contact

5 najlepszych głośników Bluetooth do domu

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

Wielu konsumentów ma poważne wątpliwości w zakresie tego, na jaki model głośnika Bluetooth się zdecydować. Jest to jednak jak najbardziej zrozumiałe – liczba modeli na rynku jest przytłaczająca, w konsekwencji musimy wybierać spośród wielu różnorodnych rozwiązań. Przedstawiamy Państwu listę 5 najlepszych głośników, które doskonale sprawdzą się w domowych warunkach.

 

1. JBL Tuner 2

 

Głośniki Bluetooth JBL Tuner 2 są stosunkowo niewielkie, lekkie, jednocześnie charakteryzują się poręcznością i ciekawym designem. Model ten wyróżnia się funkcją radia. Użytkownik do wyboru ma dwa tunery radiowe, czyli ten klasyczny i analogowy FM (posiada bardziej satysfakcjonujący zasięg), jak również cyfrowy DAB+ (nowoczesny, gwarantuje wysoką jakość dźwięku). Pomimo tego, że głośnik posiada niewielkie wymiary, to brzmi naprawdę dobrze. Jest w stanie wygenerować czyste i mocne niskie tony. Muzyka brzmi naprawdę satysfakcjonująco. Dużą zaletą jest długie działanie na baterii – JBL Tuner 2 jest w stanie wytrzymać bez konieczności ładowania nawet przez 12 godzin, co z pewnością jest ogromnym udogodnieniem. Co więcej, sprzęt jest wodoszczelny.

 

 

2. Sony SRS-XB33

 

Bezprzewodowy głośnik Sony SRS-XB33 jest lekki i odtwarza dźwięki na przyzwoitym poziomie. Spośród pozostałych modeli wyróżnia się naprawdę mocną obudową. Sprzęt odporny jest na wodę i na pyłki. Doskonale sprawdzi się na basenie, nad morską plażą lub nad jeziorem. Ogromną zaletą jest wytrzymałość baterii. Bez uruchamiania oświetlenia z powodzeniem działa przez 24 godziny, jeśli głośność ustawiona jest na połowę skali. Po włączeniu LED-ów i podbiciu basów czas skraca się do 14 godzin, co nadal jest bardzo satysfakcjonującym wynikiem. Głośnik wydaje miękkie tony niskie.

 

 

3. Anker Soundcore Flare 2

Anker SoundCore Flare 2 może z powodzeniem zastąpić każdy głośnik pod telewizorNietypowy kształt, wytrzymała konstrukcja i wysokiej jakości dźwięku to cechy, które przekonują wielu klientów. Pojedynczy egzemplarz wyróżnia się mocą 20W, co jest z pewnością satysfakcjonującą wartością. Generowany jest przestrzenny, mocny dźwięk. Głośnik sprawdzi się podczas imprezy rodzinnej lub w gronie znajomych. Z powodzeniem jest w stanie pracować nawet 12 godzin na baterii. Efekty świetlne mogą być regulowane za pośrednictwem aplikacji telefonicznej.

 

 

4. Creative Muvo Play

 

Model ten posiada wodoodporną obudowę. Jest w stanie przebywać w wodzie przez 30 minut do głębokości 1 metra. To świetne rozwiązanie dla mniej wymagających konsumentów, którzy poszukują dobrej jakości sprzętu za niską cenę. Godny uwagi jest czas pracy na baterii, który może wynosić nawet 10 godzin. Oferuje łączność bezprzewodową w standardzie Bluetooth 5.0. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby egzemplarz został wykorzystany jako zestaw głośnomówiący.

 

 

5. Audictus Aurora

 

Ostatnia nasza propozycja to głośnik Audictus Auroroa. Jest to doskonałe połączenie satysfakcjonującej funkcjonalności, odpowiedniego wyglądu i niskiej ceny. Konstrukcja jest tańsza niż 150 zł. Na baterii sprzęt działa nawet 20 godzin, co jest bardzo pozytywnym wyróżnieniem, biorąc pod uwagę koszty zakupu. Na uwagę zasługuje również zaokrąglona budowa. Głośnik wyróżnia się mocą 14W- charakteryzuje się bardzo czystym brzmieniem, jeśli poziom głośności zostanie ustawiony na 3/4. W innym przypadku dźwięk może ulec deformacji.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ