Opinie o Philips 55PUS6703 

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Telewizor ma duży, 55-calowy ekran, który otacza cienka ramka w srebrnym kolorze. To sprawia, że urządzenie ładnie prezentuje się na półce, a potwierdzają to pochlebne opinie o Philips 55PUS670i3. Sprzęt daje możliwość oglądania filmów w jakości 4K, a za dobrą jakość obrazu odpowiadają zaawansowane technologie, m.in. HDR Plus.

 

Najważniejsze wady:

Zdaniem niektórych kupujących pilot służący do obsługi telewizora nie jest poręczny i często wyślizguje się z dłoni. Jeżeli spadnie on na podłogę z dużej wysokości, może dojść do pęknięcia obudowy.

 

Werdykt: 9.3/10

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, co wynika z przejrzystego menu w języku polskim. Podobnie, jak inne telewizory Philips, model 55PUS670i3 ma system Smart TV, dający dostęp do wielu różnych aplikacji, a także przeglądarki www. Możemy również korzystać ze swoich ulubionych mediów społecznościowych i telewizji internetowej.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia Ambilight

Cechą wyróżniającą sprzęt jest technologia Ambilight. Przeprowadzony przez konsumentów test Philips 55PUS670i3 pokazał, że dzięki niej oglądanie telewizji jest przyjemniejsze. Na ramie urządzenia znajdują się diody LED emitujące światło w kolorach, które są w tym samym czasie pokazywane na ekranie. Co ciekawe, wspomniana technologia działa nie tylko w czasie oglądania filmów czy seriali, ale również słuchania muzyki, a nawet gry na konsoli. Za sprawą światła ekran wydaje się optycznie większy, ponadto wnętrze staje się bardziej przytulne i możemy w pełni się zrelaksować.

Pixel Precise Ultra HD

Na ekranie telewizora możemy dostrzec nawet najmniejsze szczegóły, na co wpływa m.in. technologia Pixel Precise Ultra HD. Każdy detal jest wyświetlany w rozdzielczości UHD, kolory są odpowiednio skontrastowane, a obraz płynny, niezależnie od dynamiczności akcji. Telewizor wykorzystuje też inne, równie ciekawe rozwiązania, a przykładem jest Micro Dimming Pro. To specjalna technologia, która optymalizuje kontrast barw w zależności od natężenia światła w pomieszczeniu. Innowacyjne oprogramowanie poddaje wyświetlany obraz analizie w ponad 6000 różnych obszarach i na tej podstawie dobiera moc kontrastu oraz na bieżąco ją zmienia.

 

System Saphi

Sprzęt zapewnia nam dostęp do łatwego w obsłudze systemu Smart TV, Saphi. Wybór interesującej nas aplikacji czy opcji nie jest trudny, ponieważ wyświetlają się one w formie dużych kafelków w dolnej części ekranu. Możemy swobodnie korzystać z przeglądarki internetowej, mediów społecznościowych i serwisów pozwalających na oglądanie filmów oraz seriali online. W razie potrzeby możemy zainstalować aplikacje, których nam brakuje. Za pomocą systemu Saphi możemy również korzystać z technologii Miracast. To oznacza, że możliwe jest wyświetlanie na ekranie telewizora treści ze smartfona czy tabletu.

 

Dobrej jakości dźwięk

Telewizor zapewnia nie tylko dobrej jakości obraz, ale także dźwięk. Moc wyjściowa głośników wynosi 20 W, a na poprawę brzmienia wpływają zastosowane funkcje, w tym Incredible Surround. To technologia opracowana przez firmę Philips, która gwarantuje naturalny efekt dźwięku przestrzennego, bez potrzeby umieszczania w pomieszczeniu dodatkowych głośników. Cena Philips 55PUS670i3 nie jest wysoka (w porównaniu do 55-calowych modeli innych marek), a my na pewno będziemy zadowoleni z zakupu. Telewizor zapewnia bardzo wyraźne dialogi i dobrze podkreśla bas.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ