Opinie o TP-Link Archer C7

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Router wyposażono w 3 zewnętrzne anteny, które można odłączyć, a także 3 anteny wewnętrzne. Dzięki tym elementom możliwe jest utrzymanie dobrej prędkości przesyłu sygnału, a także jego stabilności. Dodatkowo ateny zwiększają zasięg, więc możliwe staje się korzystanie z urządzenia nawet w dużych domach (bez obaw o zakłócenia).

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt trudno utrzymać w idealnej czystości, a wszystko dlatego, że ma on czarną obudowę, na której widać nawet najdrobniejsze ślady kurzu. Ponadto na materiale wykonania odbijają się ślady palców, co nie wygląda zbyt estetycznie. Konsumenci przyznają, że ustawiając router w widocznym miejscu, trzeba przecierać go miękką szmatką nawet kilka razy w tygodniu.

 

Werdykt: 9.7/10

Wiele osób podziela zdanie, że TP-Link Archer C7 to bardzo dobry router, w który warto zainwestować. Sprzęt ma kompaktowe wymiary, więc znalezienie odpowiedniego miejsca do jego ustawienia jest proste. Co więcej, jakość wykonania produktu jest bardzo dobra, czego dowodem jest brak zarysowań na obudowie nawet po dłuższym czasie użytkowania. Potwierdza to test TP-Link Archer C7.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dwa pasma

Router Archer C7 rozsyła 2 oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2,4GHz i 5GHz, dlatego połączenia bezprzewodowe wyróżniają się bardzo dobrą efektywnością. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Internetu w celu wyszukiwania potrzebnych informacji (przeglądanie stron), czy grasz online, będzie zadowolony z użytkowania tego sprzętu. Połączenie internetowe będzie stabilne niezależnie od sytuacji.

Łatwa konfiguracja

Opinie TP-Link Archer C7 wskazują, że konfiguracja routera nie jest skomplikowana. Czynność tę można przeprowadzić w zaledwie kilka minut. Do dyspozycji użytkownika pozostaje internetowe narzędzie konfiguracyjne, które wykonano w ten sposób, aby nie było żadnych problemów ze sprawnym połączeniem bezprzewodowej sieci internetowej. Proces instalacyjny może przeprowadzić osoba bez żadnego doświadczenia.

 

Uniwersalne porty USB

Na obudowie znajdziemy 2 wielofunkcyjne porty USB 2.0 pozwalające na podłączenie do drukarek i innych urządzeń. W ten sposób możliwe będzie także udostępnianie sprzętów i plików w sieci lokalnej. W efekcie dostępność do nich uzyska większa liczba użytkowników, a zarządzanie urządzeniami okaże się łatwiejsze.

 

Sieć bezprzewodowa dla gości

Odwiedzający nas goście często chcą uzyskać dostęp do domowej sieci bezprzewodowej, a z poziomu tego urządzenia można to zrobić. Router ma funkcję sieci dla gości, dzięki której osoby z zewnątrz mają możliwość korzystania z Internetu, jednak jednocześnie nie jest im udzielany dostęp do zasobów sieci lokalnej. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo.

 

Wytrzymała obudowa

Dla użytkowników duże znaczenie ma wysoka jakość wykonania gwarantująca długi czas użytkowania sprzętu bez obaw o awarię. Solidnie wykonanym urządzeniem jest bez wątpienia TP-Link Archer C7. Cena routera nie jest jednak wysoka, choć do jego produkcji wykorzystano wytrzymałe materiały. Obudowa wykazuje sporą odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo nie nagrzewa się. Urządzenie zajmuje stosunkowo mało miejsca, a jego design jest na tyle uniwersalny, że łatwo dopasować go do pozostałych urządzeń znajdujących się w danym pomieszczeniu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ