Opinie o Huawei FreeBuds 3

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Słuchawki to model, który ma funkcję ładowania indukcyjnego za pomocą ładowarki bezprzewodowej lub przy użyciu smartfona posiadającego opcję ładowania zwrotnego. Dodatkowo wyposażone są w etui, które nie tylko pełni rolę ochronną, ale też uzupełnia poziom naładowania baterii słuchawek. Etui pozwala na wydłużenie sprawności sprzętu o dodatkowe 20 godzin. 

 

Najważniejsze wady:

Według niektórych użytkowników kształt słuchawek jest nieergonomiczny i słuchawki bywa, że wypadają zarówno z małych, jak i dużych uszu. Końcówki nie są zakończone gumkami, co wpływa na słabe tłumienie dźwięków otoczenia, które zakłócają odbiór. 

 

Werdykt: 8.7/10

Model ma tyluż entuzjastów, którzy chwalą go za wykonanie i techniczne walory odsłuchu, opisujących ten model jako najlepsze słuchawki bezprzewodowe, co przeciwników twierdzących, że jakość pozostawia wiele do życzenia, a aktywna redukcja tła działa słabo. Pewnym jest, że to słuchawki stereo najnowszej generacji z wygodnymi opcjami ładowania. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ładowanie

Huawei Freebuds 3, co podkreśla recenzja słuchawek, to model o różnorakim sposobie ładowania co przekłada się na komfort ich użytkowania. Przede wszystkim mamy tu ładowanie indukcyjne, które pozwala na ładowanie bez podłączenia przewodem do ładowarki. Zatem użytkownik wystarczy, że położy etui na płaszczyźnie ładowarki, aby zasilać je w energię. Etui potem pozwala na zasilenie słuchawek na łączny czas do 20 godzin słuchania muzyki. Drugim sposobem, jak wykazał Huawei Freebuds 3 test, to ładowanie z pomocą smartfona wyposażonego w opcję ładowania zwrotnego. Mają ją smartfony tego samego producenta. Będąc więc w sytuacji, gdzie mamy do dyspozycji wyłącznie telefon, nadal można słuchawki zasilić w energię. 

Redukcja szumów

Huawei Freebuds 3, jak przekazuje instrukcja użytkowania, zostały wyposażone w funkcję inteligentnej redukcji szumów, do wartości 15 dB. Funkcja ta znacznie poprawia jakość odsłuchu i sprawia, że użytkownik może się cieszyć czystym dźwiękiem niezależnie czy słucha muzyki, audiobooków czy rozmawia przez telefon. Redukcja szumów wpływa także na jakość odsłuchu w miejscach hałaśliwych pozwalając na uzyskanie dźwięku, który dociera do uszu słuchacza poprzez eliminację tych niepotrzebnych, docierających z zewnątrz. Uruchomienie funkcji redukcji szumów jest niezwykle łatwe, bo dwukrotne stuknięcie lewej słuchawki FreeBuds 3 sprawia, że zostaje ona aktywowana. W taki sam sposób można ją wyłączyć. Użytkownicy Huawei Freebuds 3 przekazują opinie, że funkcja jest użyteczna, a sposób jej aktywacji komfortowy. Funkcja pozwala też na prowadzenie niezakłóconej hałasem otoczenia rozmowy telefonicznej, tym bardziej, że innowacyjnie skonstruowany mikrofon potrafi zbierać głos rozmówcy bez dźwięków otoczenia i przekazać go do rozmówcy bez zniekształceń. 

 

Komfort użytkowania I design

Według wielu użytkowników Huawei Freebuds 3 charakteryzuje wysoki komfort użytkowania. Słuchawki mają obłe kształty, które dobrze wpasowują się do niemal każdego ucha i z większości z nich nie wypadają podczas biegania, jazdy na rowerze czy uprawiania innych sportów. Te słuchawki douszne, o zamkniętej konstrukcji charakteryzuje czysta skala i niezauważalne opóźnienia dźwięków. Sprzęt także szybko jest w stanie gotowości do pracy po okresie ładowania, który zajmuje około 1 godziny. Ponadto design opracowany przez producenta i biała kolorystyka w większości przypadły do gustu klientom, podobnie jak ich niewielka waga wynosząca 9g. Biorąc więc pod uwagę zalety dotyczące funkcjonalności i wyglądu cena Huawei Freebuds 3 wydaje się bardzo przystępna. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ