Najlepszy soundbar Panasonic

Ostatnio aktualizowane: 01.12.23

 

Panasonic to firma, która od wielu lat dostarcza na rynek dobrej jakości sprzęty. Oferowane przez producenta soundbary zdobywają pochlebne recenzje, co dowodzi, że są one dobrej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że ilość tego typu produktów jest duża, więc spośród wielu modeli, wybraliśmy tylko te najlepsze. Chcielibyśmy zachęcić Cię do przeczytania rankingu, w którym pierwsze miejsce zajął soundbar Panasonic SC-HTB18EG-K. Jedną z najważniejszych zalet urządzenia jest bardzo dobra jakość dźwięku. W rezultacie słuchanie muzyki czy oglądanie filmów staje się jeszcze większą przyjemnością. Sprzęt jest sprzedawany z pilotem zdalnego sterowania, dzięki któremu obsługa soundbara jest wygodna. Odtwarzanie ulubionej muzyki jest łatwe m.in. za sprawą łączności bezprzewodowej Bluetooth. Aby zacząć słuchanie ulubionych utworów zapisanych w pamięci telefonu, nie trzeba podłączać go do soundbara za pomocą kabla. Drugie miejsce w zestawieniu zajął model Panasonic SC-HTB688. Obsługa soundbara nie jest trudna. Znajdujący się w zestawie subwoofer jest bezprzewodowy, więc można go ustawiać w dowolnym miejscu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Soundbar ma łączność bezprzewodową, co oznacza, że aby podłączyć do niego telewizor, czy telefon i odtwarzać ulubioną muzykę, nie trzeba używać kabla - wystarczy sparować oba urządzenia. Jakość generowanego dźwięku jest bardzo dobra - bez zakłóceń i szumów nawet przy ustawieniu głośności na wysoki poziom.

Wady

Obudowę modelu zrobiono z tworzywa sztucznego. Wykorzystany materiał jest podatny na drobne zarysowania. W związku z tym po pewnym czasie użytkowania sprzęt może nie wyglądać tak dobrze, jak na początku.

Podsumowanie

Urządzenie można zamontować na ścianie, co pozwala zaoszczędzić nieco miejsca. W zestawie znajduje się praktyczny pilot zdalnego sterowania, który czyni obsługę soundbara bardziej wygodną. Model jest polecany miłośnikom muzyki.

Drugi wybór

Zalety

W zestawie znajduje się bezprzewodowy subwoofer. Można go postawić w dowolnym miejscu i przenosić gdzie tylko chcemy. Sprzęt gwarantuje dźwięk przestrzenny, który jest bardzo realny i uprzyjemnia oglądanie filmów czy słuchanie muzyki. Obsługa sprzętu nie jest skomplikowana.

Wady

W niektórych recenzjach można przeczytać, że ilość wejść HDMI jest mała. To nieco ogranicza możliwość podłączenia modelu do różnych urządzeń. Soundbar trzeba często czyścić, bo osadzający się na nim kurz bardzo jest widoczny.

Podsumowanie

Produkt nie jest bez wad, ale mimo to konsumenci chętnie go kupują. Uważają oni, że sprzęt jest wygodny w użytkowaniu. Duże znaczenie ma w tym kontekście łatwa obsługa, jak również możliwość podłączenia telefonu do urządzenia za jednym kliknięciem (łączność Bluetooth).

Rozważ też

Zalety

Sprzęt wykonano z dobrych gatunkowo materiałów, dlatego wygląda elegancko i jest nie tylko funkcjonalny, ale też dodaje wnętrzu charakteru. Obsługa soundbara nie jest trudna nawet dla osób, które pierwszy raz używają tego typu sprzętu.

Wady

Choć urządzenie ma bezprzewodową łączność Bluetooth, czasami trudno z niej skorzystać. Czasami pojawia się problem ze sparowaniem sprzętu ze swoim smartfonem. Kiedy ustawimy największą głośność, mogą pojawić się drobne szumy.

Podsumowanie

Jeśli zdecydujesz się kupić ten model, będziesz miał możliwość rozbudowania zestawu i stworzenia w swoim domu kina domowego. Z pewnością zachwyci ono nie tylko Twoich bliskich, ale także gości, którzy będą Cię odwiedzali.

 

 

Soundbary Panasonic – ranking

 

Panasonic SC-HTB18EG-K

 

Prezentujemy soundbar Panasonic SC-HTB18EG-K, który według wielu użytkowników jest jednym z najlepszych sprzętów dostępnych na rynku. W skład zestawu wchodzi listwa głośnikowa i subwoofer. Moc całkowita urządzenia jest równa 120 W. Jest to model 2.1-kanałowy.

Soundbar odtwarza dźwięk w bardzo dobrej jakości – bez zakłóceń i szumów. Urządzenie ma łączność bezprzewodową Bluetooth, a dzięki temu możliwe jest słuchanie muzyki z telefonu. W tym celu nie trzeba szukać i podłączać kabla do listwy – wystarczy odpowiednio sparować obydwa sprzęty. Wchodzące w skład zestawu elementy mają kompaktowe wymiary, więc można je umieścić na półce przy telewizorze. Istnieje możliwość montażu listwy na ścianie. Model zrobiono z tworzywa sztucznego.

W większości opinie na temat sprzętu Panasonic SC-HTB18EG-K są bardzo dobre. Urządzenie ładnie odtwarza dźwięki o różnej częstotliwości. Soundbar przydaje się nie tylko podczas oglądania filmów, ale też okazuje się niezastąpiony w trakcie imprez.

Model SC-HTB18EG-K to bardzo dobry soundbar Panasonic do 600 zł. Moc wyjściowa urządzenia to 120 W. Produkt wykonano z tworzywa sztucznego.

 

Zalety

Jakość dźwięku: Sprzęt zapewnia zadowalającą jakość dźwięku. Odtwarzana muzyka czy film są przyjemne dla ucha. Model spełni oczekiwania miłośników kina i muzyki. Użytkownicy uważają, że takie urządzenie powinno znaleźć się w każdym salonie.

Montaż: Listwę głośnikową można zamontować na ścianie, co pozwala zaoszczędzić nieco miejsca. Instalacja tego elementu nie jest trudna i nie wymaga zakupu drogich akcesoriów.

Pilot zdalnego sterowania: Kupując Panasonic SC-HTB18EG-K, otrzymujemy do kompletu pilot zdalnego sterowania, który umożliwia obsługę soundbara bez konieczności wstawania z kanapy i przerywania odpoczynku.

Łączność bezprzewodowa: Sprzęt ma łączność bezprzewodową Bluetooth. Jeśli chcemy odtworzyć muzykę z telefonu, nie musimy podłączać swojego smartfona do soundbara za pomocą kabla. Wystarczy sparować obydwa urządzenia.

Waga: Z racji tego, że subwoofer jest lekki, można go łatwo przenieść w inne miejsce.

 

Wady

Wykonanie: Do produkcji zestawu wykorzystano tworzywo sztuczne. Nie jest to bardzo trwały materiał, więc trzeba liczyć się z tym, że po jakimś czasie sprzęt nie będzie wyglądał tak dobrze, jak na początku.

 

 

 

 

Panasonic SC-HTB688

 

Szukasz soundbara, który będzie dobrej jakości, a przy tym jego obsługa nie okaże się skomplikowana? Powinieneś przyjrzeć się bliżej modelowi Panasonic SC-HTB688. Moc całkowita urządzenia wynosi 300 W. Zestaw składa się z subwoofera i listwy głośnikowej. Pierwszy z elementów ma wymiary: 18,5 cm x 30,3 cm x 33,7 cm, a drugi: 85,3 cm x 6 cm x 9 cm.

Użytkownik ma możliwość montażu listwy na ścianie. Znajdujący się w komplecie subwoofer jest bezprzewodowy, co oznacza, że można umieścić go w dowolnym miejscu. Kupując Panasonic SC-HTB688, otrzymujemy w zestawie pilot zdalnego sterowania. Aby zmienić ustawienia sprzętu, nie trzeba do niego pochodzić.

Wiele osób jest zdania, że inwestycja w Panasonic SC-HTB688 to dobre posunięcie. Użytkownicy najbardziej doceniają to, że soundbar gwarantuje dobrą jakość dźwięku. Istotną zaletą jest też jego łatwa obsługa. Sporo konsumentów zwraca uwagę na elegancki design sprzętu.

Soundbar Panasonic SC-HTB688 ma moc 300 W. Przednie głośniki mają wymiary: 85,3 cm x 6 cm x 9 cm.

 

Zalety

Dźwięk przestrzenny: Znajdujący się w zestawie soundbar składa się z 3 niezależnych głośników i bezprzewodowego subwoofera. Urządzenia te gwarantują 3.1-kanałowy dźwięk przestrzenny, który swoją jakością zachwyca nawet bardzo wymagające osoby.

Wygoda użytkowania: Sprzęt ma łączność bezprzewodową Bluetooth, która umożliwia łatwe przesyłanie danych z pamięci telefonu do soundbara. Możliwe jest odtwarzanie muzyki z poziomu smartfona po dosłownie jednym kliknięciu.

Bezprzewodowy subwoofer: Z uwagi na to, że subwoofer jest bezprzewodowy, można go przenieść w dowolne miejsce i nie trzeba przy tym pamiętać o podłączaniu kabli.

Łatwa obsługa: Konsumenci zapewniają, że obsługa urządzenia jest prosta. Z wybraniem konkretnych ustawień poradzi sobie każdy.

 

Wady

Ilość wejść HDMI: Niektórzy użytkownicy wskazują, że sprzęt ma stosunkowo mało wejść HDMI.

 

 

 

 

Panasonic SC-ALL70TEGK

 

Poszukiwaczom dobrej jakości doznań dźwiękowych można polecić model Panasonic SC-ALL70TEGK. Urządzenie pracuje w systemie dźwięku Dolby Digital, Virtual Dolby Pro Logic II i DTS Surround, co nie tylko stanowi o jego kompatybilności z dużą ilością nowoczesnych sprzętów, ale także świadczy o możliwości uzyskania z jego pomocą czystego, przestrzennego dźwięku.

Przystawka tego soundbara mieści w swoim wnętrzu 3 głośniki, których rolą jest emisja wysokich i średnich tonów. Dodatkowo producent dodał do zestawu subwoofer odtwarzający głosy niższe, przez co użytkownik otrzymuje pełne spektrum dźwiękowe w momencie oglądania telewizji czy słuchania muzyki. Całkowita moc wyjściowa urządzenia wynosi 350 W, gwarantując czysty i przestrzenny dźwięk, przyjemny dla ucha.

Zdaniem konsumentów produkt jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze. Do telewizora podłącza się go za pomocą wejścia HDMI i odpowiedniego kabla, podczas gdy przy wykorzystaniu wbudowanego systemu Bluetooth można go sparować z różnego rodzaju sprzętami mobilnymi.

Panasonic SC-ALL70TEGK to soundbar o mocy 350 W. Model ma łączność bezprzewodową Wi-Fi i Bluetooth.

 

Zalety

Przyjemność płynąca z oglądania filmów i słuchania muzyki: Podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki dźwięk ma kluczowe znaczenie. Dlatego 3 głośniki o odpowiednim kształcie spisują się bardzo dobrze. Niwelują one zniekształcenia i uwydatniają wszystkie szczegóły dźwięku.

Możliwość rozbudowania zestawu: Użytkownik może w rozbudować posiadany zestaw poprzez zakup nowych głośników ALL. Ich konfiguracja jest prosta i wymaga jedynie skorzystania z intuicyjnej aplikacji Panasonic Music Streaming.

Wykonanie: Sprzęt wykonano z dobrych gatunkowo materiałów, dlatego też wygląda on elegancko i nie niszczy się zbyt szybko.

 

Wady

Parowanie: Czasami pojawia się problem ze sparowaniem urządzenia ze smartfonem za pomocą łączności Bluetooth.

 

 

 

 

Jaki soundbar Panasonic wybrać?

 

Zestaw kina domowego to z całą pewnością coś, co urozmaici oglądanie każdego filmu. Jednak, nie każdy ma wystarczająco dużo miejsca, by rozłożyć zestaw kolumn, lub na jego kupno nie pozwalają mu zasoby finansowe. Z myślą o takich osobach stworzono soundbary.

Firma Panasonic od dawna produkuje urządzenia mające zapewnić odpowiednie wrażenia dźwiękowe. Jest to lider w tym zakresie i zaufało jej już wiele osób. Dlatego bazując na produktach tej marki chcemy pokazać Ci, jakimi cechami powinien wyróżniać się każdy podobny produkt.

Soundbar to niewielka przystawka do telewizora, która ma na celu wzmocnienie wydawanego dźwięku. Pierwszą kwestią, na której warto się skupić podczas kupowania modelu, jest jego moc. W przypadku tego typu sprzętu parametr odpowiada nie tylko za możliwy do uzyskania stopień głośności dźwięku, ale także za ilość ciepła, które może zostać rozproszone przez urządzenie tak, by nie uległo ono zniszczeniu. Najlepsze soundbary Panasonic będą zarówno rozprzestrzeniać głos dobrej jakości, jak i będą w dużym stopniu odporne na działanie energii cieplnej.

Jednym z ważnych aspektów produktu jest kompatybilność urządzenia z posiadanym przez użytkownika telewizorem. Zanim wybierzesz się do sklepu lub zamówisz dany model przez Internet sprawdź, jakie posiada dekodery dźwiękowe i czy są one zgodne z tymi, które obsługuje soundbar. W dalszej kolejności spójrz na gniazda, które mogą pozwolić na połączenie ze sobą urządzeń – jeśli i one będą ze sobą kompatybilne możesz śmiało dokonać zakupu.

W zależności od modelu, na sprzęt może składać się jedynie przystawka zbudowana z mniejszej lub większej ilości stożkowych głośników lub przystawka w połączeniu z dodatkowym subwooferem. Druga konfiguracja zazwyczaj decyduje o wyższej mocy urządzenia, jak i zewnętrznym wsparciu dla odtwarzanego dźwięku. Brak tego elementu nie przesądza jednak o słabej jakości pracy urządzenia. Wybór należy wyłącznie od Twoich preferencji.

Najlepszy soundbar Panasonic w 2023 roku jest wyposażony w nowe technologie poprawiające odtwarzany dźwięk. Może to być regulacja tonów, korektor dźwięku, Virtual Surround Sound odpowiadający za imitowanie dźwięku przestrzennego czy Crystal Amplifier Plus czyniący go znacznie czystszym.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ