Najlepszy soundbar Philips

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Soundbar’y Philips – Ranking

 

Philips HTL2163B

 

Philips HTL2163B to soundbar z subwooferem. Zestaw można podłączyć do telewizora, czy konsoli do gier. Dodatkowo z soundbar’a można korzystać za pośrednictwem iPhona, Ipada lub MP3 przez podłączenie wejścia audio. Oprócz tego oczywiście produkt jest zaopatrzony w Bluetooth. Tym sposobem spokojnie możesz podłączyć wtyczkę do telewizora, a z innymi urządzeniami, takimi jak laptop, czy telefon, połączysz się za pośrednictwem Bluetooth.

Taka opcja zdecydowanie ułatwia korzystanie z soundbar’a, ponieważ bez zbędnego przepinania wtyczki możesz cieszyć się dźwiękiem z dowolnego urządzenia. Soundbar wyposażony jest w najwyższą jakość dźwięku, a technologia Virtual Surround Sound daje wrażenie przestrzennego dźwięku. Kupując soundbar Philips HTL2163B nie będą też potrzebne dodatkowe głośniki.

Technologia Dolby Digital kompresuje dźwięk w taki sposób, że jeden soundbar daje efekt taki, jak system głośników 5.1. Do zestawu dołączony jest też pilot, który ma opcję połączenia się z innymi sprzętami. Nie musisz mieć kilku pilotów, wystarczy Ci jeden. Soundbar można zamontować w dowolnym miejscu, co ułatwią jego nieduże rozmiary. Klienci, którzy zakupili soundbar Philips HTL2163B są zadowoleni z jakości dźwięku oraz komfortu użytkowania.

 

 

 

 

Philips HTL1190B

 

Soundbar Philips HTL1190B jest dobrej jakości produktem, który zdecydowanie uprzyjemni odbiór dźwięków z urządzeń takich jak telewizor, czy też telefon. Jeśli nie masz dużo miejsca na 5 głośników, a chcesz, aby dźwięk w filmie, który oglądasz był w odbiorze dużo lepszy, to ten produkt jest właśnie dla Ciebie.

Przez technologię Virtual Surround Sound możesz cieszyć się z ulubionego filmu z świetnym dźwiękiem kupując ten produkt w niewygórowanej cenie. Soundbar ma wbudowany Bluetooth, który pozwala cieszyć się dźwiękiem nie tylko z telewizora, ale także z urządzeń, które posiadają opcję takiego połączenia, na przykład: telefon lub laptop. Ponadto urządzenie można zamontować nie tylko pod telewizorem, ale także na stojaku, czy ścianie.

Użytkownicy po zakupieniu soundbar’u Philips HTL1190B są zadowoleni z jego brzmienia. Wiele klientów przyznaje, że jest on idealny do filmów i gier. Dodatkowo odbiorcy produktu zgodnie twierdzą, że jest to soundbar Philips w dobrej cenie.

 

 

 

 

Philips HTL3110B

 

Chcesz cieszyć się najlepszej jakości dźwiękiem w trakcie oglądania ulubionego filmu lub grania na konsoli bez żmudnego instalowania głośników? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to soundbar Philips HTL3110B jest produktem stworzonym właśnie do tego. Urządzenie zaopatrzone jest w technologię Dolby Digital, która spełnia funkcję systemu głośników 5.1.

Dodatkowo soundbar Philips HTL3110B posiada Virtual Surround Sound, która sprawi, że dźwięki rozprzestrzenią się wokół Ciebie i dadzą wrażenie, jakbyś był w świecie filmu lub gry. Do urządzenia jest dołączony subwoofer, co umożliwia słuchanie muzyki z możliwością kontrolowania mocnych dźwięków. Soundbar można spokojnie połączyć też z innymi urządzeniami przez Bluetooth, co pozwoli na spokojne i komfortowe odtwarzanie z niego muzyki przez mp3, czy też telefon.

Pilot dołączony do produktu pozwala na sterowanie nie tylko samym soundbarem, ale także telewizorem, odtwarzaczem DVD lub Blue-ray przez funkcję Easy Link. Jak większość soundbar’ów ten także ma opcję zamontowania na stojaku, ścianie lub pod telewizorem. Klienci, którzy zakupili ten produkt są zadowoleni z jakości dźwięku i urządzenia biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę.

 

 

 

 

Jaki soundbar Philips wybrać?

 

Philips jest firmą holenderską, która posiada długoletnią tradycję sięgającą aż do 1891 roku. Philips rozpoczęło produkcję urządzeń elektrycznych już w 1939 roku. Firma pojawiła się w na rynku polskim w latach dwudziestych XX wieku. Philips jest w obecnych czasach firmą wiodącą dla urządzeń technologicznych, które zostały docenione na całym świecie za jakość oraz różnorodność swoich produktów. Firma skupia się na potrzebach użytkowników, a także by produkty były jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Soundbar’y marki Philips są wysokiej jakości produktem. Soundbar jest to urządzenie, które za podłączeniem do telewizora pozwala na odbiór bogatszych dźwięków podczas oglądania telewizji. Produkt ten sprawia, że możemy cieszyć się świetnym dźwiękiem w trakcie oglądania meczu, filmu, czy też ulubionego serialu.

Soundbar ma możliwość podpięcia nie tylko do telewizora, ale także do innych urządzeń, takich jak: laptop, czy komputer. Dodatkowo większość soundbarów Philips ma opcję połączenia przez Bluetooth, co pozwala na połączenie z urządzeniami mobilnymi.

Przy wybieraniu soundbar’a Philips warto zwrócić uwagę na moc głośników. Im większa moc, tym lepszy efekt przy oglądaniu telewizji lub słuchaniu muzyki. Dobrze jest się zastanowić jakiego rodzaju system głośników zamontowany w jednym soundbarze najbardziej będzie nam odpowiadał. Większość urządzeń posiada technologię Virtual Surround Sound, co pozwala cieszyć się przestrzennym dźwiękiem. Do tego dostępne są różnego rodzaje środowiska dźwiękowe, na przykład: 3.1. lub 5.1. Najlepszy soundbar Philips w 2024 roku zaopatrzony jest w Dolby Didital, który daje efekt systemu głośników typu 5.1. Jest on świetny przy oglądaniu filmów, ponieważ dźwięk przestrzenny daje odczucie, jakbyśmy byli w kinie.

Najlepiej, gdy do urządzenia dołączony jest pilot, gdyż można swobodnie sterować dźwiękiem bez wstawania z fotela. Niektóre soundbar’y mają też możliwość zainstalowania nawet na ścianie. Jest to świetna opcja, gdy nie masz możliwości zamontowania go pod ekranem i dodatkowo nie musisz specjalnie robić miejsca pod telewizorem. Najlepsze soundbar’y Philips są zaopatrzone w technologię Crystal Amplifier Plus. Efektem tego jest świetny, czysty dźwięk pozbawiony nieprzyjemnych szumów. W dodatku soundbar w porównaniu z kinem domowym ma przede wszystkim niższą cenę i nie zajmuje dużo miejsca. Urządzenie pozwala cieszyć się dźwiękiem 5.1. bez konieczności rozstawiania głośników. Jeśli nie chcesz bawić się w montowanie głośników, a chcesz cieszyć się dobrym dźwiękiem podczas oglądania telewizji, czy też słuchania muzyki, to soundbar jest produktem stworzonym właśnie dla Ciebie.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ