Ranking 5 Najlepszych Słuchawek Bezprzewodowych JBL W 2023

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe JBL – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Zastanawiasz się nad tym jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Jeżeli tak to dobrą propozycją dla Ciebie będzie model JBL T110BT. W sprzedaży dostępny jest on w czterech wariantach kolorystycznych. Przy pomocy Bluetooth można z łatwością łączyć go z innymi urządzeniami, takimi jak komputery, tablety, czy smartfony. Urządzenie wyposażono w baterię o pojemności 120 mAh, która umożliwia 6 h nieprzerwanego słuchania muzyki. Jako drugie w rankingu uplasowały się słuchawki JBL Tune 500BT. Model ten jest oferowany w kilku wersjach kolorystycznych. Test słuchawek bezprzewodowych pokazuje, że model ten szczelnie okrywa uszy, dobrze izolując od dźwięków otoczenia. Dzięki temu, że się składa, łatwo zabierzemy go ze sobą w bagażu podróżnym..

Słuchawki bezprzewodowe JBL – ranking

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Produkt możemy z łatwością połączyć ze smartfonem lub innymi urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth. Słuchawki wyposażono w bardzo pojemną baterię (120 mAh), która jest wystarczająca do słuchania muzyki nawet przez 6 godziny. Pełne ładowanie urządzenia trwa natomiast niecałe 2 godziny. Sprawia to, że każdy użytkownik może cieszyć się ulubioną muzyką przez wiele godzin.

Wady

Według części użytkowników słuchawki są źle wyprofilowane, przez co bardzo często wypadają z uszu. Sytuacja ta jest bardzo irytująca dla nich.

Podsumowanie

Produkt w sprzedaży dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych (czarnej, szarej, granatowej oraz białej). Ma on zamkniętą konstrukcję. Urządzenie jest bezprzewodowe.

Drugi wybór

Zalety

Jakość dźwięku generowanego przez słuchawki jest bardzo dobra, więc podczas słuchania muzyki nie pojawiają się żadne szumy oraz zakłócenia. Słuchawki są lekkie, więc noszenie ich na głowie nie sprawia żadnego problemu. Wyglądają one bardzo estetycznie.

Wady

Słuchawki mogą nie być kompatybilne z niektórymi urządzeniami. Oznacza to, że będą one działać, lecz np. podczas wyświetlania filmu lub rozmowy telefonicznej dźwięk może być opóźniony. Przed zakupem najlepiej sprawdzić, czy Twój telefon i komputer są kompatybilne ze słuchawkami.

Podsumowanie

Jest to model nauszny. Produkt jest dostępny w kilku kolorach. Waży on 155 g. Ma on funkcję odbierania połączeń. Dodatkowo słuchawki pozwalają na zmianę głośności.

Rozważ też

Zalety

Słuchawki są bezprzewodowe, dzięki czemu nie musimy martwić się o ciągle zaplątany kabel. Za pomocą wbudowanego pilota z łatwością możemy kontrolować aktualny poziom głośności oraz ustawić go według własnych potrzeb bez konieczności wyjmowania z kieszeni urządzenia, z którego odtwarzana jest muzyka.

Wady

Według niektórych użytkowników słuchawki są za duże i źle prezentują się na uszach. Długotrwałe ich noszenie powoduje pewien dyskomfort.

Podsumowanie

Produkt to słuchawki wokółuszne. W sprzedaży dostępne są w kolorze czarnym, czerwonym, białym oraz niebieskim. Pasmo przenoszenia dźwięku wynosi od 20 do 20 000 Hz, a dynamika grania 102 dB.

 

1. Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth JBL T110BT

 

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth JBL T110BT w sprzedaży dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych, dlatego każdy może wybrać tę, która najbardziej mu się podoba. Model wyróżnia się bardzo dobrym brzmieniem oraz nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Ranking słuchawek bezprzewodowych plasuje ten model wysoko, między innymi dlatego, że są bardzo lekkie, co wpływa na wysoki komfort użytkowania.

Do produkcji wykorzystano bardzo zaawansowane technologie, które gwarantują redukcję szumów z otoczenia. Takie zastosowanie w dużym stopniu poprawia wygodę słuchania oraz jakość odtwarzanych dźwięków. Magnetyczny kabel dobrze zabezpiecza oraz utrzymuje słuchawki na szyi użytkownika, nawet w momencie, kiedy chwilowo z nich nie korzystamy.

Użytkownicy są bardzo zadowoleni z podjętej przez nich decyzji zakupowej. Model wyposażono w miniaturowy pilot, który znacznie ułatwia sterowanie muzyką oraz dzięki wbudowanemu mikrofonowi możemy prowadzić rozmowy telefoniczne, bez konieczności odłączania słuchawek. Dla wielu osób istotna jest także bateria. W przypadku tego modelu może wytrzymać 6 h ciągłego grania, a jej ładowanie wynosi jedynie 2 h.

Słuchawki JBL T110BT są bezprzewodowe. W sprzedaży dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Wyposażono je w baterię o pojemności 120 mAh. Przystosowane są do łączenia z urządzeniami, takimi jak smartfony, komputery, czy tablety.

 

Zalety

Łatwe łączenie: Słuchawki możemy szybko oraz łatwo połączyć z innymi urządzeniami przy pomocy Bluetooth.

Pilot do sterowania: Na przewodzie słuchawkowym umieszczono pilot. Przy jego pomocy możemy zmieniać muzykę oraz prowadzić rozmowy.

Wiele wersji kolorystycznych: Produkt w sprzedaży dostępny jest w czterech kolorach: granatowym, czarnym, szarym oraz białym.

Bateria: Model wyposażony jest w bardzo pojemną baterię (120 mAh). Wystarcza ona na ciągłe słuchanie muzyki przez 6 godzin. Jej ładowanie zajmuje mniej niż 2 h.

Dźwięk: Brzmienie muzyki odtwarzanej przez słuchawki jest na bardzo wysokim poziomie. Użytkownik ma zagwarantowaną zrównoważoną akustykę oraz odtwarzanie czystych dźwięków.

 

Wady

Przewód douszny: Przewód douszny składa się z gumowej otoczki. Dla wielu osób jest ona bardzo niewygodna i powoduje wypadanie słuchawek z uszu.

 

 

 

 

2. Słuchawki Nauszne Bezprzewodowe JBL Tune 500BT

 

JBL Tune 500BT to słuchawki, które znajdziesz w kolorze czarnym, niebieskim, białym oraz różowym. Można wybrać ten, który najbardziej się Ci spodoba. Są to słuchawki nauszne, które szczelnie okrywają uszy. W rezultacie dźwięk jest izolowany i nic nie słychać z zewnątrz. Warto dodać, że jakość dźwięku jest bardzo wysoka, w szczególności basy.

Słuchawki łączą się z innymi urządzeniami z pomocą USB. Ważą one 155 g, więc nie przeszkadzają nawet podczas chodzenia i biegania. Do kompletu został dołączony specjalny pilot. To z jego pomocą można ustawiać głośność, a także odbierać połączenia. Słuchawki nosi się wygodnie, co zadowala bardzo wielu klientów.

Sprzęt ładuje się dwie godziny. Po naładowaniu możemy słuchać muzyki przez 16 godzin. Słuchawki są składane, więc bez problemu można je przenosić w torbie. Dodatkowo miękkie poduszki są bardzo wygodne, nawet po kilku godzinach słuchania uszy nie bolą. Ze względu na te cechy są one często wybierane przez konsumentów.

JBL Tune 500BT to słuchawki o wadze 155 g. Łączą się one z telefonem z pomocą Bluetooth. Słuchawki występują w kilku kolorach. Jest to model składany. Słuchawki bezprzewodowe JBL kupimy w takich sklepach jak Media Markt, Media Expert czy w serwisie Allegro.

 

Zalety

Wygoda: Słuchawki są wygodne. Mają one specjalne pianki, które ograniczają tarcie plastiku o skórę.

Ładowanie: Model ładuje się 2 godziny. Po takim ładowaniu można używać go przez 16 godzin. Jest to bardzo komfortowe, ponieważ nie trzeba zbyt długo czekać na pełne naładowanie baterii.

Design: Jest to model składany, który można bez problemu schować w torbie. Dodatkowo słuchawki wyglądają bardzo estetycznie i są one lekkie.

Ustawienia: Wszystkie ustawienia zmienia się z pomocą pilota, który jest dołączony do kompletu. Dlatego zmiana nie sprawia problemu.

 

Wady

Kompatybilność: Niektórzy użytkownicy zauważyli, że z niektórymi urządzeniami słuchawki są mniej kompatybilne. W rezultacie może występować pewne opóźnienie dźwięku, szczególnie podczas rozmowy lub oglądania filmu.

 

 

 

 

3. Słuchawki Nauszne Bezprzewodowe JBL TUNE 700BT

 

Słuchawki nauszne JBL TUNE 700BT, dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth umożliwiają szybkie łączenie się z innymi urządzeniami (komputery, telefony, tablety). Są bezprzewodowe, dlatego raz na zawsze będziesz mógł zapomnieć o ciągle splątanym kablu słuchawek.

Model wyposażono w pilot, dzięki któremu użytkownik może swobodnie sterować odtwarzaną muzyką bez konieczności wyciągania urządzenia, z którego odtwarzana jest muzyka. Ponadto urządzenie ma wbudowany mikrofon, dlatego jest możliwe prowadzenie rozmów telefonicznych. Słuchawki wokółuszne bardzo dobrze tłumią dochodzące z otoczenia dźwięki.

Według użytkowników zakup prezentowanego modelu jest bardzo dobrą decyzją. Dzięki dopracowanemu kształtowi bardzo dobrze leżą. Są miękkie i wygodne, nieinwazyjne dla ucha. Są bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego miłośnika muzyki. Dodatkowo dla wielu bardzo istotna jest możliwość wyboru wersji kolorystycznej. Model dostępny jest w czterech wariantach, dlatego każdy może swobodnie wybrać kolor, który najbardziej mu odpowiada.

Słuchawki JBL TUNE 700BT są wokółuszne. Wyposażono je w mikrofon oraz pilot umożliwiający regulację głośności. Ich przeznaczenie jest uniwersalne. Mogą być stosowane do telefonów, komputerów, tabletów i innych tego typu urządzeń.

 

Zalety

Łatwa obsługa: Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze. Sterowanie przy pomocy wbudowanego pilota jest bardzo intuicyjne.

Wbudowany mikrofon: Dzięki wbudowanemu mikrofonowi użytkownik ma możliwość prowadzenia rozmów przez komputerowe komunikatory oraz telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha.

Wygłuszenie: Słuchawki wokółuszne bardzo dobrze tłumią wszystkie dźwięki dochodzące z otoczenia. Pozwalają one użytkownikowi cieszyć się pełnym oraz mocnym dźwiękiem bez zbędnych zakłóceń.

 

Wady

Wielkość: Słuchawki są bardzo duże. Osoby, które wcześniej nie korzystały z tego typu urządzeń, początkowo mogą mieć problemy z przyzwyczajeniem się.

 

 

 

 

4. Słuchawki Nauszne Bezprzewodowe JBL T450BT

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości słuchawek bezprzewodowych, które pozwolą Ci na słuchanie ulubionej muzyki, bez martwienia się o kabel, polecamy produkt JBL T450BT. Jest to bardzo elegancki sprzęt zamknięty nauszny. Do przesyłania danych dźwiękowych wykorzystuje on technologię Bluetooth. Dzięki temu produkt ten jest kompatybilny z wieloma urządzeniami elektronicznymi, jak telefony, laptopy, czy komputery stacjonarne.

Te słuchawki bezprzewodowych JBL w dobrej cenie jest to, że mogą być one złożone, co zdecydowanie ułatwia ich przenoszenie. Całkowita waga produktu wynosi 160 g, zatem ich noszenie jest w pełni komfortowe. Warto dodać, że urządzenie zostało wyposażone w duży przetwornik o wielkości 32 mm. Pozwala to na wyemitowanie czystego dźwięku, pozbawionego zniekształceń, szumów, czy opóźnień. Godna wspomnienia jest też wydajność słuchawek, gdyż mogą one nieprzerwanie działać przez 11 godzin.

Wiele osób doceniło elegancki wygląd oraz długą wydajność pracy tego modelu. Ze względu na swoje gabaryty i zamkniętą konstrukcję, słuchawki dobrze nadają się do słuchania muzyki, oglądania filmów lub grania.

T450BT to bardzo dobre słuchawki bezprzewodowe JBL do 200 zł. Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i niebieskiej.

 

Zalety

Mikrofon: Prezentowany model ma wbudowany mikrofon, co zwiększa jego funkcjonalność. Produkt będzie odpowiedni dla graczy online. Przyda się także podczas rozmów z rodziną czy znajomymi przez Skype.

Waga: Słuchawki ważą jedynie 160 g, dlatego są niemal niewyczuwalne. W związku z tym możemy je nosić nawet przez wiele godzin bez obaw o to, że pojawi się uczucie dyskomfortu.

Nauszniki: Konsumenci doceniają jakość wykonania nauszników. Elementy te zostały pokryte miękkim materiałem, co zapewnia wygodę użytkowania.

Obsługa: Na obudowie słuchawek znajdziemy wszystkie niezbędne do obsługi przyciski. Zdaniem wielu Internautów użytkowanie sprzętu jest niezwykle proste, więc poradzi sobie z nim każdy.

Pałąk: Użytkownik może łatwo dostosować wielkość słuchawek do kształtu głowy. Umożliwia to prosty w regulacji pałąk – działa on płynnie, co sprawia, że dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb nie zajmuje zbyt dużo czasu.

 

Wady

Bas: W pojedynczych opiniach pojawia się informacja, że bas jest nieco za głośny.

 

 

 

 

5. Słuchawki Dokanałowe Bezprzewodowe JBL Reflect Mini BT

 

Wszystkim entuzjastom sportu, a w szczególności biegania, polecamy model JBL Reflect Mini BT, który pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką w czasie wysiłku fizycznego. Są to wysokiej jakości JBL słuchawki bezprzewodowe do biegania. Brak kabla gwarantuje nieskrępowane ruchy ramion, co gwarantuje pełen komfort w czasie użytkowania.

Największą zaletą produktu jest to, że bardzo dobrze dopasowuje się do ucha. Po włożeniu wypełnia całą małżowinę, co minimalizuje ryzyko wypadania. Dodatkowo, szczelne zassanie się modelu gwarantuje, że otaczający nas ludzie nie usłyszą naszej muzyki oraz rozmów naszego rozmówcy w czasie rozmowy telefonicznej. Oba końce połączone są cienkim kablem o dużej elastyczności. Dopasowuje się on do ruchu naszej głowy, zatem słuchawki nie wypadają z uszu pod wpływem poruszania się. Równocześnie, uzyskany dźwięk jest bardzo wyraźny, pozbawiony szumów, czy zniekształceń.

Opinie o słuchawkach bezprzewodowych są bardzo pochlebne, jest w nich dużo pozytywnych opinii konsumentów, którzy docenili konstrukcje produktu. Wielu osobom do gustu przypadło elastyczne połączenie obu końców, które umożliwia słuchanie muzyki w czasie treningu.

Bezprzewodowe słuchawki JBL Reflect Mini BT występują w kilku kolorach m.in. czarnym i zielonym. Do zestawu dołączono 2 pary nakładek sportowych.

 

Zalety

Wodoszczelność: Słuchawki mają klasę wodoszczelności IPX4, co oznacza, że są odporne na pot. Dlatego też prezentowany model jest polecany sportowcom.

Akcesoria: W komplecie otrzymujemy 2 pary nakładek sportowych. W efekcie możemy korzystać ze sprzętu także w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i nie musimy obawiać się, że słuchawki będa nam wypadać z uszu, co odwróci naszą uwagę od treningu.

Mikrofon: Produkt ma wbudowany mikrofon umożliwiający swobodne prowadzenie rozmów. Konsumenci zaznaczają, że mikrofon jest solidnie wykonany, więc dobrze się spisuje.

 

Wady

Czas pracy: Konsumenci uważają, że czas pracy urządzenia powinien być nieco dłuższy. Konieczne okazuje się częste ładowanie sprzętu.

 

 

 

 

Jakie słuchawki bezprzewodowe JBL wybrać?

 

Dobre i tanie słuchawki bezprzewodowe są obecnie jednym z najpopularniejszych dodatków, który kupujemy zarówno sobie, jak i naszym bliskim. Do zalet sprzętu tego typu należy to, że nie krępuje naszych ruchów, co wzmaga komfort użytkowania. Ponadto, nie musimy się obawiać, że przypadkowy gest i pociągniecie kabla wytrąci nam je z uszu i przerwie odsłuchiwanie ulubionej muzyki, czy audiobooka. Wiedz jednak, że zakup dobrej jakości sprzętu wcale nie jest prosty. Musisz bowiem wziąć pod uwagę wiele elementów. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, czym cechują się najlepsze słuchawki bezprzewodowe JBL.

Amerykańska marka JBL jest znanym producentem i dystrybutorem sprzętów audio. W ofercie firmy znajdziesz sprzęty różnych gabarytów, mocy oraz kalibru, w tym głośniki, subwoofery, soundbary i słuchawki. Jest to szczególnie ciekawe, biorąc pod uwagę, że jeszcze 50 lat temu przedsiębiorstwo było bardzo małe i oferowało tylko jeden typ sprzętów.

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę jest to, czy preferujesz słuchawki bezprzewodowe douszne JBL czy nauszne. Jedyna różnica jest taka, że drugi model wypełnia całą małżowinę uszną, co w pewien sposób izoluje dźwięki z zewnątrz. Jednak jakość dźwięku w obu tych urządzeniach jest taka sama, gdyż parametr ten nie zależy od ich kształtu.

Jeśli interesują Cię najlepsze słuchawki bezprzewodowe JBL w 2023 roku, powinieneś dobrze zastanowić się, jaki typ komunikacji powinien się w nich znaleźć. Do wyboru mamy 4 rodzaje transmisji. Pierwszym z nich jest sygnał radiowy (o częstotliwości 2,4GHz). Mimo wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku towarzyszy im pewne opóźnienie. Może to nas wprowadzić w dyskomfort w czasie grania, czy oglądania filmu, gdzie ruch ust nie jest połączony z dialogiem. Drugi typ sprzętu wykorzystuje podczerwień. Chcielibyśmy odradzić Ci zakup takiego produktu, gdyż cechuje się niewielkim zasięgiem. Aby jakość dźwięku była wysoka i czytelna, musimy znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie odbiornika. Trzecim typem sprzętów są produkty obsługiwane przez sieć Wi-Fi. Mają one bardzo duży zasięg, co przemawia na ich korzyść. Niestety, odbiór dźwięku jest podatny na wszelkie zakłócenia. Ostatnim rodzajem słuchawek są modele używające interfejsu Bluetooth. Można je podłączyć do każdego rodzaju sprzętów, co czyni je bardzo funkcjonalnymi. Niezależnie od  sposobu transmisji dźwięku możemy zaopatrzyć się w słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem JBL lub bez.

 

 

Jak działają słuchawki bezprzewodowe JBL?

 

Nasz poradnik wyjaśnił Ci, jakie słuchawki bezprzewodowe JBL są polecana. W tej części artykułu pokażemy Ci, jak działa taki sprzęt. Poniżej znajdziesz dokładnie opisane mechanizmy, które zachodzą w słuchawkach, gdy słuchasz muzyki.

Słuchawki bezprzewodowe – budowa

Słuchawka ma przetwornik zmieniający sygnał elektryczny w falę dźwiękową, która jest słyszalna przez nasze ucho. Taki sam mechanizm mamy w głośniku, z tą różnicą, że słuchawki służą do indywidualnego odbioru przez jedną osobę. Choć na rynku znajdziesz wiele produktów, które różnią się wielkością oraz miejscem umieszczenia słuchawki w uchu wewnętrzny mechanizm działa tak samo.

Ważnym elementem konstrukcji sprzętu jest membrana. Element ten wykonuje się z różnych materiałów, jak ferromagnetyczna stal, papier lub tworzywo sztuczne. W czasie tworzenia dźwięku membrana zostaje wprawiona w ruch. Dzięki tym drganiom do ucha dociera dźwięk. Sposób wprawienia membrany w ruch jest inny w różnych słuchawkach. Niektóre modele wykorzystują pola magnetyczne, elektryczne, zjawiska piezoelektryczne lub używają 2 magnesów.

Całość obudowana jest tworzywem sztucznym, które chroni wewnętrzny mechanizm. Dzięki temu możesz umieścić słuchawkę na uchu lub bezpośrednio w małżowinie usznej. Sprzęty, które umieszczamy we wnętrzu kanału słuchowego są najczęściej wykonywane z miękkiej gumy, która nie podrażnia skóry. Jak przy wielu sprzętach możemy też i w tym wypadku dobierać sobie kształt i kolorystykę. Powodzeniem cieszą się słuchawki JBL białe bezprzewodowe, a także słuchawki bezprzewodowe JBL niebieskie.

 

Zasilanie słuchawek bezprzewodowych

Najczęściej słuchawki bezprzewodowe zasilane są przy pomocy wbudowanego akumulatora. Różne modele mają inny czas pracy, dlatego zwróć na to uwagę dokonując zakupu. Najczęściej słuchawki pozwalają na co najmniej 3 h słuchania muzyki lub rozmowy telefonicznej. Po upłynięciu tego czasu sprzęt należy podłączyć do źródła prądu w celu ponownego naładowania akumulatorów.

 

Jak działa Bluetooth?

Technologia, która odpowiada za przesyłanie danych między urządzeniem a słuchawkami to Bluetooth. Należy zaznaczyć, że komunikacja może odbywać się na niewielkich odległościach, które nie przekraczają 10 m. Do przesyłania danych technologia Bluetooth używa fali radiowych.

Według niektórych osób zasięg pracy interfejsu (10 m) jest mały. Specjaliści są jednak zdania, że praca na większej przestrzeni nie byłaby satysfakcjonująca. Zwiększony zasięg oznacza większą możliwość przerwania komunikacji z powodu większej ilości, różnych sygnałów. Bluetooth działa bez zakłóceń, gdyż nie fale innych urządzeń nie wpływają na jakość sygnału.

 

Jaki standard Bluetooth wybrać?

Technologia Bluetooth, choć znana jest nam od lat, wciąż jest udoskonalana. Specjalistom zależy na zwiększeniu przepustowości, a jednocześnie poprawieniu jakości sygnału. O stopniu zaawansowania świadczyć będzie kombinacja cyfr w nazwie technologii Bluetooth. Im metoda komunikacji jest nowsza, tym wyższe liczby pojawią się w nazewnictwie. Specjaliści podkreślają, że jeśli masz wybór, zainwestuj w możliwie najnowszy model, gdyż na pewno będzie się on cechował szybszym przesyłaniem danych. Najnowsze sprzęty zużywają mniej energii.

Przesyłanie danych przez Wi-Fi

Niektóre marki pozwalają na przesyłanie danych między urządzeniem a słuchawkami w ramach technologii Wi-Fi. Sieć ta ma duży zasięg (wielokrotnie większy od Bluetootha). Co więcej, ta metoda komunikacji ma znacznie większą przepustowość. Pamiętaj jednak, że Wi-Fi wymaga uprzedniej konfiguracji, a także zakupienia routera.

 

Przesyłanie danych przez podczerwień

Z metody przesyłania danych przez podczerwień korzystają np. piloty do telewizora. Choć liczba słuchawek wykorzystujących tę technikę jest coraz mniejsza, wciąż są one dostępne. Niestety, zakres pracy jest niewielki, a do tego urządzenie i słuchawki muszą być zwrócone w tym samym kierunku, by połączenie nie zostało zerwane.

 

 

FAQ

 

P1: Jak ładować słuchawki bezprzewodowe JBL?

Komfort używania słuchawek bezprzewodowych JBL łączy się z koniecznością ich ładowania. Musimy pamiętać o śledzeniu poziomu baterii, aby rozładowany sprzęt nie zaskoczył nas w nieodpowiednim momencie. Bezprzewodowe słuchawki najczęściej zasila wbudowany akumulator. W pełni naładowany pozwala na co najmniej 3h ich używania. Do ładowania potrzebny jest kabel USB i ładowarka, które są dołączane do zakupu. Sposób ładowania jest bardzo prosty. W tym celu należy podłączyć urządzenie do zasilania. Mniejszą końcówkę kabla USB umieszczamy w slocie na jednej ze słuchawek. Następnie drugą końcówkę podłączamy do ładowarki, bądź też do komputera z włączonym zasilaniem. Pełne ładowanie słuchawek JBL trwa zwykle około 2h.

 

P2: Jak podłączyć bezprzewodowe słuchawki JBL do komputera?

W zależności od modelu naszych słuchawek JBL, do połączenia z komputerem użyjemy kabla USB, bądź technologii Bluetooth. W przypadku łączenia za pomocą kabla USB, mniejszą końcówkę umieszczamy w slocie na jednej ze słuchawek, większą natomiast w złączu naszego komputera. Jeśli jednak nasze słuchawki łączą się z urządzeniami przy pomocy Bluetooth, musimy upewnić się, że nasz komputer ma taką funkcję. Aby użyć Bluetooth do połączenia z komputerem, należy przytrzymać przycisk zasilania na słuchawkach. Następnie znajdujemy ikonę Bluetooth w naszym komputerze i wybieramy opcję „dodaj urządzenie”. Spośród wyświetlanych możliwości klikamy nazwę naszych słuchawek i przechodzimy dalej, następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami komputera.

P3: Jak nosić słuchawki bezprzewodowe JBL?

Noszenie słuchawek bezprzewodowych jest zdecydowanie bardziej komfortowe od używania tych tradycyjnych. Kable nie krępują naszych ruchów, nie musimy się również obawiać, że przez przypadek rozłączymy słuchawki. Wiele osób słuchawki JBL uznaje za efektowny dodatek do swojego codziennego stylu, ze względu na ich wyjątkowy design. Słuchawki nauszne umieszczamy tak, aby wygodnie leżały na uszach, zakrywając je w całości. Możemy również dowolnie regulować ich szerokość. Słuchawki douszne wkładamy bezpośrednio do ucha, umieszczając je na tyle głęboko, aby nie wypadały. Oba rodzaje słuchawek, gdy akurat niczego nie słuchamy powinniśmy przechowywać w specjalnym futerale. Dzięki temu sprzęt nie zniszczy się i dłużej nam posłuży.

 

P4: Jak sparować słuchawki JBL z telefonem?

Słuchawek bezprzewodowych JBL możemy używać w połączeniu z urządzeniami będącymi nośnikami plików audio. Takim sprzętem może być telefon wyposażony w Bluetooth lub Wi-Fi, w zależności od parametrów naszych słuchawek. Najpopularniejszą metodą transmisji bezprzewodowej wykorzystywaną w słuchawkach JBL jest technologia Bluetooth. Aby sparować słuchawki za pomocą Bluetooth, należy przytrzymać przycisk zasilania na słuchawkach. Następnie włączamy Bluetooth w telefonie. Po uruchomieniu na ekranie zostaną wyświetlone urządzenia, które są w zasięgu naszego telefonu. Wśród nich wybieramy nazwę naszych słuchawek. Dzięki temu połączymy je z telefonem. W przypadku łączenia poprzez Wi-Fi postępujemy w ten sam sposób, jednak zamiast Bluetooth włączamy w telefonie zasięg Wi-fi.

 

P5: Ile ładuje się słuchawki bezprzewodowe JBL?

Słuchawki bezprzewodowe umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki, audiobooka, lub podcastu w komfortowy sposób, bez ograniczających ruchy kabli. Możemy również używać ich przebywając w odległości kilku metrów od urządzenia, z którego aktualnie czegoś słuchamy. Musimy jednak pamiętać o ich regularnym ładowaniu. Możemy to zrobić za pomocą kabla USB i ładowarki, które są dołączane do zakupu. Słuchawki można też ładować podłączając je do komputera. Czas ładowania baterii słuchawek JBL to około 2h. Niektóre modele są jednak wyposażone w funkcję szybkiego ładowania. W takim przypadku czekamy jedynie godzinę, aby ponownie móc ich używać. W pełni naładowane słuchawki JBL pozwalają nawet na 16h nieprzerwanego korzystania.

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Róża

April 8, 2022 at 6:45 am

Kupiłam słuchawki JBL 500BT 3 lata temu. W tym czasie były 3 razy w serwisie gwarancyjnym (za każdym razem brak dźwięku w lewej słuchawce). Zostały 2razy naprawione, ale 3 raz był już po gwarancji. Sądziłam, że wybierając tą markę płacę za jakość. Ciągle usterki u na końcu całkowicie zepsute słuchawki. Żałuję, że wydałam na to kasę

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

April 11, 2022 at 8:34 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny.pl

Odpowiadać