Opinie o JBL T110BT

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w pojemną baterię 120 mAh gwarantującą do 6 godzin ciągłej pracy. 8,6 mm przetworniki zapewniają zadowalającą jakość dźwięku. Pozytywne opinie o JBL T110BT potwierdzają, że brzmienie jest czyste, przyjemne i pozbawione zakłóceń. Na przewodzie słuchawkowym znajduje się sprawnie działający pilot ułatwiający wybieranie ustawień. Model ma wbudowany mikrofon, więc możliwe jest swobodne prowadzenie rozmów. 

 

Najważniejsze wady:

Nieliczni użytkownicy wskazują w swoich recenzjach, że sprzęt ma wiele zalet, jednak nie jest do końca wygodny w użytkowaniu. Słuchawki czasami wypadają z uszu, co może być irytujące, szczególnie jeśli wykorzystujemy je do biegania. 

 

Werdykt: 9.7/10

Zdaniem pewnej grupy osób JBL T110BT to najlepsze słuchawki bezprzewodowe w tym przedziale cenowym. Jest to model dokanałowy o zasięgu równym 10 m. Sprzęt jest dostępny w kilku kolorach. W zestawie znajdują się 3 pary silikonowych końcówek o różnym rozmiarze, co daje możliwość idealnego dopasowania słuchawek.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zadowalająca jakość dźwięku

Te dokanałowe słuchawki douszne mają 8,6 mm przetworniki, które generują pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Jak wynika z opublikowanych w Internecie opinii, brzmienie jest przyjemne i czyste, a akustyka bardzo dobra. Dźwięk, niezależnie od jego rodzaju, jest wyrazisty, a bas dobrze słyszalny. Mając na uwadze te zalety można bez wątpienia uznać, że cena JBL T110BT jest atrakcyjna.

Wbudowany mikrofon

Prezentowane słuchawki mają wbudowany mikrofon, więc możemy prowadzić rozmowy z bliskimi niezależnie od tego, czy mamy wolne dłonie. Aby konwersować nie trzeba trzymać telefonu, co mogłoby być uciążliwe, np. kiedy podróżujemy środkami transportu publicznego. Mikrofon jest dobrej jakości, więc w trakcie rozmowy nie słychać nieprzyjemnych szumów.

 

Pilot do sterowania 

Na komfort użytkowania dobrze wpływa znajdujący się na przewodzie pilot. Jest on niewielki, ale pozwala w wygodny sposób sterować urządzeniem. Przyciski płynnie działają, więc nie trzeba używać dużo siły czy kilkukrotnie ich naciskać, aby zmienić ustawienia. 

 

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Warto podkreślić, że sprzęt waży jedynie 16 g, więc jest niemal niewyczuwalny przez użytkownika. W efekcie noszenie słuchawek nawet przez długi czas nie powinno być męczące. Choć konstrukcja jest bardzo lekka cechuje ją duża wytrzymałość. Wszystkie użyte do produkcji materiały są najlepszej jakości. To zwiększa szansę na to, że słuchawki zbyt szybko nie ulegną zniszczeniu, a my będziemy mogli z nich swobodnie korzystać przez długi czas od momentu zakupu.

 

Dodatkowe akcesoria

W zestawie znajdują się akcesoria niezbędne do prawidłowej pracy urządzenia. W komplecie otrzymujemy solidnie wykonany kabel USB, który umożliwi nam ładowanie naszych słuchawek. Dodatkowo w skład kompletu wchodzą 3 pary silikonowych końcówek (małe, średnie i duże). W rezultacie niezależnie od tego, czy kupujący ma duże czy małe uszy, może dostosować do nich słuchawki. Końcówki są zrobione z miękkiego materiału, który jest elastyczny i delikatny dla skóry – tak twierdzą osoby, które przeprowadziły test JBL T110BT.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

4 KOMENTARZ

Jakub Ratajczyk

June 1, 2021 at 11:23 am

Postanowiłem zakupić ten model i jestem strasznie rozczarowany.
Jakoś wykonania jak przy darmowych, reklamowych słuchawkach, wszystko z najtańszego plastiku, jedynie kabel wygląda porządnie.
Czas pracy wyniósł u mnie około 4h.
Dźwięki trzeszczą, słaby poziom basu.
Dotatkowo nie można ich używać podczas ładowania (pozwolę sobie porównać je do outlier sports za około 200-220zl, które wytrzymywały na jednym ładowaniu około 20-30godzin)

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

June 1, 2021 at 3:38 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny

Odpowiadać
Damian

April 21, 2021 at 5:56 pm

Nie na Basu

Odpowiadać
Zespół RadarTechnologiczny

May 6, 2021 at 6:45 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół RadarTechnologiczny

Odpowiadać