Najlepsze słuchawki bezprzewodowe Samsung

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Słuchawki bezprzewodowe Samsung – ranking

 

Samsung Gear IconX

 

Samsung Gear IconX to słuchawki bezprzewodowe, które będą Ci towarzyszyć w każdym miejscu, a szczególnie podczas biegania. Automatycznie rozpoznają one, że zaczynamy biegać i zapamiętują, ile kalorii spaliliśmy oraz jaki dystans przebiegliśmy. Dostępna jest funkcja “trener”, która steruje naszym biegiem.

Dużym ułatwieniem jest możliwość zgrania piosenek z urządzenia do słuchawek. Tym sposobem nie musimy zabierać ze sobą telefonu lub mp3. Sterowanie sprzętem jest bardzo wygodne. Wystarczy, że będziemy w konkretny sposób przyciskać główny przycisk, który znajduje się na środku słuchawki. Urządzenie po naładowaniu działa przez 7 godzin. Aby naładować akcesorium wystarczy, że włożymy je do etui.

Produkt jest dostępny w kilku, ciekawych kolorach. Waży on jedynie 8 g, więc podczas biegania z pewnością nie poczujemy słuchawek. Użytkownicy są zadowoleni z faktu, że na trening nie muszą zabierać ze sobą telefonu. Doceniają również ciekawą funkcję trenera. Uważają, że słuchawki gwarantują dobrą jakość dźwięku.

 

 

 

 

Samsung Level U Pro


Chcielibyśmy zaprezentować Samsung Level U Pro, produkt, który nie rozprasza dźwięku, ale go wzbogaca i dlatego możemy cieszyć się bardzo wysoką jakością muzyki. Słuchawki są połączone z paskiem, który zakładamy na szyję. W przypadku, kiedy wypadną nam z uszu to nie ma szansy, że spadną na ziemię.

Te słuchawki bezprzewodowe Samsung w dobrej cenie mają wbudowane dwa mikrofony. Możemy więc prowadzić rozmowy, a nasz rozmówca będzie nas bardzo wyraźnie słyszał. Na obudowie znajdziemy mały panel, na którym są przyciski. Wciśnięcie któregoś z nich sprawia, że muzyka się zatrzymuje, możemy przełączyć piosenkę lub zmieniać głośności muzyki. Po naładowaniu słuchawki odtwarzają dźwięk przez 9 godzin.

Produkt idealnie dopasowuje się do naszych uszu, a noszenie go jest bardzo wygodne. Waga słuchawek wynosi około 50 g. Użytkownicy uważają, że prezentowany produkt dobrze sprawdza się podczas biegania lub uprawiania innych sportów. Zauważyli także, że model jest dobrze wykonany.

 

 

 

 

Samsung Level Active BT

 

Samsung Level Active BT możemy sparować z aplikacją S Health. Pomaga nam to w prowadzeniu treningu. Specjalne nakładki dobrze dopasowują się do naszego ucha. Ryzyko wypadnięcia słuchawek z naszych uszu jest bardzo niskie. Nie musimy więc przerywać naszego treningu.

Produkt ma właściwości wodoodporne. Nagły deszcz lub pot z pewnością nie sprawią, że model ulegnie uszkodzeniu. Mały panel sterujący pozwala na szybkie zarządzanie piosenkami oraz głośnością. Słuchawki są połączone specjalnym kabelkiem.

Słuchawki pozwalają na słuchanie muzyki przez około 6 godzin. Przez tyle samo czasu możemy rozmawiać z wybraną osobą przez telefon. Słuchawki są wyposażone w mikrofon, który to umożliwia. Użytkownicy uważają, że dzięki wygodnym mocowaniom model prawie nigdy nie zsuwa się z uszu, a poza tym wygląda bardzo profesjonalnie. Jest to gadżet polecany szczególnie biegaczom.

 

 

 

 

Jakie słuchawki bezprzewodowe Samsung wybrać?

 

Era słuchawek przewodowych powoli przemija. Na rynku znajdziemy o wiele wygodniejszą, bezprzewodową wersję. Możemy więc zapomnieć o plątających się kablach w kieszeni lub podczas spacerowania po mieście. Jeśli i Ty masz już dość borykania się z przewodami słuchawek, pomyśl o zainwestowaniu w bezprzewodowy sprzęt. Nie wiesz, jaki model wybrać? Wystarczy, że przeczytasz poniższe wskazówki i się do nich dostosujesz.

Z pewnością zastanawiasz się, czemu w naszym zestawieniu umieściliśmy wyłącznie produkty Samsung. Jest to firma dobrze znana w każdym zakątku świata. Przez kilka ostatnich lat Samsung zdobył wielu klientów, którzy powtarzają, że marka produkuje wysokogatunkowe produkty dostępne cenowo dla dużej ilości osób.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe Samsung w 2024 roku są dobrze wykonane. Bardzo ważne jest, aby zaopatrzyć się w model, który nie ulegnie uszkodzeniu na skutek upadku lub zbyt intensywnej eksploatacji. Słuchawki najczęściej są wykonane z tworzywa sztucznego lub z poliwęglanu, który jest mocnym materiałem.

Wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że najlepsze słuchawki bezprzewodowe Samsung są wygodne. Niektóre modele mają specjalne, elastyczne końcówki lub nakładki, które dopasowują się do kształtu uszu. W rezultacie nawet podczas biegania słuchawki pozostają w jednym miejscu i nie wypadają.

Istotnym aspektem jest również wysoka jakość generowanego przez akcesorium dźwięku. Jeżeli muzyka jest przerywana przez piski lub szumy, to z pewnością po kilku minutach będziemy bardzo zmęczeni, a samo słuchanie muzyki może okazać się nieprzyjemnym doświadczeniem. Zła jakość dźwięku może nam również przeszkodzić w prowadzeniu rozmowy, co prowadzi do kolejnej kwestii, jaką jest obecność mikrofonu. Z pomocą tego elementu możemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną podczas biegania lub wykonywania innej czynności.

Kolejnym aspektem jest czas działania słuchawek. Standardowe modele zwykle pozwalają nam na słuchanie muzyki przez około 5 godzin. Na rynku znajdziemy słuchawki, które działają dłużej, około 11 godzin, a także krócej, około 3 godzin. Wybierz taki produkt, który najlepiej będzie spełniał swoje zadanie.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ