Opinie o Canon CP1300 Selphy

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Opinie o Canon CP1300 Selphy są pozytywne m.in. dlatego, że drukarka ma kompaktowe wymiary, więc można wziąć ją ze sobą w każde miejsce. Idealnie sprawdza się podczas wycieczek. Istnieje możliwość wydruku pocztówek, co jest świetną opcją, kiedy przebywamy z dala od domu i chcemy pochwalić się ładnymi widokami. Model ma odchylany ekran LCD, który pozwala na wygodne tworzenie odbitek.

 

Najważniejsze wady:

Użytkownicy zwracają uwagę na to, że eksploatacja sprzętu jest stosunkowo droga. Cena jednego wydruku zdjęcia może zniechęcać do regularnego używania tego urządzenia. Niektórzy twierdzą, że drukarka szybko się nagrzewa.

 

Werdykt: 9.4/10

Drukarki Canon są uznawane za solidne i nie inaczej jest w przypadku omawianego modelu. Jest on zrobiony z wysokiej jakości materiałów zapewniających długie użytkowanie. Ze względu na to, że sprzęt ma kompaktowe wymiary, jest wygodny w przenoszeniu. To model bezprzewodowy, z którego można korzystać właściwie w każdym miejscu. Drukarka ma funkcję Party Shuffle, która pozwala na łączenie zdjęć z kilku smartfonów w jeden kolaż. 

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość wydruków

Osoby mające tę drukarkę i przeprowadzające test Canon CP1300 Selphy przyznały, że jakość wydruków jest na bardzo wysokim poziomie. Urządzenie wykorzystuje technologię druku termosublimacyjnego. Odbitki mają zachowaną głębię koloru i odpowiednią gradację, a czas wydruku wynosi mniej niż minutę. Należy także zwrócić uwagę na funkcję automatycznej optymalizacji obrazów Auto Image Optimize, która koryguje wszelkie niedoskonałości ze zdjęć, a w efekcie wyglądają one ładniej. Odbitki mają specjalną powłokę zabezpieczającą, która gwarantuje trwałość zdjęć nawet do 100 lat od ich wydrukowania. Można przechowywać odbitki w albumie i mieć pewność, że nawet po latach będą estetycznie wyglądały. Użytkownik przed wydrukowaniem ma możliwość skorygowania wyglądu zdjęcia m.in. poprzez regulację kolorów. Dzięki funkcji Dual ID Print na jednym arkuszu można wydrukować zdjęcia w dwóch formatach.

Łatwe drukowanie

Korzystając z tej drukarki nie trzeba za każdym razem podchodzić do komputera, aby móc wydrukować odbitki. Urządzenie działa bezprzewodowo i jest dostosowane do pracy z urządzeniami inteligentnymi z systemem iOS i Android. Dodatkowo do dyspozycji osoby obsługującej sprzęt pozostaje aplikacja Canon PRINT. Zdjęcia można drukować nie tylko bezpośrednio z urządzeń mobilnych i komputerów, ale też z kart pamięci SD i aparatów zgodnych z PictBridge.

 

Różne formaty zdjęć

Ta mała, niepozorna, przenośna drukarka do zdjęć pozwala na drukowanie odbitek w różnych formatach. Do wyboru mamy m.in. pocztówki o wymiarach 148 mm x 100 mm, karty kredytowe 86 mm x 54 mm, naklejki o kształcie karty kredytowej 86 mm x 54 mm, naklejki kwadratowe 50 mm x 50 mm i miniaturowe naklejki 22 mm x 17,3 mm (na jednym arkuszu można ich wydrukować maksymalnie 8). Te duże możliwości pozwalają na korzystanie ze sprzętu w różnych sytuacjach i dają możliwość rozwinięcia w pełni swojej kreatywności w zakresie tworzenia wspomnień na papierze. Z uwagi na ilość dostępnych opcji, cena Canon CP1300 Selphy nie wydaje się wygórowana.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ