Opinie o Sennheiser HD 4.40 BT

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Słuchawki mają system aktywnej redukcji szumów, więc odtwarzany przez nie dźwięk jest dobrej jakości. Na nauszniku znajdują się elementy sterujące, które pozwalają łatwo odebrać połączenie przychodzące, zmienić utwór na inny albo zwiększyć głośność odtwarzania. Model ma także wbudowany mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych bez trzymania smartfona w dłoniach.

 

Najważniejsze wady:

Czytając opinie o Sennheiser HD 4.40 BT można dojść do wniosku, że słuchawki nie są tak wygodne, jakby się to mogło wydawać. Choć nauszniki wydają się miękkie, a materiał ich wykonania jest delikatny dla skóry, po dłuższym czasie można zacząć odczuwać nieprzyjemny dyskomfort. Warto jednak pamiętać, że tego typu opinie zdarzają się stosunkowo rzadko i wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

 

Werdykt: 9.4/10

Większość osób podziela zdanie, że Sennheiser HD 4.40 BT to dobre słuchawki bezprzewodowe, które gwarantują bardzo dobrą jakość dźwięku. Model jest solidnie wykonany i elegancko się prezentuje. Sprzęt waży 225 g, a czas działania baterii wynosi nawet do 25 h.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łączność bezprzewodowa Bluetooth

Słuchawki wykorzystują łączność bezprzewodową Bluetooth, więc nie ma przewodu, który mógłby krępować nasze ruchy. Co istotne, w urządzeniu zainstalowano kodek aptX, który umożliwia transmisję wysokiej jakości dźwięku Hi-Fi. Słuchawki wykorzystują też technologię NFC, czyli Near Field Communication. Oznacza to, że parowanie z kompatybilnymi urządzeniami przebiega szybko i nie trzeba go powtarzać. Proces konfiguracji urządzenia nie powinien sprawić nam żadnego kłopotu.

 

 

Wydajny akumulator

Większości kupującym zależy na tym, aby sprzęt bezprzewodowy długo działał. Takim urządzeniem jest Sennheiser HD 4.40 BT. Jest on wyposażony w wydajny akumulator gwarantujący nawet do 25 h pracy. Oznacza to, że zwykle nie ma konieczności ładowania słuchawek każdego dnia, ale można zrobić to od czasu do czasu (w zależności od intensywności użytkowania). Czas ładowania wynosi 2 h, co w porównaniu z działaniem jest dobrym wynikiem. 

 

Redukcja szumów

Każdy chce, aby jego słuchawki działały sprawnie i gwarantowały najlepszą jakość dźwięku, dlatego też tak istotne jest, że w prezentowanym modelu zastosowano aktywną redukcję szumów (ANC). Takie rozwiązanie wpływa w znaczący sposób na brzmienie melodii, a także jakość prowadzonych przez mikrofon rozmów. Użytkownik może być pewny, że usłyszy każdą kwestię i nie będzie musiał prosić o jej powtórzenie. Przeprowadzony przez kupujących test Sennheiser HD 4.40 BT pokazuje, że jest to urządzenie dla osób stawiających duże wymagania i lubiących słuchać różnego rodzaju muzyki.

 

Dodatkowe akcesoria

Kupując sprzęt otrzymujemy w zestawie solidnie zrobione akcesoria. W opakowaniu umieszczono m.in. przewód ze złączem Jack 3,5 mm. Nawet jeśli zdarzy się, że słuchawki się rozładują, a nie będziemy mieli możliwości podłączenia ich do ładowania, nadal bez trudu z nich skorzystamy. Do ładowania baterii przeznaczony jest przewód Micro USB. Przydatnym akcesorium jest solidnie wykonany pokrowiec, który zabezpiecza obudowę przed zarysowaniem. Okazuje się on niezbędny zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w trakcie podróży czy do przechowywania sprzętu w domu. Ilość przydatnych akcesoriów jest duża, a mimo to cena Sennheiser HD 4.40 BT nie jest wygórowana.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ