contact

8 powodów, dla których warto wyposażyć się w Apple Watch 8

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Dzięki Apple Watch Series 8 Twoje własne centrum dowodzenia masz cały czas na swoim nadgarstku. Obojętnie czy potrzebujesz osobistego trenera, chcesz wysłać wiadomość bliskiej osobie, czy masz ochotę posłuchać ulubionego utworu – smartwatch „z jabłkiem” umożliwi Ci szybki dostęp do rozmaitych usług Apple. Oto osiem argumentów, dla których warto zamówić go już teraz!

 

Jest innowacyjny

Apple Watch 8 ma jeszcze więcej nowych, ciekawych funkcji. Monitorowanie temperatury pod kątem cyklu menstruacyjnego, śledzenie faz snu, wykrywanie groźnych zdarzeń drogowych, czy udoskonalone pomiary treningów w apce Trening – Apple stawia Twoje potrzeby na pierwszym miejscu i rozwija swój sprzęt w kierunku ich spełnienia.

 

Dba o Twoją kondycję

Pierścienie aktywności pomogą Ci osiągać Twoje codzienne cele treningowe, a dzięki nagrodom, pomocnym wskazówkom i rywalizacji z przyjaciółmi, nigdy nie zabraknie Ci motywacji. Apple Watch 8 zarejestruje Twoje ulubione rodzaje aktywności – niezależnie czy jest to jogging, trening na siłowni czy joga – i zaprezentuje szczegółowe wskaźniki. Usprawniona apka “Trening” ułatwi Ci dopasowanie ćwiczeń do odpowiedniego tempa, siły lub innych mierzonych parametrów.

 

Monitoruje Twoje zdrowie

Nietypowe tętno lub arytmia – to objawy, które zdarza nam się ignorować. Jednak mogą one świadczyć o poważnych chorobach. Jeśli apka “Tętno” zauważy nieprawidłowości w pracy Twojego serca, powiadomi Cię o swoich podejrzeniach, tak, abyś mógł/mogła jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Apple Watch Series 8 zmierzy też natlenienie Twojej krwi, a nawet pozwoli na pomiary podobne do tych wykonywanych przy badaniu EKG.

 

Kontroluje Twój sen

Aplikacja “Sen” we współpracy z Twoim iPhonem czuwa, gdy Ty śpisz – monitoruje jakość Twojego wypoczynku, a dzięki wnikliwym analizom, pomaga w wyrobieniu dobrych nawyków. Jednak to nie wszystko! Nowy czujnik bada temperaturę Twojego ciała w czasie snu i umożliwia dokładniejsze śledzenie cyklu menstruacyjnego. Dane te mogą okazać się pomocne, jeśli planujesz założenie rodziny.

 

Dopasowuje się do Ciebie

Apple Watch 8 możesz dopasować do Twojego gustu – wybierz preferowany rozmiar (45 mm lub 41 mm) i barwę koperty przy zakupie. Zmieniaj pasek, personalizuj tarczę i ciesz się gadżetem superosobistym! Wybieraj z bogatej palety kolorów Apple – Północ, Księżycowa poświata, Mocny grafit, złoty, srebrny, lub czerwony (PRODUCT)RED.

 

Jest trwalszy niż sądzisz

Ultrawyrazisty, sięgający krawędzi i niegasnący wyświetlacz Retina zaskakuje nie tylko efektownością obrazu, ale też trwałym wykonaniem. Grube szkło, mocna konstrukcja i stabilna podstawa sprawiają, że Apple Watch Series 8 jest wyjątkowo odporny na pęknięcia, zanieczyszczenie pyłem (klasa ochrony IP6X) oraz wilgoć (klasa wodoodporności WR50). Możesz zabrać go ze sobą na basen, i mierzyć swoje wyniki w wodzie!

Ułatwia codzienne czynności

Przełączanie utworów za pomocą jednego kliknięcia, wyszukiwane interesujących podcastów czy szybkie i wygodne płatności – Apple Watch 8 powstał, aby uprzyjemnić Ci każdą chwilę. W App Store znajdziesz tysiące aplikacji, które ułatwią Ci wykonywanie codziennych czynności i dostarczą rozrywki. Możesz pobrać je prosto na Twojego smartwatcha, bez konieczności wyjmowania iPhone’a z kieszeni.

 

Zbliża ludzi

Dzwoń, odbieraj połączenia i postań w kontakcie ze światem z pomocą Twojego smartwatcha! Prowadzenie rozmów przez Apple Watch 8 jest szybkie i wygodne. Za pomocą funkcji dyktowania z łatwością wprowadzisz treść Twojej wiadomości. Potem możesz jeszcze wzbogacić ją o emoji i znajomi już wiedzą, że właśnie cieszysz się beztroską na urlopie lub jesz wyśmienite danie w ulubionej restauracji!

 

Gdzie warto zamówić Apple Watch Series 8?

Chcesz, żeby nowy smartwatch „z jabłkiem” towarzyszył Ci w codziennych wyzwaniach? W takim razie zamów go ze sklepu partnerskiego Apple, np. iSpot Apple Premium Reseller i ciesz się jego wszechstronną funkcjonalnością!

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ