Opinie o Sennheiser CX 6.00BT

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Kupujący uważają, że to wygodne w noszeniu słuchawki douszne, gdyż mają w zestawie cztery pary wymiennych adapterów (są w różnych rozmiarach). Ładowanie zasilającego sprzęt akumulatora nie zajmuje dużo czasu, trwa to średnio 1,5 godziny. Ponadto model ten można bezpiecznie przechowywać w etui, które także dołączono do kompletu.

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt ma pałąk, na którym umieszczono przyciski służące do zmiany poziomu głośności dźwięków oraz przełączania utworów muzycznych. Część osób narzeka, że dostęp do nich jest utrudniony, więc konieczne jest zdjęcie słuchawek, aby wcisnąć odpowiedni przycisk.

 

Werdykt: 9.2/10

Test Sennheiser CX 6.00BT pokazał, że nie jest to idealny model. Niemniej jednak z jego zakupu powinny być zadowolone osoby szukające lekkich i wytrzymałych słuchawek. Po naładowaniu akumulatora sprzęt może pracować ok. 6 godzin bez przerwy, a 10 minut ładowania wystarcza, aby zyskać dodatkowe 2 godziny słuchania muzyki.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zamknięta konstrukcja

Słuchawki mają zamkniętą konstrukcję i dlatego dobrze tłumią hałasy dobiegające z zewnątrz. Konsumenci publikujący opinie o Sennheiser CX 6.00BT często podkreślają, że za sprawą sprzętu mogą w pełni skupić się na swoich ulubionych utworach muzycznych w drodze do pracy lub podczas powrotu do domu. Zamknięta konstrukcja sprawia również, że po ustawieniu wysokiego poziomu głośności dźwięki nie są słyszalne dla osób znajdujących się w pobliżu. To bardzo istotne, gdyż słuchawki pozwalają nie tylko na słuchanie muzyki, ale i prowadzenie rozmów telefonicznych (mają wbudowany mikrofon).

Szybkie parowanie

Sprzęt łączy się bezprzewodowo z telefonem za pośrednictwem Bluetooth (technologia Bluetooth 4.2). Parowanie urządzeń nie zajmuje dużo czasu i bardzo często udaje się to już przy pierwszej próbie. Zasięg słuchawek to 10 m, co oznacza, że nie musimy przez cały czas mieć przy sobie źródła muzyki, możemy np. swobodnie chodzić po wszystkich pomieszczeniach w domu. Ciekawe jest to, że słuchawki można sparować jednocześnie nie z jednym, ale dwoma różnymi sprzętami, przykładowo ze smartfonem i laptopem.

 

Bardzo dobra jakość dźwięku

O zadowoleniu z zakupu słuchawek zwykle decyduje kilka kwestii, ale najważniejszą jest jakość dźwięku. Pod tym względem model Sennheiser zasługuje na szczególną uwagę. To sprzęt, którego pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 17 do 21 000 Hz, więc dobrze podkreślone są nie tylko niskie, ale i wysokie tony. Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w opatentowane przetworniki CX 6.00BT, za sprawą których dźwięk jest czysty i odzwierciedla wszystkie szczegóły. Co więcej, sprzęt jest zgodny z technologią Qualcomm apt-X Low Latency, w efekcie czego możemy oglądać filmy i teledyski bez ryzyka, że dźwięk nie będzie zsynchronizowany z obrazem. Mimo że słuchawki gwarantują dobrej jakości brzmienie, ich zakup nie będzie dużym wydatkiem. Wiele osób uważa, że cena Sennheiser CX 6.00BT jest atrakcyjna.

 

Praktyczne etui

Etui, które dołączono do słuchawek bardzo spodobało się kupującym. Jest ono wykonane z solidnego tworzywa i ma kompaktowe wymiary, można schować je do torebki lub nawet kieszeni spodni. Z tego względu słuchawki można zawsze nosić przy sobie i to bez obaw o ich zniszczenie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ