Opinie o Bose Quietcomfort 35 II

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Słuchawki bezprzewodowe Bose Quietcomfort 35 II mają korektor, który dba o najwyższą jakość dźwięku niezależnie od poziomu ustawionej głośności. Nawet jeśli lubimy słuchać głośnej muzyki, nie powinniśmy mieć problemu z szumami i innymi zakłóceniami. Urządzenie działa do 20 h po pełnym naładowaniu, co jest zadowalającym wynikiem.

 

Najważniejsze wady:

W opiniach pojawia się informacja, że po pewnym czasie na nauszniku pojawiają się brzydko wyglądające przebarwienia. Dodatkowo pałąk jest podatny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne, dlatego trzeba szczególnie dbać o to, aby przechowywać sprzęt w odpowiednim miejscu i przenosić go w pokrowcu zabezpieczającym.

 

Werdykt: 9.4/10

Konsumenci podkreślają, że choć cena Bose Quietcomfort 35 II jest stosunkowo wysoka, warto zainwestować w te słuchawki. Parowanie sprzętu z urządzeniem mobilnym nie jest trudne ani czasochłonne. Użytkownik może korzystać z aplikacji Bose Connect zapewniającej swobodny dostęp do wszystkich funkcji słuchawek i ich ustawień.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Redukcja hałasu

Prezentowane słuchawki bezprzewodowe wykorzystują skuteczną technologię redukcji hałasu, więc zapewniają dobrą izolację od pochodzącego z zewnątrz hałasu. Na obudowie znajduje się przycisk, który pozwala w łatwy sposób zredukować poziom hałasu, w zależności od naszych preferencji (3 ustawienia). Urządzenie dobrze sprawdza się w bardzo zatłoczonych miejscach, takich jak autobusy czy pociągi. Korzystanie ze słuchawek uprzyjemnia podróż, czego dowodem jest test Bose Quietcomfort 35 II i jego dobre wyniki.

Akumulator

Wbudowany akumulator gwarantuje do 20 h pracy, więc możesz słuchać muzyki przez cały dzień. Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość skorzystania z opcji szybkiego ładowania, co zajmuje tylko 15 minut, a pozwala na odtwarzanie muzyki przez następne 2,5 h. Jeśli jednak zapomnisz o naładowaniu słuchawek, a nie będziesz miał dostępu do gniazdka elektrycznego, możesz skorzystać z dołączonego do zestawu przewodu i nadal słuchać ulubionych utworów. Przewód jest na tyle długi, że nie powinien krępować Twoich ruchów. Warto mieć go zawsze przy sobie, szczególnie w trakcie długiej podróży. 

 

Funkcjonalność

Kupujący doceniają prezentowane słuchawki bezprzewodowe za ich funkcjonalność. Na telefon można pobrać specjalną aplikację, która ułatwia parowanie urządzeń z naszymi słuchawki. Z poziomu programu mobilnego można też ustawić poziom redukcji hałasu. Co jakiś czas aplikacja jest aktualizowana i dodawane są do niej nowe funkcjonalności. Większość osób przyznaje, że jej obsługa nie jest skomplikowana. Korzystając ze słuchawek mamy także łatwy dostęp do domyślnego asystenta naszego telefonu (Google Assistant czy Siri). Aby wysłać komunikat wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk funkcyjny znajdujący się na obudowie i zacząć mówić. Opublikowane w Internecie opinie Bose Quietcomfort 35 II wskazują, że użytkownicy bardzo doceniają te nowatorskie rozwiązania.

 

Wykonanie

Słuchawki zostały wykonane z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym i stalą nierdzewną. Pałąk jest owinięty miękkim materiał, który jest delikatny dla skóry i dobrze dopasowuje się do kształtu naszej głowy. Nauszniki są pokryte skórą syntetyczną i silikonem, więc wyróżnia je miękkość. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ