Najlepsze słuchawki bezprzewodowe Bose

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Słuchawki bezprzewodowe Bose – ranking

 

Bose QuietComfort 35 II

 

Bose QuietComfort 35 II to słuchawki bezprzewodowe, z których z pewnością będziesz zadowolony. Jest to model nauszny. Dzięki sprzętowi tego typu możesz bez przeszkód słuchać swojej ulubionej muzyki. Słuchawki mają 3 poziomy regulacji redukcji hałasu. Dlatego dźwięki z zewnątrz z pewnością nie przeszkodzą Ci podczas słuchania muzyki.

Po naładowaniu akumulatora możemy słuchać muzyki przez około 20 godzin. Mamy również możliwość szybkiego doładowania, które trwa niecałe 15 minut. Pozwoli nam ono na dodatkowe 2,5 godziny słuchania muzyki. Z pomocą specjalnego korektora jakość dźwięku jest podwyższona. Dlatego słuchanie muzyki jest przyjemniejsze. Aby łatwiej można było obsługiwać słuchawki, producent stworzył specjalną aplikację na telefon.

Sprzęt ma wbudowany mikrofon, dzięki któremu możemy połączyć się z kimś telefonicznie. Słuchawki łączą się z telefonem z pomocą Bluetooth oraz technologii NFC. Do wyboru mamy dwa modele słuchawek: czarne oraz srebrne. Użytkownicy uważają, że obie wersje wyglądają bardzo dobrze. Doceniają oni wysoką jakość dźwięku oraz długą pracę akumulatora.

 

 

 

 

Bose SoundLink AroundEar 2

 

Bose SoundLink AroundEar 2 to słuchawki nauszne, które bardzo wygodnie się nosi. Model nie przeszkadza nam podczas biegania lub wykonywania innych czynności, ponieważ jest on lekki. Sprzęt ma specjalną funkcję, która zapewnia dobrą jakość dźwięku nawet w przypadku, kiedy jest on bardzo cichy. Prezentowane słuchawki są znane z tego, że pomimo dużego hałasu na ulicy dobrze słyszymy osobę, z którą rozmawiamy, a muzyka jest krystalicznie czysta w każdym wypadku.

Po naładowaniu akumulator pracuje około 15 godzin, co pozwala na bardzo długie słuchanie muzyki. Specjalny system mikrofonów został zaprojektowany w taki sposób, że bez problemu słyszymy rozmówcę, a on nie słyszy dźwięków, które nas otaczają, wyłącznie nasz głos.

Do słuchawek możemy podłączyć aż dwa urządzenia. Mamy możliwość płynnego przełączania pomiędzy nimi, dlatego nie musimy zbyt długo czekać. Użytkownicy najbardziej docenili prosty, lecz ciekawy design produktu. Uważają oni również, że słuchawki gwarantują dobrą jakość dźwięku.

 

 

 

 

Bose Soundsport Wireless

 

Jeżeli szukasz słuchawek idealnych do uprawiania w nich sportu, to bardzo dobrze trafiłeś. Bose Sounsport Wireless to model douszny, który jest bardzo wygodny w noszeniu i dopasowuje się do każdego kształtu ucha. Nawet podczas bardzo intensywnego poruszania się model nie wypada oraz nie ulega zniszczeniu.

Akumulator po naładowaniu pracuje przez około 6 godzin, co z pewnością starczy na kilka treningów. Te słuchawki bezprzewodowe Bose w dobrej cenie łączą się z telefonem przez Bluetooth. Dźwięk wydobywający się ze słuchawek jest poprawiony, dzięki uszczelnieniu ucha. Dlatego nie przeszkadzają nam hałasy dochodzące z ulicy.

Prezentowany produkt jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, a szczególnie na wilgoć. Możemy poprowadzić trening podczas opadów deszczu oraz nie musimy się przejmować, że słuchawki zostaną zniszczone na skutek długotrwałego działania potu. Wielu użytkowników doceniło dobre wykonanie opisywanego modelu oraz dużą jakość dźwięku.

 

 

 

 

Jakie słuchawki bezprzewodowe Bose wybrać?

 

Przy słuchaniu muzyki konsumenci są bardzo wymagający. Zwracają uwagę nie tylko na jakość muzyki, ale także na sposób jej przekazywania. Dlatego obecnie bardzo popularne są słuchawki bezprzewodowe. Nie są one ograniczone żadnym kablem, który bardzo często plącze się w kieszeni lub w torbie. Modele bezprzewodowe są poręczne oraz lepiej sprawdzają się podczas uprawiania sportu. Jeżeli szukasz idealnej pary słuchawek, to dobrze trafiłeś. Poniżej umieściliśmy poradnik, w którym tłumaczymy, jakie są najlepsze słuchawki bezprzewodowe Bose w 2023 roku. Z pewnością zastanawiasz się czemu ta firma. Otóż Bose to marka znana głównie z produkcji głośników, subwooferów oraz innych przyrządów do słuchania muzyki. Konsumenci chwalą ładny design produktów produkowanych przez tę firmę.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe Bose są solidnie wykonane oraz dobrze dopasowują się do kształtu ucha. Produkty tego typu najczęściej są wykonane z tworzywa sztucznego. Bardzo często część przylegająca do ucha jest silikonowa. Właśnie dlatego słuchawki dobrze trzymają się w, oraz na uszach i nie spadają podczas uprawiania sportu.

Dobre słuchawki są wyposażone w mikrofon lub dwa mikrofony. Dzięki temu nie będą one służyć jedynie do słuchania muzyki lub audiobooków, lecz także do rozmowy. Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli podczas biegania chcesz równocześnie porozmawiać z bliską Ci osobą. Oprócz tego dobre słuchawki bezprzewodowe mają specjalne opakowanie, w którym możemy je umieścić wtedy, kiedy ich nie używamy. Dzięki temu mamy pewność, że nie zgubimy naszych słuchawek.

Istotna jest również jakość muzyki, którą słyszymy z głośników. Zwróć uwagę na to, co mówi producent o tonach niskich oraz wysokich. Przed wyborem tych odpowiednich słuchawek przetestuj je pod względem jakości i wybierz te, które brzmią najwyraźniej. Nie zapomnij również sprawdzić jakości mikrofonu. Ważna jest również redukcja hałasu oraz szumów z zewnątrz. Jeżeli chcesz się zupełnie zatracić w muzyce i odciąć od świata, to wybierz słuchawki, które nie dopuszczają dźwięków z zewnątrz.

Praca baterii w standardzie to około 10 godzin. W przypadku, kiedy często wybierasz się na długie wycieczki, lepiej kup sprzęt, który bez ładowania wytrzyma dłużej – około 20 godzin.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ