Opinie o HP DeskJet 2620

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Drukarka ma możliwość połączenia z siecią bezprzewodową, więc aby z niej skorzystać nie trzeba podłączać do niej laptopa czy komputera za pomocą kabla. Model ma kompaktową konstrukcję, dlatego wybranie dla niego odpowiedniego miejsca w domu (gdzie nie będzie nam przeszkadzał) nie jest trudne. Obudowa jest zrobiona z wytrzymałego, nienagrzewającego się materiału. Sprzęt nie jest podatny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Szybkość wydruku jest zadowalająca, na co wskazują opinie o HP DeskJet 2620.

 

Najważniejsze wady:

Mimo że producent zapewnia o łatwości procesu konfiguracji, w rzeczywistości nie przebiega ona tak szybko. Czasami u użytkowników pojawia się problem z pobraniem odpowiednich sterowników, więc czas przygotowania sprzętu do pracy się wydłuża.

 

Werdykt: 9.2/10

Jest to drukarka bezprzewodowa przeznaczona do używania w domach. Prędkość drukowania w czerni wynosi 7,5 strony w ciągu minuty, a w kolorze – 5,5 strony w ciągu minuty. Podajnik papieru mieści 60 arkuszy. Dokładne wymiary sprzętu to: wysokość – 24,9 cm, szerokość – 42,5 cm i głębokość – 54,8 cm. Urządzenie waży 3,5 kg. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wydajność i niskie koszty eksploatacji

Wykorzystując oryginalne wkłady atramentowe HP mamy gwarancję wysokiej wydajności. Jak podaje producent, używając ich można wydrukować nawet dwa razy więcej stron niż w przypadku innych tuszów. Potwierdza to także test HP DeskJet 2620, który został przeprowadzony przez kupujących. Czas wydruku jest zadowalający. 

Funkcjonalność

W Internecie można znaleźć opinie sugerujące, że HP DeskJet 2620 to najlepsza drukarka do domowego zastosowania. Urządzenie umożliwia nie tylko drukowanie, ale też kopiowanie i skanowanie dokumentów. Każde z zadań jest wykonywane z najwyższą dokładnością, a czytając recenzje użytkowników nietrudno dojść do wniosku, że jakość wydruku jest bardzo dobra. Na kartce widoczne są wszystkie szczegóły, tekst nie jest rozmazany. Odbiornik papieru został tak zrobiony, aby zminimalizować ryzyko zakleszczenia papieru. Mieści się w nim do 25 arkuszy. Konsumenci podkreślają też, że wygodny, dobrze oznaczony panel sterowania pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia i szybkie dostosowywanie jego ustawień.

 

Możliwość łatwego drukowania z telefonów i tabletów

Jeszcze do niedawna drukarki podłączane były jedynie do komputerów. Teraz, kiedy korzystanie ze smartfonów i tabletów stało się tak popularne użytkownicy szukają sprzętów, które można łatwo sparować z urządzeniem mobilnymi. Takim modelem jest HP DeskJet 2620. Drukarkę można podłączyć do telefonu i to z niego wybierać pliki przeznaczone do drukowania. Jeśli pobraliśmy notatki potrzebne do szkoły, na uczelnię czy do pracy na swój telefon, nie musimy tracić czasu na ich przesyłanie na komputer czy laptopa. Użytkownik może skorzystać ze specjalnej aplikacji umożliwiającej sprawne zarządzanie drukowaniem.

 

Wykonanie

Jeśli zależy nam na zadowoleniu z użytkowania drukarki, podczas jej wybierania musimy skupić się nie tylko na dostępnych funkcjach, ale też jakości wykonania. Jeśli sprzęt jest zrobiony z wytrzymałych materiałów, istnieje mniejsze ryzyko jego uszkodzenia i wystąpienia awarii. Prezentowany model ma mocną obudowę, dobrze chroniącą wewnętrzny mechanizm. Dodatkowo cena HP DeskJet 2620 nie jest wysoka, bo zwykle koszty zakupu tej drukarki nie przekraczają 150 zł. Sprzęt zajmuje mało miejsca, jest lekki i wygodnie się go przenosi.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ