contact

Bukmacherzy dla fanów gier komputerowych

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Nowa technologia ma wielki wpływ na rozwój gier komputerowych. Animacje stają się coraz bardziej realistyczne, dlatego rośnie zainteresowanie tego rodzaju rozrywką. Powstanie e-sportu odbiło się na zakładach bukmacherskich. Fani gier coraz częściej decydują się na wzbogacenie rozrywki o zakłady bukmacherskie, m.in. na CS:GO, Valorant czy elektroniczną piłkę nożną. Przykładem firmy oferującej kursy na tego rodzaju wydarzenia jest Superbet.

 

E-sport u bukmacherów

Zakłady bukmacherskie niegdyś koncentrowały się tylko na rzeczywistym sporcie. Jeszcze 10 lat temu nikt nie myślał o tym, że powstaną kursy na mecze e-sportu w taką grę jak FIFA czy Counter Strike. Jak się dziś okazuje, e-sport jest coraz częściej obstawiany w zakładach bukmacherskich. To dziedzina typowania, która już teraz znajduje się w TOP 10 wszystkich ofert u bukmacherów online.

Powstanie rozgrywek esportowych napędza koniunkturę na sporty elektroniczne. Bukmacherzy krok po kroku zaczęli wprowadzać możliwość obstawiania CS:GO, StarCraft czy League of Legends. Z czasem oferta urosła do codziennych rynków przedmeczowych i na żywo. Tak  – e-sport obstawisz przed rozpoczęciem wydarzenia, a także w trakcie pojedynku.

 

Superbet z ofertą na sporty elektroniczne

W Superbet e-sport jest obszernie reprezentowany. Jak wynika z rynkowych badań, najwięcej graczy obstawia Counter Strike: Global Offensive. To gra, w której nasi reprezentanci odnoszą wielkie sukcesy. Jeśli chodzi o popularność, to na drugim miejscu jest League of Legends.

Kod promocyjny Superbet odbierzesz na Zagranie.com, a jeśli wpiszesz go podczas rejestracji u tego bukmachera, to otrzymasz kilka bonusów na start. 

Przed użyciem w Superbet kodu promocyjnego przypominamy, że obstawianie esportu, a także pozostałych gier u bukmachera dostępne jest tylko dla pełnoletnich klientów. Osoby, które ukończyły 18 lat mogą bawić się tego rodzaju rozrywką. Ci, którzy nie są pełnoletni,. nie mają prawa uczestnictwa w takich grach.

 

Sporty wirtualne

Jeśli chodzi o technologię w zakładach bukmacherskich, to kolejnym jej przykładem są sporty wirtualne. O co w nich chodzi? To system wyników, który generowany jest przez komputerowy algorytm. Uczestnik gry może robić zakłady na poszczególne konfrontacje, ale to, jaki wynik padnie, jest dziełem przypadku. No, może nie przypadku, ale matematycznego algorytmu. Nie jest tak, jak w klasycznym sporcie, że o rywalizacji decydują umiejętności czy forma dnia.

Bukmacherzy wykorzystują sporty wirtualne do przyjmowania zakładów. W tym przypadku głównie odbywa się to w oparciu o piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny czy wyścigi. Wirtualne sporty są substytutem rozrywki znanej z kasyna. Trzeba do niej podchodzić rozsądnie, bo tylko z pozoru może Ci się wydawać, że kontrolujesz to, co dzieje się na boisku. Sporty wirtualne szczególnie satysfakcjonują tych, którzy nie lubią czekać aż rozpocznie się dany mecz, bowiem sporty te są aktywne całą dobę. Cechuje je również szybki czas rozliczenia, znacznie szybszy niż w przypadku klasycznych sportów. Wisienką na torcie są dobrej jakości wizualizacje z przebiegu gry.

Jak obstawiać w Superbet?

W Superbet do Twojej dyspozycji oddane są sporty elektroniczne, jak i sporty wirtualne. Oczywiście e-sport jest bardziej wymierny, bo tam decydują umiejętności, refleks i przyjęta taktyka. To rywalizacja zwykle dwóch zespołów, co przypomina klasyczny mecz w sportach drużynowych. Jeśli chodzi o obstawianie, to bukmacher pozwala robić zakłady na kilkudziesięciu rynkach. Konkretny rodzaj typów uwarunkowany jest od tego, jaką grę chcesz typować. Dla przykładu inny zestaw zakładów masz w CS:GO, a inny w League of Legends.

Pierwsze co jednak trzeba zrobić, żeby skorzystać ze sportów wirtualnych, to zarejestrować konto. Kod promocyjny może Ci pomóc, jeśli chcesz uzyskać więcej w bonusach. Obstawiać możesz na stronach legalnych bukmacherów, takich jak wspomniany Superbet. Na telefon pobierzesz zakłady dedykowane na system iOS i Android. Aplikacja jest w pełni darmowa.

Obstawianie wiąże się też z inwestycją własnych środków. Jak wpłacić pieniądze do Superbet? W tym przypadku bukmacher stosuje znane metody, które są zarazem bezpieczne. Codziennie przy ich użyciu płacimy m.in. za zakupy online. O jakich opcjach mowa? Chociażby o BLIK, serwisie Przelewy24 czy płatności kartą VISA/Mastercard.

 

Wybór zakładów

Na stronie przytoczonego jako przykład operatora po lewej stronie masz wybór wszystkich zakładów, które możesz stawiać. Wystarczy, że w menu znajdziesz interesującą Cię konkurencję w e-sporcie, a następnie zostaniesz przekierowany na wszystkie mecze związane z tymi rozgrywkami. Oczywiście nie jest powiedziane, że musisz skupiać się tylko na CS:GO, Valorant czy StarCraft. Możesz być też kibicem sportowym, a jeśli chodzi o to – w Superbet obstawisz ponad 25 dyscyplin. Od piłki nożnej przez tenis aż po snooker. Oferta jest naprawdę rozbudowana, a codziennie oferowane są tysiące rynków.

Zakłady u tego bukmachera zrealizujesz w trybie przedmeczowym i na żywo. Co to oznacza? Ta pierwsza formuła dotyczy typów zagranych przed spotkaniem, a druga – w trakcie gry. Podobnie zdarzenia wytypujesz też w e-sporcie.

Dodatkowo Superbet dysponuje grami karcianymi. Nie pograsz jednak u tego bukmachera w pokera, a jedynie co możesz zrobić to wytypować wynik danej potyczki. Superbet oferuje zakłady na poszczególne rozdania, a jako uczestnik gry możesz przewidywać np. kto wygra daną partię. Jakie gry są do dyspozycji? Poker, blackjack i wojna.

 

Odpowiedzialne obstawianie

Bez względu na to czy obstawiasz e-sport, sporty wirtualne lub tradycyjne dyscypliny – warto stosować się do zasad odpowiedzialnej gry. Chodzi o to, aby uchronić się przed negatywnymi skutkami hazardu. Zakłady w końcu mogą uzależniać, czego każdy powinien unikać. Dlatego, jeśli masz ukończone 18 lat, a zdecydujesz się na typowanie, to pamiętaj, by nigdy nie stawiać całości swoich oszczędności. Warto ustalić sobie mały budżet na zakłady i pod żadnym pozorem nie przekraczać tej kwoty.

Po rejestracji konta bukmacher poprosi Cię również o ustalenie limitów na grę. To etap, nad którym warto się pochylić. Możesz tam wprowadzić kwoty, którymi chcesz dysponować na dystansie tygodnia lub miesiąca. Dzięki temu bukmacher będzie wiedział, ile możesz zainwestować. Jeśli Twoja gra będzie naruszać te zasady, to wtedy zostaniesz o tym poinformowany. Dlaczego to tak ważne? Trzeba trzymać się z góry ustalonego planu, a nie kierować się emocjami. W tym przypadku one mogą być złym doradcą. Graj, baw się – ale z głową!

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ