contact

Betting w twoim telefonie – gdzie pobrać aplikację bukmacherską?

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Szybkie tempo cyfryzacji sprawiło, że smartfon stał się jednym z głównych narzędzi, który tak bardzo usprawnił nasze życie. Miliony funkcji i nieograniczony przepływ informacji sprawiły, że to małe urządzenie zmieniło się w narzędzie, które pozwala nam nie tylko dobrze się bawić, ale naprawdę zyskać. Na szczęście świat zakładów online nie jest tu wyjątkiem i już dziś ponad 68% graczy woli obstawiać zakłady, a także śledzić statystyki meczów za pośrednictwem ekranu własnego smartfona. Jednak dla większości początkujących obstawiających temat mobilnych aplikacji bukmacherskich wciąż pozostaje czymś tajemniczym, dlatego z przyjemnością zdradzimy Ci wszystkie sekrety mobilnych zakładów bukmacherskich! 

 

Gdzie pobrać aplikację bukmacherską ? 

Wśród początkujących obstawiających panuje opinia, że wybór najlepszego bukmachera to dość trudne zadanie, które wymaga specjalnego podejścia. Oczywiście wybór odpowiedniej platformy może zająć trochę czasu, ponieważ tylko wybrani operatorzy oferują automaty do gier online, zakłady sportowe oraz szereg innych funkcji. Jednak główną różnicą jest oczywiście poręczna i bogata w funkcje aplikacja mobilna! 

Przyjazny interfejs, skanery kuponów, programy bonusowe i oczywiście transmisje na żywo meczów z całego świata – to tylko niewielka część tego, co nowoczesny użytkownik może znaleźć w aplikacji mobilnej swojego licencjonowanego bukmachera. 

 

Proces instalacji takich aplikacji pozostaje niezmiennie prosty: 

• Szukanie aplikacji: Najczęściej licencjonowani operatorzy oferują pobranie własnej aplikacji bezpośrednio z marketów: GooglePlay lub AppStore. W tym przypadku proces pobierania i instalowania aplikacji nie różni się od tego, co robiłeś wcześniej. 

• Pobieranie appki z oficjalnej strony bukmachera: Często zdarzają się sytuacje, w których znalezienie odpowiedniej aplikacji w GooglePlay lub AppStore nie daje pozytywnego rezultatu. Może to wynikać głównie z ograniczeń regionalnych platformy.

 

W takim przypadku proces instalacji przebiega następująco: 

• Zezwol na instalowanie aplikacji od innych firm: Opcja ta znajduje się w ustawieniach Twojego telefonu, również znajdziesz ją w swoim iPhone.  

• Odwiedź oficjalną stronę swojego operatora: Najczęściej informacje o aplikacji mobilnej można znaleźć w menu portalu. Po pobraniu pliku system poprosi o jego zainstalowanie. Potwierdź to i ciesz się grą.

Aplikacja bukmacherska w twoim telefonie – co warto wiedzieć?

Znalezienie odpowiedniego portalu bukmacherskiego może zająć nowym graczom trochę czasu. Dlatego chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które powinna posiadać nowoczesna aplikacja mobilna! 

 

• Transmisje meczów 

Współczesne zakłady bukmacherskie są nie mniej dynamiczne niż piłka nożna czy cyber sporty. Zakłady na żywo, podobnie jak wiele innych formatów zakładów, wymagają od graczy koncentracji. Transmisje meczów na żywo prosto na smartfona znacznie ułatwiają proces obstawiania. 

 

• Rozszerzone funkcje 

Licencjonowane portale w Polsce często oferują rozszerzoną funkcjonalność wraz ze swoimi aplikacjami. Na przykład, gry kasyno na telefon stały się popularną praktyką wśród polskich oraz Europejskich aplikacji bettingowych. Dlatego warto zwrócić na to uwagę przed instalacją appki.

 

• Program bonusowy/ lojalnościowy 

Wśród użytkowników aplikacji bukmacherskich znajdziemy zupełnie różnych ludzi, ale ich wszystkich łączy jedno – chęć wygranej. Dlatego warto przyjrzeć się tym właśnie aplikacjom, które zawierają program bonusowy/ lojalnościowy dostępny do stosowania na smartfonie. Stawiając zakłady, gromadzisz punkty, które następnie możesz wymienić na gratisy lub inne cenne nagrody. Dodatkowo gracze mogą otrzymać bonusy tematyczne, które zazwyczaj związane są z ważnymi mistrzostwami i rozgrywkami!

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ