5 najlepszych kantorów wymiany walut w Rzeszowie

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Jak wybrać najlepszy kantor wymiany walut w Rzeszowie?

 

Czy mieszkając w Rzeszowie można wymienić walutę on-line? Czy wystarczy komputer stacjonarny aby zamienić złotówki na funty albo hrywny na złotówki? Czy kantory w mieście Rzeszów mają placówki czynne przez 24 godziny, a kurs walut jaki Rzeszów oferuje jest atrakcyjny? To właśnie postanowiliśmy sprawdzić poszukując kantoru lubianego przez klientów, a także takiego, w którym kurs euro czy kurs funta w placówkach mieszczących się w granicach administracyjnych miasta Rzeszów jest atrakcyjny. 

 

Ranking 5 kantorów wymiany walut w 2024 roku

 

Kantor Tadek Rzeszów

http://kantorrzeszow.tadek.pl/

Kantor Tadek to firma istniejąca już wiele lat, która zgromadziła wiernych klientów. Oferta kantoru jest skierowana głównie do klientów indywidualnych, którzy mają potrzebę wymiany gotówki na inną walutę o różnych porach dnia i nocy. Dlatego właściciele zdecydowali, że kantor, mieszczący się pod adresem: Rzeszów ul. Kopisto 8B będzie czynny całą dobę. Na stronie internetowej są prezentowane kury walut oferowanych przez placówkę do wymiany. Wśród nich znajdziemy nie tylko kurs dolara czy euro, ale też takich walut jak hrywna ukraińska czy kuna chorwacka. Firma zajmuje się też skupem starych franków szwajcarskich. Klienci w większości twierdzą, że kursy w tym miejscu są atrakcyjne, co również potwierdza internetowa, obejmująca Rzeszów, porównywarka. Ponadto ceny w kantorze są negocjowalne, a dodatkowo, telefonicznie można zarezerwować daną cenę, aby następnie przyjść i zgodnie z nią wymienić walutę.

 

Kantor Galeria Rzeszów 

http://www.eurostar.rzeszow.pl/

W Galerii Nowy Świat, przy ul. Krakowskiej 20 znajdziemy kantor Eurostar. Nie jest to jedyna lokalizacja tej firmy, w mieście Rzeszów Eurostar ma jeszcze lokalizację przy kolejowej 1, a także, kolejny kantor mieści się w identycznej lokalizacji jak rzeszowski Leclerc. W tym miejscu chcielibyśmy wspomnieć kantor Sowa Rzeszów dawniej mieszczący się również przy ulicy Rejtana, a który zakończył swoją działalność i zaprosić klientów zamkniętej placówki na Rejtana do Eurostaru. Za wyjątkiem lokalizacji na Kolejowej, gdzie punkt jest czynny do 18.00, pozostałe placówki zapraszają klientów do godziny 21.00. Obok wymiany waluty, każdy klient będzie mógł za pośrednictwem firmy opłacić swoje rachunki, a także przesłać ekspresowo pieniądze do dowolnej osoby na świecie, która odbierze je w kilka godzin w jednej z placówek, która również współpracuje z firmą Western Union. Oferta wymiany walut kantoru Eurostar jest kierowana do osób prywatnych, ale też do klientów biznesowych wymieniających większe sumy pieniędzy. Od kwoty 10 tys. zł. Klient może liczyć na zastosowanie znacznie atrakcyjniejszych cen hurtowych.

 

Kantor Społem Rzeszów

http://www.kantorsupersam.pl/

Kantor SuperSam znany wśród klientów jako „Kantor Społem” swoją zwyczajową nazwę zyskał z tego powodu, że mieści się wewnątrz całodobowo otwartego sklepu o nazwie Społem NonStop SuperSam. Dla zainteresowanych wymianą waluty nowych klientów strona internetowa kantoru zawiera dokładne wskazówki dojazdu do placówki znajdującej się przy ulicy Asnyka 12. Ulica ta znajduje się nieopodal dworca PKP i PKS. Kantor swoją ofertę kieruje do osób prywatnych jak i biznesu. Pracownicy kantoru to doświadczone osoby o elastycznym podejściu do klienta i najwyższej staranności w jego obsłudze. Uczestniczą oni w kursach podnoszących kwalifikacje, z których jedne z najważniejszych są te uczące jak rozpoznać fałszywe banknoty. Kantor jest otwarty w dni powszednie od godziny 7.00 do 18.00, w soboty do 14.00. Na stronie internetowej podane są aktualne kursy walut, a ponieważ ich aktualizacja ma miejsce co 15 minut, firma zaznacza, że są to poglądowe stawki i należy je potwierdzić w placówce. 

 

Kantor Wymiany Walut w Rzeszowie

http://www.kantorywalut-rzeszow.pl/

Kantor Wymiany Walut, bo tak się nazywa kolejna placówka, to firma posiadająca dwie lokalizacje. Jedna z nich mieści się przy ulicy Grottgera 20 (vis a vis dworca PKP), druga przy ulicy Grunwaldzkiej 19 (naprzeciw Kredyt Banku). Oba miejsca działają od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 17.00, a w soboty od 8.00 do godziny 13.30. Według informacji na stronie www Kantor Wymiany Walut oferuje konkurencyjne kursy biorąc pod uwagę inne rzeszowskie placówki i są one stale na firmowej stronie internetowej prezentowane. Firma jednak zastrzega, że ich charakter jest informacyjny i nie mogą stanowić jedynej podstawy do zawarcia transakcji. Kursy te klient powinien potwierdzić w placówce, głównie z tego powodu, że ulegają one szybkim zmianom uzależnionym od giełdy. Interesującą opcją jest możliwość negocjacji cen, co zapewne ma miejsce przy wymianie większych kwot. 

 

Kantor Rzeszów Alex

https://kantoralex.rzeszow.pl/

Kantor Rzeszów Alex to miejsce przyjmujące klientów już od 20 lat, a dzięki zaangażowaniu pracowników i właścicieli firma stopniowo się rozrastała i obecnie tworzy sieć kilku placówek mieszczących się w różnych częściach miasta Rzeszów. W ścisłym centrum miasta mieści się kantor przy ulicy Grottgera (vis a vis dworca PKS) zapraszający klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 18.00 i w soboty 9.00 – 15.00. Kolejna placówka znajduje się przy ulicy Lisa-Kuli 16 i czynna jest w dni powszednie od 9.00 do 17.00, w soboty od 9.00 do 13.00. Następne miejsce należące do sieci Alex to kantor usytuowany w Castoramie przy ulicy Rejtana, tu klientów zaprasza się od 8.15 do 17.00 od poniedziałku do piątku i w soboty w godzinach 9.15 – 15.00. Ostatnia placówka pracuje w centrum handlowym Auchan Krasne i  pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00. Firma deklaruje posiadanie atrakcyjnych kursów sprzedaży i zakupu waluty i są one przedstawiane na stronie www i nieustannie aktualizowane. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ