Opinie o Samsung U Flex

Ostatnio aktualizowane: 30.11.23

 

Najważniejsze zalety:

Słuchawki dobrze tłumią dobiegający z zewnątrz hałas, ponieważ są dokanałowe. Wyposażono je w zakładany na szyję pałąk, co zapewnia komfortowe słuchanie muzyki. Test Samsung U Flex pokazał, że sprzęt jest bardzo często wybierany przez sportowców. Jest on lekki i wygodnie się go nosi, w dodatku wykazuje odporność na działanie wilgoci.

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt ma wbudowany mikrofon, dlatego pozwala na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Jednak ich jakość nie zawsze jest zadowalająca, ponieważ słuchawki nie zostały wyposażone w system redukcji szumów. Wykazały to przeanalizowane opinie Samsung U Flex.

 

Werdykt: 9.7/10

Słuchawki nawiązują bezprzewodowe połączenie z urządzeniami za pośrednictwem technologii Bluetooth. Mają one 11 mm i 8 mm głośniki wysokotonowe, a ich pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 20 do 20 000 Hz. Sprzęt waży 51 g, a pałąk jest elastyczny, dlatego zakładanie go i zdejmowanie nie sprawia trudności.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wkładki douszne

Nie musimy się martwić, że słuchawki będą wciąż wypadać z uszu, np. podczas treningu. W zestawie znajdziemy wkładki douszne w trzech rozmiarach: S, M i L. Możemy wypróbować wszystkie i przekonać się, które odpowiadają nam najbardziej. Materiałem wykonania nakładek jest przyjemny w dotyku silikon, który dobrze dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego, a jednocześnie nie podrażniają delikatnej skóry. W razie potrzeby wkładki można szybko wyczyścić. Ich zdejmowanie także nie jest trudne.

10 godzin słuchania muzyki

Po naładowaniu baterii możemy słuchać muzyki przez 10 godzin bez przerwy lub prowadzić rozmowy telefoniczne przez 9 godzin. To daje pewność, że słuchawki nie rozładują się nagle w drodze do pracy czy w czasie treningu. Konsumenci przekonują, że ładowanie baterii nie trwa zbyt długo, w zestawie znajdziemy przeznaczony do tego celu kabel micro USB. Pasuje on do ładowarek do telefonu, więc nie musimy podłączać słuchawek do komputera.

 

Praktyczne rozwiązania

Pałąk słuchawek jest solidny i elastyczny, możemy go dowolnie zginać. Żeby zmieniać poziom głośności dźwięków, przełączać utwory lub włączyć pauzę, nie musimy wyjmować smartfona z kieszeni. Wystarczy, że wciśniemy odpowiedni przycisk na pałąku. Jeżeli podczas słuchania muzyki ktoś do nas zadzwoni, zostaniemy o tym powiadomieni poprzez delikatne wibracje. Tym samym szybko odbierzemy telefon, nawet jeżeli nie będziemy słyszeć dzwonka. Warto wspomnieć też o specjalnym przycisku aktywnym. Wciśnięcie go daje dostęp do usług S-voice lub podobnych usług asystenta głosowego, jakie wykorzystuje nasz smartfon. Wspomniany przycisk daje również możliwość nagrania swojego głosu, sprawdzenia aktualnej godziny czy uruchomienia jednej z najczęściej używanych aplikacji. Mimo dużej ilości rozwiązań zwiększających komfort noszenia słuchawek cena Samsung U Flex pozostaje atrakcyjna. To sprzęt, na zakup którego może sobie pozwolić każdy z nas.

 

Dobrej jakości dźwięki

Słuchawki bezprzewodowe marki Samsung wyróżniają się bardzo dobrym brzmieniem. Wynika to nie tylko z szerokiego pasma przenoszenia czy dynamiki wynoszącej 90 dB, ale i technologii skalowalnego kodeka. Zapewnia ona odpowiednią jakość dźwięków i to bez względu na zakłócenia radiowe. Połączenie poprzez Bluetooth jest stabilne, dlatego nic nie powinno nam przeszkadzać podczas słuchania swojej ulubionej muzyki.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ