Opinie o Xiaomi Redmi Airdots 

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Użytkownicy, którzy zakupili Xiaomi Redmi Airdots i mieli możliwość wykonać test słuchawek przekazują, że zapewniają one duży komfort użytkowania i mowa tu nie tylko o braku przewodów, które się nie plączą wokół, ale także o tym, że słuchawki dobrze trzymają się ucha nawet przy aktywnościach sportowych. Zaletą jest również to, że etui jest również powerbankiem, więc ładowanie jest proste nawet poza domem.

 

Najważniejsze wady:

Wadę jaką wskazały osoby aktywnie użytkujące Xiaomi Redmi Airdots, to powtarzające się opinie, że słuchawki włożone do uszu odstają od nich i niejako „kolidują” z zakładaną czapką. Gdy słuchawki są w uszach trzeba umiejętnie nakładać każdą czapkę, aby nie wytrącić ich z uszu i nie zmienić ich położenia, a tym samym jakości odbieranego dźwięku. Część klientów przekazuje opinię, że etui jest wykonane ze słabego plastiku i trzeba się delikatnie z nim obchodzić, aby go nie uszkodzić. 

 

Werdykt: 9.1/10

Znakomita większość klientów wskazuje, że Xiaomi Redmi Airdots to słuchawki, których cena jest umiarkowana przy wysokiej jakości samych słuchawek. Klienci doceniają wygodę użytkowania słuchawek, ich ładny design, intuicyjną obsługę oraz dobrą, długo działającą i szybko ładowaną baterię. W dużej większości recenzja użytkowników Xiaomi Redmi Airdots jest pozytywna, podkreślająca dobrą jakość emitowanego dźwięku.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Słuchawki dla aktywnych

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Airdots to designerski produkt firmy, gwarantujący wszystkim aktywnym nie tylko dobrą jakość wykonania sprzętu, ale też doskonałe brzmienie. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji słuchawki dobrze sprawdzają się przy uprawianiu wszelkich sportów, tym bardziej, że są one dobrze dopasowane do ucha, nie uwierają, ale też i nie wypadają przy użytkowaniu podczas biegu czy jazdy na rowerze. Słuchawki pracują na jednym ładowaniu około 4 godziny, ale gdy planujemy dłuższą aktywność, wystarczy zabrać ze sobą dołączone etui, które równocześnie jest powerbankiem i pozwoli na uzupełnienie baterii. We wnętrzu etui słuchawki są utrzymywane w miejscu dla nich przeznaczonym przez magnes. Na obudowie słuchawek natomiast znajduje się wskaźnik poziomu naładowania baterii, zatem rozładowanie się ich jest poprzedzone informacją wskaźnika. 

Dopasowanie do uszu i wygoda

Na wygodę użytkowania wpływa nie tylko wspomniane dobre dopasowanie słuchawek do małżowiny usznej, ale także wyposażenie ich w silikonowe nakładki dla posiadaczy o różnych potrzebach, bowiem gumeczki mają różne rozmiary. Użytkownicy przekazują również, że słuchawki wyposażono w intuicyjny panel dotykowy, pozwalający na obsługę zarówno słuchanych utworów, jak i telefonicznych połączeń przychodzących, pod warunkiem sparowania słuchawek z telefonem za pośrednictwem Bluetooth. Technologia ta zapewnia stabilne połączenie do 10 m. Również czuły mikrofon sprawia, że rozmówca dzwoniący nie ma problemu z usłyszeniem każdego słowa. Warto też wspomnieć, że waga słuchawek nie przekracza 4,1 g.

 

Bateria

Na zadowolenie z użytkowania słuchawek wpływa niewątpliwie praca baterii. Opisywany model wyposażono w baterię o pojemności 40 mAh, a etui w powerbank 300 mAh. Zatem użytkownik bez dostępu do ładowania z sieci może użytkować sprzęt przez 4 godziny korzystając z baterii, a wpierając się powerbankiem czas ten ulega wydłużeniu nawet do 12 godzin. Jednocześnie użytkownicy podkreślają, że są to tanie słuchawki bezprzewodowe zapewniające czyste dźwięki i głębokie basy.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ