Najlepsze słuchawki bezprzewodowe Philips

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Słuchawki bezprzewodowe Philips – Ranking

 

Philips SHC5100/10

 

Model SHC5100/10 przez wielu uważane są za najlepsze słuchawki bezprzewodowe Philips w 2024 roku. Charakteryzują się one nie tylko eleganckim designem, ale również wysoką jakością odtwarzanego dźwięku. Są odpowiednie zarówno do słuchania muzyki, jak i oglądania filmów akcji w wersji HD.

Do przesyłania dźwięku urządzenie wykorzystuje fale radiowe, które cechują się dość dużym zasięgiem. Dzięki temu bez problemu możesz sprzątać cały dom, zmieniając pomieszczenia, bez uszczerbku na jakości odsłuchiwanego dźwięku.

Użytkowanie zaprezentowanego modelu jest bardzo proste. W obudowie słuchawek znajdują się akumulatory, które raz na jakiś czas należy naładować. Pełna bateria umożliwia słuchanie muzyki przez około 18 godzin.

Dużą zaletą produktu jest dobra izolacja, która gwarantuje, że dźwięk w słuchawkach nie przenika na zewnątrz. Dzięki temu nie będziemy przeszkadzać otaczającym nam ludziom. Co więcej, zwiększa to jakość odtwarzanej muzyki.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pozytywne. Wielu z użytkowników doceniło to, że słuchawki mogą być używane nawet w odległości 100 m od sprzętu, który odtwarza muzykę.

 

 

 

 

Philips SHB3060

 

Philips SHB3060 to jedne z najczęściej wybieranych słuchawek bezprzewodowych tej marki. Cechują się one wysoką jakością odtwarzanego dźwięku oraz eleganckim wyglądem. Jest to uniwersalny model, który może być używany zarówno podczas aktywności fizycznej na dworze, sprzątania czy grania w gry komputerowe. Największą zaletą przyrządu jest całkowity brak kabli, które krępują ruchy.

Dźwięk przesyłany jest do słuchawek za pośrednictwem interfejsu Bluetooth, co gwarantuje brak szumów i zniekształceń.

Jedną z kluczowych cech modelu jest jakość dźwięku, który jest przez niego generowany. Dzięki 32 mm przetwornikowi użytkownik może cieszyć się czystym basem. Zadowoli to na pewno wielbicieli mocniejszych uderzeń w muzyce elektronicznej czy dubstepu.

Dużą zaletą modelu jest jego nowoczesny wygląd. Widać w nim inspiracje sceną klubową i modelami noszonymi przez profesjonalnych DJ’ów. Warto zauważyć, że właśnie wielu młodych artystów oraz graczy decyduje się na ich zakup. Poza eleganckim wyglądem, cechują się one też małą wagą, która nie przeszkadza w pracy.

Opinie konsumentów o tym produkcie są dość pozytywne. Wielu z nich zauważyło, że dzięki miękkim i wentylowanym poduszkom, słuchawki mogą być używane nawet przez wiele godzin.

 

 

 

 

Philips Actionfit Runfree SHQ6500CL/00

 

Model Actionfit Runfree SHQ6500CL/00 to godne polecenia słuchawki bezprzewodowe Philips w tym przedziale cenowym. Powstały one z myślą o osobach, które preferują aktywny tryb życia. Niewielki rozmiar słuchawek, nie będzie zatem stanowił przeszkody w czasie intensywnych treningów.

Ten douszny model, często wybierany jest przez profesjonalnych sportowców, którzy w czasie ćwiczeń lubią słuchać muzyki. Dzięki silikonowej warstwie, słuchawki nie wypadają z uszu. Poza tym, są one odporne na pot i wodę. Dzięki temu możesz je mieć na sobie nawet w czasie niekorzystnej pogody, jak deszcz czy śnieg.

Dużą zaletą urządzenia jest jego otwarta konstrukcja akustyczna, która pozwala słyszeć otoczenie. Takie rozwiązanie zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas ćwiczeń na zewnątrz.

Dźwięk przesyłany jest za pośrednictwem interfejsu Bluetooth, który jest kompatybilny z wieloma urządzeniami elektrycznymi. Dzięki temu nie musisz kupować dodatkowych nadajników.

Model ten wyposażony jest w 13,6-milimetrowe przetworniki, które zdecydowanie zwiększają jakość słyszanego dźwięku.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników zdecydowało się na jego zakup ze względu na wbudowany mikrofon. Dzięki tej funkcji, możliwy jest nie tylko odsłuch muzyki, ale również wykonywanie telefonów.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jakie słuchawki bezprzewodowe Philips wybrać?

 

Każdy, kto lubi słuchać muzyki wie, że słuchawki są dość istotnymi akcesoriami. Możemy ich używać zarówno w czasie treningu, sprzątania, jazdy samochodem czy relaksu. Najczęściej wybieranym rodzajem są sprzęty bezprzewodowe, gdyż nie krępują one naszych ruchów. Jednak, aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem niezbędny jest zakup dobrego modelu. Podjęcie dobrej decyzji ułatwi Ci nasz poradnik. Znajdziesz w nim informacje o tym, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy krótkie zestawienie, gdzie znalazły się godne polecenia najlepsze słuchawki bezprzewodowe Philips w dobrej cenie.

Holenderska Philips jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek AGD i elektroniki użytkowej. Firma ta posiada ponad 100- letnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji innowacyjnych urządzeń. Czas ten pozwolił marce na udoskonalenie swoich technologii. Dzięki temu obecnie nazwa Philips stanowi synonim wysokiej jakości, trwałości i niezawodności. Firma oferuje bogatą ofertę golarek, ekspresów do kawy, pralek oraz odtwarzaczy CD. Poniżej przedstawiamy kolejny, nowoczesny produkt tej marki, najlepsze słuchawki bezprzewodowe Philips.

Przed wyborem odpowiedniego dla nas modelu warto zastanowić się, jak mamy zamiar go używać. Jeśli zakupione słuchawki mają nam służyć podczas biegania, warto rozważyć zakup modeli dousznych. Należy do nich specjalny rodzaj urządzeń dokanałowych. Dzięki temu, że umieszczamy je wewnątrz ucha, nie wypadają podczas aktywności fizycznej. Spowodowane jest to trwałymi, silikonowymi elementami, które dobrze przylegają do jego wnętrza. Jeśli jednak preferujesz mniej aktywny tryb życia, powinny Cię zainteresować modele nauszne. Choć gwarantują dobre mocowanie na uchu, to ich waga może przeszkadzać podczas wykonywania sportu.

Kolejną kwestią, którą trzeba wziąć pod uwagę jest sposób transmisji dźwięku. Obecnie producenci oferują 4 drogi komunikacji między słuchawkami a urządzeniem: fale radiowe, podczerwień, interfejs Bluetooth oraz Wi-Fi. Pierwszy rodzaj charakteryzuje się dobrą jakością dźwięku, jednak czasem podczas słuchania występują szumy. Z kolei, aby używać podczerwieni należy znajdować się w bliskim sąsiedztwie nadajnika. Komunikacja za pośrednictwem Bluetooth to najpopularniejsza metoda, która nie wymaga instalacji dodatkowego przekaźnika. Ostatnim rodzajem jest sieć Wi-Fi, która gwarantuje duży zasięg.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ