Opinie o Lenovo IdeaCentre 510-15ikl

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Komputer ma zintegrowaną kartę dźwiękową, która jest zgodna z technologią Intel High Definition Audio. Zapewnia to zadowalającą jakość dźwięku, nawet dla bardziej wymagających użytkowników. Sprzęt nie generuje dużego hałasu w trakcie pracy, więc korzystanie z niego jest wygodne. Z przodu i z tyłu komputera znajduje się sporo różnego rodzaju portów, co oznacza, że można do niego łatwo podłączyć inne urządzenia.

 

Najważniejsze wady:

Część osób przeprowadzających test Lenovo IdeaCentre 510-15ikl zwraca uwagę na to, że na obudowie po jakimś czasie pojawiają się drobne rysy. Może to świadczyć o tym, że do jej wykonania nie wykorzystano najlepszych gatunkowo materiałów.

 

Werdykt: 9.2/10

To stosunkowo tani komputer stacjonarny, więc na jego zakup może sobie pozwolić więcej konsumentów. Model ma napęd optyczny, więc można bez problemu odczytywać na nim dane zapisane na płytach CD. Sprzęt ma zainstalowany system operacyjny Windows 10 Home, z którego wygodnie się korzysta.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Informacje techniczne

Dokładne wymiary sprzętu są następujące: wysokość – 36,6 cm, szerokość – 14,5 cm i głębokość – 28,5 cm. Waga urządzenia wynosi 5 kg, więc jego ewentualne przenoszenie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Model ma wbudowaną kartę Wi-Fi i kartę sieciową, a także ma łączność bezprzewodową Bluetooth. Konfiguracja komputera i nawiązanie połączenia internetowego jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Karta dźwiękowa jest zintegrowana, a karta graficzna to NVIDIA GeForce GTX 1050. Jej pojemność wynosi 2 GB. Pamięć RAM jest równa 8GB, co stanowi gwarancję płynnej pracy. Możemy być pewni, że korzystając ze sprzętu na co dzień, nie powinniśmy mieć problemu z jego zacinaniem się. 

Elementy zestawu

Mimo że cena Lenovo IdeaCentre 510-15ikl nie jest wysoka, w zestawie znajdują się przydatne akcesoria. Należą do nich mysz i klawiatura przewodowa. Oba produkty są wykonane z najwyższą starannością, dlatego też można sądzić, że długo nam posłużą. Mysz ma płynnie działające przyciski i się nie zacina. Takie dodatki są przydatne, kupujący nie musi wydawać dodatkowych pieniędzy, aby odpowiednio wyposażyć sprzęt i móc z niego wygodnie korzystać. Urządzenie wyposażono także w czytnik kart 6w1 (obsługuje on następujące karty: SDHC, SDXC, MMC, MS, MS PRO i SD). Na panelu znajduje się też wyjście VGA, wejście i wyjście liniowe audio i wejście mikrofonowe. 

 

Dysk i napęd optyczny

Opinie Lenovo IdeaCentre 510-15ikl są pozytywne, co wynika m.in. z tego, że sprzęt ma duży dysk o pojemności równej 1 TB. W rezultacie nie ma problemu z tym, aby przechowywać w pamięci komputera potrzebne dane. Nie trzeba się też martwić o to, że szybko po zakupie konieczne okaże się nabycie dodatkowego dysku zewnętrznego. Co więcej, komputer na napęd optyczny, co w nowych modelach zdarza się coraz rzadziej. Na sprzęcie można bez problemu odtworzyć płytę CD.

 

Design

Recenzje na temat produktu są pozytywne nie tylko ze względu na to, że komputer działa sprawnie. Dobre opinie wynikają też z tego, że ma on prosty design, więc podoba się sporej grupie osób. Srebrna obudowa ma prosty kształt, model łatwo wpasowuje się w wystrój wnętrza.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ