Opinie o Philips 50PUS7303

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Telewizor gwarantuje jakość 4K Ultra HD, co daje pewność, że wyświetlany na ekranie obraz będzie przyjemny dla oka. Na filmach widać wszystkie szczegóły. Urządzenie ma zainstalowaną funkcję Asystent Google, więc można wydawać komendy głosowe i nie trzeba tracić czasu na wpisywanie potrzebnych fraz w wyszukiwarkę.

 

Najważniejsze wady:

Niektóre opinie o Philips 50PUS7303 sugerują, że system Android czasami się zacina i w związku z tym nie można szybko znaleźć interesujących nas treści. Nieliczni użytkownicy przyznają też, że czerń nie jest idealnie odwzorowana.

 

Werdykt: 9.4/10

Model jest dostępny w różnych rozmiarach, więc można wybrać telewizor, który odpowiada naszym preferencjom i jest dostosowany do wielkości pomieszczenia, w którym chcemy go postawić. Urządzenie ma procesor obrazu P5. System Ambilight sprawia, że obraz wydaje się nieograniczony, więc niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy, widzimy wszystko dokładnie. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Jakość obrazu

Prezentowany telewizor gwarantuje odtwarzanie filmów w rozdzielczości 4K Ultra HD, więc jakość obrazu jest bardzo dobra (rozdzielczość cztery raz większa niż w popularnych modelach Full HD). Urządzenie wykorzystuje też technologię zwiększania rozdzielczości nazywaną Ultra Resolution, co, jak podaje producent, daje gwarancję najlepszej jakości obrazu niezależnie od rodzaju odtwarzanej aktualnie sceny. Ponad osiem milionów pikseli przekłada się na dobry kontrast i realistyczne odwzorowanie barw. W telewizorze zastosowano technologię HDR10 wpływającą m.in. na ostrość obrazu. Wbudowany procesor analizuje obraz klatka po klatce i dostosowuje poziom poszczególnych parametrów (m.in. jasność).

Funkcja Ambilight

Dzięki zastosowanej funkcji Ambilight ekran wydaje się większy, niż jest w rzeczywistości, co wpływa na komfort oglądania. Telewizor wyposażono w specjalne diody LED umieszczone w odpowiednich miejscach, rzucają one światło na ścianę. Z opinii użytkowników wynika, że światła nie tylko czynią obraz ładniejszym, ale też wprowadzają miłą atmosferę w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. Potwierdza to test Philips 50PUS7303.

 

Smart TV

Telewizor można z łatwością podłączyć do Internetu i w ten sposób uzyskać dostęp do funkcji Smart TV. Użytkownik może swobodnie przeglądać treści znajdujące się na popularnych platformach, takich jak YouTube czy Netflix. Korzystanie z funkcji Smart TV jest wygodne. Co istotne, taka możliwość sprawia, że każdy domownik, niezależnie od zainteresowań i tego, jak lubi spędzać wolny czas, może znaleźć odpowiednią dla siebie rozrywkę. Funkcja Asystent Google umożliwia sterowanie głosem.

 

Procesor

Model ma procesor P5, który gwarantuje odpowiednie tempo odtwarzania. Na telewizorze można z powodzeniem grać w bardziej wymagające gry. Dodatkowo element ten wpływa pozytywnie na jakość obrazu, gwarantując dobre odwzorowanie kolorów. 

 

Wykonanie

Jakość wykonania sprzętu jest bardzo dobra. Model ma cienki ekran i wytrzymałą ramkę. Podstawa jest dobrze wyważona, dzięki czemu możemy postawić urządzenie na szafce i mieć pewność, że zachowa ono stabilność. Dokładne wymiary telewizora to: wysokość – 71,7 cm, szerokość – 112, 8 cm i głębokość – 26,6 cm, a jego waga wynosi 13,6 kg. Sprzęt można przymocować do ściany, jeśli zastosujemy odpowiedni do tego uchwyt. Cena Philips 50PUS7303 jest przystępna.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ