Ranking 5 najlepszych telewizorów 40 cali w 2024

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Telewizor 40 cali – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Wybór nowego telewizora potrafi być nie lada wyzwaniem. Niejednokrotnie zastanawiamy się, który model spełni nasze oczekiwania, a jednocześnie będzie się ładnie prezentował. Dobrym wyborem może okazać się urządzenie popularnej marki Thomson. Telewizor 40FE5606 ma 40-calową przekątną ekranu i wbudowaną funkcję Smart TV. Wykorzystując system Android, mamy dostęp do nieograniczonej rozrywki multimedialnej. Konsumenci chętnie decydują się również na zakup telewizora Manta 40LFN120D DLED 40” Full HD odznaczającego się smukłą i elegancką obudową. Sprawia to, że urządzenie wpasuje się odpowiednio do każdego wnętrza. Dużym udogodnieniem jest możliwość powieszenia go na ścianie, aby cieszyć się wysokiej jakości obrazem podczas oglądania popularnych filmów i seriali.

5 najlepszych telewizorów 40 cali. Opinie w 2024 roku

 

Poniżej znajdziesz krótki ranking telewizorów 40 cali, w którym opisaliśmy 5 najlepszych sprzętów. Zostały one wybrane po dokładnej analizie opinii kupujących.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Telewizor ma wbudowany system Android, umożliwiający dostęp do popularnych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube lub VOD. Zapewnia to nieograniczoną rozrywkę w postaci popularnych filmów i seriali oraz relacji sportowych. Za sprawą aplikacji Chromecast mamy możliwość przenoszenia plików z telefonu komórkowego na telewizor i odtworzenia ich w wysokiej jakości obrazu.

Wady

Użytkownicy za niedogodność wskazują brak funkcji Sleep Timer, która polega na automatycznym wyłączeniu się urządzenia w czasie długiego użytkowania i braku aktywności związanej z przełączaniem kanałów.

Podsumowanie

Zastosowanie funkcji Smart TV i systemu Android zapewnia dostęp do ulubionych programów oraz seriali, które obejrzymy w bardzo dobrej jakości obrazu. Telewizor obsługuje złącza umożliwiające podłączenie urządzeń potrzebnych do przesyłania danych.

Drugi wybór

Zalety

Sprzęt za sprawą cienkiej i eleganckiej obudowy bardzo dobrze sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również i w sypialni. Bez różnicy, czy powiesimy go na ścianie, czy postawimy na półce, telewizor odpowiednio wkomponuje się do każdego wnętrza. Oglądanie ulubionego serialu lub relacji sportowej w rozdzielczości FULL HD umili nam niejeden wieczór.

Wady

Podczas oglądania koncertów oraz kanałów muzycznych niezbędne jest podłączenie dodatkowych głośników, celem wydobycia wysokiej jakości dźwięku. Wymagający użytkownicy twierdzą, że te z telewizora mają niedostatecznie wysoką jakość.

Podsumowanie

Telewizor sprawdzi się nie tylko do oglądania wiadomości i filmów, będzie także odpowiedni do gier na konsoli. Urządzenie ma wbudowane głośniki o mocy 16 W oraz technologię FULL HD.

Rozważ też

Zalety

Urządzenie ma szerokie zastosowanie. Za sprawą podłączenia dodatkowych urządzeń możemy przekształcić je w centrum domowej rozrywki. Telewizor umożliwia oglądanie popularnych programów oraz dostęp do wielu gier. Dogodnym rozwiązaniem jest także funkcja WiFi Display pozwalająca na przesyłanie plików z urządzeń mobilnych.

Wady

Kiedy chcemy cieszyć się wysoką jakością wyświetlanego filmu, musimy usiąść na wprost urządzenia. W innym przypadku obraz będzie niewyraźny, a kąt jego oglądania zawężony.

Podsumowanie

Sprzęt ma wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania, co bardzo dobrze sprawdza się w przypadku osób starszych. Dostęp do popularnych aplikacji, takich jak Netflix lub Ipla zapewnia nieograniczony dostęp do ulubionych programów oraz wiadomości i seriali.

 

1. Telewizor LE 40″ Thomson 40FE5606

 

Zimowy wieczór spędzony pod kocykiem z kubkiem gorącej herbaty. Pewnie większość z nas wtedy nie wyobraża sobie patrzenia w sufit lub w okno. Rozwiązaniem, które najchętniej wybieramy, jest oglądanie ulubionego serialu lub filmu, o którym niedawno przeczytaliśmy w Internecie. Optymalne doznania audio-wizualne zapewni telewizor LE 40″ Thomson 40FE5606 z funkcją Smart TV i systemem Android, które umożliwiają dostęp do nieograniczonej rozrywki multimedialnej.

Prezentowany model marki Thomson wyróżnia się nowoczesną technologią poprawy jakości obrazu. Pure Image Ultra zapewnia optymalne barwy oraz naturalne i odpowiednio wyostrzone rysy. Żywe kolory są zauważalne nawet w mało oświetlonych miejscach na telewizorze. Dzieje się to za sprawą DNR, czyli cyfrowej redukcji szumów, które niwelowane są automatycznie. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli, mamy więc do czynienia z formatem Full HD, co zwiększa komfort użytkownika w trakcie oglądania danego programu.

Konsumenci są zadowoleni z zakupu telewizora Thomson i wyrażają o nim w większości pozytywne opinie. Ich zdaniem sprzęt działa sprawnie, jest doceniany głównie za funkcję Smart TV oraz system Android.

Telewizor LE 40″ Thomson 40FE5606 dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej. Wyposażono go w nowoczesne technologie i przydatne funkcje, umożliwiające dostęp do nieograniczonej rozrywki multimedialnej.

 

Zalety

Smart TV: Wyposażenie w funkcję Smart Tv wraz systemem Android zapewnia ciągły dostęp do popularnych platform i aplikacji, takich jak Netflkix, IPLA, YouTube oraz VOD,

Pure Image Ultra: Jest to nowoczesna technologia poprawy jakości wyświetlanego obrazu. Umożliwia ona oglądanie relacji sportowych lub wydarzeń kulturalnych w bogatej barwie kolorów i w naturalnych konturach.

Złącze HDMI: Telewizor marki Thomson obsługuje złącze HDMI, za którego sprawą mamy możliwość podłączenia urządzeń mobilnych do przesyłania wybranych danych.

Chromecast: Użytkownik ma do dyspozycji aplikację Chromecast, pozwalającą na przenoszenie wybranych zdjęć i plików z telefonu komórkowego na telewizor. Opcja bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku oglądania fotografii z ważnych uroczystości rodzinnych lub z wakacji.

Tryb gracza: Sprzęt odpowiednio dopasowuje jakość dźwięku i obrazu do gier video na popularnych konsolach.

 

Wady

Sleep Timer: Telewizor nie ma funkcji Sleep Timer, dlatego użytkownik przed zaśnięciem musi pamiętać o wyłączeniu urządzenia.

 

 

 

 

2. Telewizor Manta 40LFN120D DLED 40” Full HD

 

Coraz więcej osób decyduje się na umieszczenie telewizora nie tylko w salonie, ale także w sypialni lub w pokoju gościnnym. Odpowiednie do tego będzie urządzenie marki Manta 40LFN120D DLED 40” Full HD. Telewizor odznacza się elegancką i delikatną obudową, dlatego bardzo dobrze wpasuje się do wystroju każdego wnętrza. Użytkownik sam decyduje, czy lepiej będzie powiesić sprzęt na ścianie, czy też ustawić go na odpowiednio przystosowanej półce.

Telewizor marki Manta ma wbudowane głośniki o mocy 16 W i umożliwia oglądanie wydarzeń kulturalnych oraz wszystkich filmów w jakości Full HD. Nie jest to jednak jedyna dostępna opcja, jaką zapewnia urządzenie. Może posłużyć ono również do gier na popularnych konsolach, takich jak Playstation lub Xbox, gdzie wyświetlany obraz zachowa wszystkie potrzebne parametry, tj.: Ostrość, gamę kolorów oraz naturalne kontury.

Konsumenci, którzy zdecydowali się na zakup prezentowanego telewizora, są zadowoleni ze swojej decyzji. Doceniają model za wysoką jakość wyświetlanego obrazu oraz możliwość powieszenia odbiornika na ścianie.

Telewizor Manta 40LFN120D DLED 40” Full HD ma wbudowane dwa głośniki o mocy 16 W. Producent do zestawu dołączył poręczny pilot oraz dwie baterie pozwalające na szybkie użytkowanie urządzenia.

 

Zalety

Design: Smukła obudowa bardzo dobrze wkomponuje się do każdego wnętrza. Elegancki i delikatny design umożliwia umieszczenie telewizora nie tylko w salonie, ale również w sypialni lub pokoju gościnnym.

Przeznaczenie: Bardzo dobrą opcją jest dowolny wybór użytkownika dotyczący lokalizacji sprzętu. Możemy powiesić go na ścianie lub tradycyjnie postawić w salonie na odpowiedniej do tego półce.

Full HD: Jakość Full HD to gwarancja wysokiej jakości wyświetlanego obrazu, w którym mamy do czynienia z pięknymi i żywymi kolorami oraz z naturalnymi konturami postaci.

Baterie: Producent do zestawu dołączył baterie, które są potrzebne do uruchomienia telewizora za pomocą pilota, dlatego użytkownik tuż po zakupie może relaksować się przy ulubionym filmie.

 

Wady

Dźwięk: W celu polepszenia jakości dźwięku niezbędne jest podłączenie wolnostojących głośników, co wiąże się z poniesieniem przez użytkownika dodatkowych kosztów.

 

 

 

 

3. Telewizor 40″ Kruger&Matz KM0240FHDS3

 

Ranking prezentuje 40-calowy telewizor Kruger&Matz, który możemy wykorzystać na wiele sposobów. Oprócz tradycyjnego oglądania programów rozrywkowych i ulubionych filmów sprzęt zapewnia również dostęp gier. Kiedy podłączymy go do Xboxa lub Playstation, możemy cieszyć się multimedialną rozrywką przez wiele godzin.

W telewizorze zastosowano nowoczesną funkcję WiFi Display, która umożliwia użytkownikom przesyłanie wybranych plików z urządzeń mobilnych. Podczas przeglądania zdjęć z wakacji możemy rozsiąść się wygodnie na kanapie i cieszyć się dużym formatem fotografii. Sprzęt to nieograniczone centrum rozrywki. Za sprawą dostępu do popularnych aplikacji, takich jak Netflix lub YouTube czy też VOD mamy zapewnioną rozrywkę bez wychodzenia z domu. Przydatną opcją jest automatyczne wyłączanie się telewizora w momencie długiego użytkowania. Funkcja bardzo dobrze sprawdza się w przypadku osób starszych, które zdarza się, że często zasypiają podczas oglądania wiadomości lub innych programów.

Z opinii użytkowników wynika, iż warto zainwestować w prezentowany model, który umili niejeden wieczór, zapewniając dostęp do wielu popularnych aplikacji.

Telewizor 40″ Kruger&Matz KM0240FHDS3 charakteryzuje się rozdzielczością obrazu 1920 x 1080 pikseli. Wbudowany modem WiFi umożliwia podłączenie do sieci i korzystanie z dostępu do popularnych platform, takich jak Netflix, VOD lub Ipla.

 

Zalety

Rozdzielczość: Rozdzielczość Full HD umożliwia oglądanie ulubionych programów i seriali w wysokiej jakości obrazu, gdzie zachowane są wyraźne kolory oraz rysy nawet w trakcie dynamicznych scen.

Redukcja szumu: Podczas korzystania z telewizji naziemnej, sprzęt zapewnia wysokiej jakości obraz, nawet w miejscu, gdzie jest on mniej oświetlony. Funkcja redukcji szumu niweluje wszelkie zakłócenia, aby użytkownik miał pełen komfort w trakcie oglądania.

WiFi Display: Funkcja umożliwia przeniesienie plików z telefonu komórkowego na telewizor, co bardzo dobrze sprawdza się podczas oglądania wakacyjnych zdjęć.

 

Wady

Kąt oglądania: Kiedy znajdujemy się z boku telewizora, kąt wyświetlanego obrazu jest często zawężony, dlatego najlepszą opcją jest oglądanie filmu w pozycji na wprost urządzenia, co w przypadku wykonywania codziennych obowiązków m.in. sprzątania, nie zawsze jest możliwe.

 

 

 

 

4. Telewizor LED 40″ Blaupunkt BN40F1132EEB

 

Centrum domowej rozrywki na wysokim poziomie zapewni Ci telewizor LED 40″ Blaupunkt BN40F1132EEB. Wyrazisty i pełen kolorów obraz to wynik zastosowania jakości Full HD. Zwiększona dwukrotnie rozdzielczość zadba o optymalne wrażenia wizualne podczas oglądania ulubionych filmów i seriali, a wyświetlany obraz będzie niemalże bliski realnemu.

Prezentowany telewizor wyposażono w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej, co pozwala na dostęp do programów telewizyjnych z całego świata. Wystarczy, że do urządzenia za pomocą wejścia USB podłączymy pendrive’a lub inny dysk i będziemy mogli cieszyć się oglądaniem pamiątkowych zdjęć na dużym ekranie. Telewizor umożliwia także odtworzenie ulubionej muzyki zgranej na dysk przenośny lub urządzenie mobilne. Ma on wbudowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2/C/S2 pozwalający na dostęp do stacji radiowych oraz płatnych usług interaktywnych i serwisów w standardzie HD.

Osoby, które zdecydowały się na zakup prezentowanego modelu marki Blaupunkt, są zadowolone z podjętej decyzji. Doceniają urządzenie przede wszystkim za bardzo dobrą jakość obrazu z wyraźnymi i naturalnymi barwami.

Telewizor LED 40″ Blaupunkt BN40F1132EEB ma wbudowane 3 złącza HDMI oraz 1 USB. Wymiaru urządzenia z podstawą to: Szerokość – 90,4 cm, wysokość – 56,1 cm oraz głębokość – 22,7 cm. Model ma czarną obudowę i waży 6,2 kg (z podstawą).

 

Zalety

Rozdzielczość: Zastosowaną w telewizorze rozdzielczość zwiększono dwa razy, aby zapewnić użytkownikowi pełen komfort podczas oglądania wybranych programów.

Full HD: Jakość Full HD gwarantuje optymalne wrażenia wizualne w postaci naturalnego obrazu i żywych kolorów.

Tuner: Urządzenie wyposażono w tuner satelitarnej telewizji satelitarnej, co pozwala na dostęp do programów z całego świata. Naziemna telewizja oferuje również lepszą jakość obrazu oraz dźwięku i dostęp do audycji radiowych.

 

Wady

Zapach: Po uruchomieniu telewizora bezpośrednio po zakupie, z jego wnętrza wydobywa się nieprzyjemny zapach nowości. Należy użytkować sprzęt przez parę godzin, aby pozbyć się dokuczliwej woni.

Brak funkcji Bluetooth: Urządzenia nie możemy połączyć z telefonem komórkowym lub innym sprzętem mobilnym, z racji braku funkcji Bluetooth. Należy to robić wyłącznie przy pomocy kabla USB.

 

 

 

 

5. Telewizor AllView 40ATC5000F-1 LED 40” Full HD

 

W rankingu godnym uwagi jest również telewizor AllView 40ATC5000F-1 o przekątnej ekranu wynoszącej 40 cali. Zastosowanie matrycy LED pozwala na wyświetlanie obrazu w wysokiej jakości. Kolory, które pojawiają się na ekranie, są żywe i naturalne, a kąt widzenia oglądanego filmu duży i komfortowy dla oczu użytkowników.

Prezentowany model marki AllView odtwarza pliki z urządzeń multimedialnych za pomocą kabla USB. Zapewnia to wygodne oglądanie pamiątkowych zdjęć na dużym ekranie oraz słuchanie zgranej ścieżki dźwiękowej. Opcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest nagrywanie ulubionego filmu lub serialu na dysk zewnętrzny podczas naszej nieobecności w domu. Maksymalna moc głośników w telewizorze wynosi 16 W, co zapewnia odpowiedni dźwięk podczas oglądania wybranego programu telewizyjnego.

Konsumenci, którzy kupili do domu telewizor marki AllView, są zadowoleni z dokonanego wyboru. Potwierdzają to w większości pozytywne opinie wystawiane na różnych stronach internetowych. Użytkownicy doceniają możliwość nagrania na dysku zewnętrznym ulubionego serialu w trakcie, kiedy są poza domem.

Telewizor AllView 40ATC5000F-1 LED 40” Full HD wyposażono w kilka przydatnych tunerów oraz dwa głośniki o mocy 8 W każdy. Wymiary modelu z podstawką to: Szerokość – 90,7 cm, wysokość – 56,8 cm oraz głębokość – 20,7 cm. Telewizor waży 5,5 kg.

 

Zalety

Nagrywanie na dysku zewnętrznym: Podczas naszej nieobecności w domu mamy możliwość nagrania wybranego programu lub filmu na dysk zewnętrzny m.in. na pendrive’a. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, kiedy nie chcemy ominąć danego odcinka ulubionego serialu.

Matryca: W urządzeniu zastosowano wysokiej jakości matrycę LED, pozwalającą na wyświetlanie optymalnego obrazu. Widać to w przypadku czarnej barwy, która jest wyraźna i odpowiednio nasycona.

 

Wady

Brak Smart TV: Telewizor nie ma funkcji Smart TV, co zdecydowanie ogranicza dostęp do multimedialnej rozrywki w domu. Użytkownik nie ma możliwości obejrzenia filmu na popularnych platformach telewizyjnych.

Dźwięk: Pomimo dwóch wbudowanych głośników dźwięk nie jest dobrej jakości w przypadku oglądania koncertów lub imprez sportowych. Użytkownik musi dokupić dodatkowe głośniki, aby wzmocnić brzmienia.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki telewizor 40 cali kupić?

 

Dobry telewizor o przekątnej 40 cali pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi serialami w najlepszej jakości. Jeśli interesuje Cię zakup takiego sprzętu, to zachęcamy do przeczytania naszego poradnika zakupowego. Dzięki jego lekturze dowiesz się, jaki telewizor 40 cali wybrać.

Rozdzielczość urządzenia

Wybierając telewizor musimy podjąć ważną decyzją, czyli jaką rozdzielczość powinno mieć urządzenie. Sprzęty o przekątnej 40 cali dzielą się na dwa typy: Full HD i 4K. Pierwszy typ jest dostępny od kilku lat, dlatego cieszy się zaufaniem dużej grupy konsumentów. Rozdzielczość Full HD zapewnia wysoką jakość obrazu z dużą ilością szczegółów. Wielu specjalistów podkreśla, że oglądając film Full HD możemy zauważyć różne, niewielkie elementy, jak krople deszczu na trawie. Tego typu rozdzielczość oferuje także dobre odwzorowanie kolorów. Ilość pikseli w sprzętach Full HD to 1920 x 1080.

Telewizory o rozdzielczości 4K są polecane osobom, które kompletują kino domowe. Urządzenia te mają znacznie większą liczbę pikseli: 3840 x 2160 pikseli. Dzięki temu obraz jest wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Widz może obserwować więcej detali w jednej scenie. Dodatkiem, który często mają urządzenia o rozdzielczości 4K, jest High Dynamic Range (czyli HDR). Jest to technologia, która zwiększa paletę kolorów, przez co barwy są bardziej realistyczne. Specjaliści podkreślają, że ten dodatek gwarantuje intensywną czerń, co pozytywnie przekłada się na jakość obrazu.

 

Ekran – jaki telewizor 40 cali jest najlepszy?

Kolejną, ważną decyzją jest wybór ekranu. To od niego zależy, czy powstaną zniekształcenia podczas oglądania filmu. Dostępne na rynku technologie różnią się sposobem wykorzystania światła, które jest potrzebne do stworzenia obrazu. Dużą popularnością cieszą się ekrany LCD. Są one zbudowane z 2 ciekłych warstw, które w zależności od potrzeby przepuszczają światło lub je blokują. Każdy ekran ma piksele, które zbudowano z mniejszych części, czyli subpikseli. Każdy z nich ma kolorowe filtry, które pozwalają na wyświetlanie różnych barw.

Ekrany LED mają podobną budowę, co modele LCD. Różnią się jednak metodą podświetlenia. W tych sprzętach znajdują się diody LED, które generują białe i trójkolorowe światło. Dlatego ilość wyświetlanych barw jest bardzo duża. Sprzęty LED mają też znacznie większy kąt widzenia, dlatego nie musisz się martwić o zniekształcenie obrazu patrząc na ekran z boku. Poza tym zużycie prądu przez modele LED jest mniejsze niż w przypadku sprzętów LCD.

 

Matryca

Kolejnym wyborem jest rodzaj matrycy. Niestety, decyzja ta często jest pomijana przez konsumentów. Wybór niskiej jakości urządzenia może spowodować spadek zadowolenia z oglądanego filmu. W tym poradniku skupimy się na 2 typach matryc: VA i IPS, gdyż są one najpopularniejsze. Sprzęty VA cechują się głęboką czernią i bardzo wyraźnym kontrastem. Krótki czas reakcji gwarantuje zadowolenie z używania. Wiedz jednak, że niektóre kolory bledną, gdy patrzysz na telewizor pod kątem.

Z kolei matryce IPS mają znacznie głębsze barwy. Do tego kąt widzenia jest dość szeroki, co zapewnia większy komfort, bo nie musisz siedzieć na wprost telewizora, by wyraźnie widzieć, co dzieje się na ekranie.

 

Głośniki

Najlepsze telewizory 40 cali zapewniają nam dobrej jakości dźwięk. Z tego powodu, wybierając sprzęt, zwróć uwagę, czy posiada on wbudowane głośniki. Przyjmuje się, że standardowo urządzenie powinno mieć kolumnę nagłośniającą. Na rynku znajdziesz jednak bardziej rozbudowane modele, w których ilość głośników jest większa. Ważna jest również ich moc, gdyż to od niej zależy wydajność pracy. W zależności od produktu ilość watów głośników waha się od 5 W do nawet 50 W. Dokonując wyboru pamiętaj, że im większa moc, tym lepszy jest zasięg pracy, a sam dźwięk jest wyraźniejszy.

 

Montaż

Kupując telewizor powinniśmy od razu wiedzieć, gdzie chcemy go umieścić. Do wyboru mamy 2 lokalizacje: na specjalnym stole lub na ścianie. Pierwsza opcja nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczy tylko wymierzyć podstawę telewizora i dopasować do niej stolik lub szafkę. Znacznie bardziej problematyczne jest zawieszenie urządzenia na ścianie. W tym celu musisz sprawdzić wagę modelu. Zawieszenie zbyt ciężkiego telewizora może być niebezpieczne, gdyż ściana nie będzie w stanie go utrzymać, a to spowoduje wypadek. Specjaliści polecają, by waga modelu nie przekraczała 15 kg.

Dodatkowe funkcje: Smart TV

Obecnie coraz więcej osób korzysta z platform internetowych, jak Netflix, YouTube, Hulu, Amazon Prime, Showmax czy HBO GO. Możesz na nich oglądać dowolne filmy, seriale, programy naukowe czy teledyski muzyczne. Jeśli posiadasz konto na choć jednej stronie, warto zainwestować w telewizor z funkcją Smart TV. Dzięki temu urządzenie będzie miało wcześniej zainstalowane aplikacje, więc po synchronizacji będziesz mógł z nich korzystać. Jest to ciekawa opcja, która zdecydowanie ułatwi Ci wybranie filmu do obejrzenia.

 

Sterowanie

Wiele osób kupując telewizor nie zwraca uwagi na sposób sterowania nim. W efekcie przez cały czas korzystają z dołączonego do zestawu pilota. Warto jednak sprawdzić, czy urządzenie, które chcesz zakupić, nie ma możliwości zsynchronizowania z smartfonem. Pozwoli Ci to na „przerzucanie” plików na duży ekran. Opcja ta przyda się podczas spotkań ze znajomymi czy rodziną, gdy chcemy wszystkim pokazać ulubiony teledysk lub zdjęcia z wakacji. Wystarczy, że prostym ruchem wyślemy je do telewizora i po sekundzie pliki pokażą się na ekranie.

 

Telewizory 40 cali w dobrych cenach

Koszt zakupu telewizora o przekątnej 40 cali waha się do 800 zł do nawet 3000 zł. Tak duża rozbieżność wynika z dodatkowych funkcji sprzętu. Jeśli kupisz urządzenie Full HD pozbawione opcji Smart TV, zapłacisz za nie około 1000 zł. Niestety modele o rozdzielczości 4K są znacznie droższe i ich ceny zaczynają się od 1500 zł. Warto w nie jednak zainwestować, jeśli telewizor ma być częścią kina domowego. Również funkcja Smart TV stanowi dodatkowy wydatek, jednak okazuje się bardzo przydatna, więc polecamy za nią zapłacić.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ