności bezprzewodowej korzystanie z urządzenia jest bardziej komfortowe – można na nim łatwo odtwarzać muzykę z telefonu.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie ma sporo funkcji, dlatego z początku jego obsługa może wydawać się nieco skomplikowana. Warto przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytać instrukcję. Niektóre osoby w komentarzach przyznają, że konfiguracja sprzętu jest trudna.

 

Werdykt: 9.3/10

Cena Bose Lifestyle 650 wynosi prawie 20000 zł, więc jest to zestaw dla wymagających osób, prawdziwych miłośników kina. Panel przedni ma złącze HDMI i złącze słuchawkowe/mikrofonowe. Do zestawu dołączono sporo akcesoriów: emiter podczerwieni, pilot i baterie, kabel HDMI, przewody głośnikowe i zasilacz jednostki sterującej. Dodatkowo kupujący otrzymuje system kalibracji dźwięku i dwa odbiorniki bezprzewodowe.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Głośniki umieszczono w wysokiej jakości obudowie zrobionej z aluminium. Ma ona dodatkowo dwie akustyczne obudowy na podwójne przeciwstawne przetworniki. Taka budowa jest gwarancją uzyskania przestrzennego dźwięku, który będzie wypełniał całe pomieszczenie. Kanał centralny w tym sprzęcie jest szerszy w porównaniu ze starszymi modelami. Ma 5 precyzyjnie działających głośników. Szklane wykończenie ładnie się prezentuje, przywodząc na myśl najbardziej eleganckie urządzenia, jakie są dostępne na rynku. Sprzęt jest więc wybierany przez konsumentów nie tylko z uwagi na bardzo dobrą jakość dźwięku, ale też solidność wykonania i ponadprzeciętną estetykę. Wszystkie wchodzące w skład zestawu elementy mają czarny kolor. Sprzęt pasuje do innych urządzeń ustawionych w pomieszczeniu.

System kalibracji dźwięku

Użytkownicy przeprowadzający test Bose Lifestyle 650 przyznają, że system kalibracji dźwięku ADAPTiQ działa bez zarzutu. Dzięki niemu możliwe jest łatwe dostosowanie głośników do danego pomieszczenia, zależnie od jego powierzchni i znajdujących się w nim przedmiotów. Z uwagi na to, że głośniki i moduł basowy są połączone z systemem bezprzewodowo, można dowolnie zaplanować ich rozmieszczenie. Nie ma obaw o plączące się i zbyt krótkie kable zmniejszające komfort użytkowania sprzętu.

 

Coś dla fanów muzyki

Pochlebne opinie o Bose Lifestyle 650 wskazują, że to kino domowe jest doceniane nie tylko przez miłośników filmów, ale też muzyki. Urządzenie ma system SoundTouch, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z radia internetowego, a ponadto Spotify czy innych podobnych usług. W efekcie użytkownik ma niemal nieograniczony dostęp do muzyki. Ten sprzęt ma mocny przetwornik i wykorzystuje technologię QuietPort. Możliwe jest odtwarzanie ulubionych utworów z poziomu swojego telefonu czy tabletu (łączność bezprzewodowa Bluetooth).

 

Aplikacja

Na uwagę zasługuje bezpłatna aplikacja SoundTouch, która gwarantuje bardzo dobrą kontrolę nad systemem Lifestyle, a także produktami z tej serii. Urządzeniem można sterować z poziomu tabletu czy smartfona, co jest nowoczesnym rozwiązaniem, którego oczekuje niemal każdy kupujący. Z poziomu aplikacji można wyszukiwać interesujące nas utwory i personalizować ustawienia. To wszystko sprawia, że obsługa kina domowego jest łatwa. Możemy odtwarzać muzykę niemal z każdego miejsca w domu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Kamil

January 3, 2023 at 9:27 am

Masakra sprzęt stare radia grają lepiej żałuję zakupu odradzam zakupu

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

January 21, 2023 at 11:27 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny.pl

Odpowiadać