contact

Gry online, w które możesz grać live gdziekolwiek jesteś

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

Pandemia z pewnością wpłynęła na Twoje plany i możliwość spotykania się z innymi ludźmi. Nikt nie mówi, że stare i dobre LAN party było pośród nich, ale dystans społeczny i inne mądrzejsze lub mniej mądre obostrzenia pewnie uniemożliwiły. Ci spędzanie czasu z przyjaciółmi tak jak kiedyś. Ale, ale… to, że nie zawsze da się być z nimi fizycznie, nie oznacza, że ​​nie możesz się z nimi bawić wirtualnie! 

 

Istnieje przecież mnóstwo fantastycznych gier online, w które możesz grać ze znajomymi. Zresztą teraz właśnie na to jest boom! Biorąc pod uwagę to, że dodatkową wygodą jest zawsze obecny w kieszeni smartfon, można grać prawie wszędzie. Wszystko co musisz zrobić, to upewnić się, że masz wystarczająco naładowaną baterię i stabilne połączenie internetowe. 

Jeśli szukasz jednych z najbardziej wciągających gier online, czytaj dalej. Poniżej znajdziesz kilka, które można znaleźć zarówno w sklepach z aplikacjami na iOS, jak i Androida. Oczywiście zawsze możesz zdać się na proponowane przez nas gry na PC. Natychmiast poprawią Twój nastrój w jakiś deszczowy dzień. 

 

Words With Friends 

Words With Friends to internetowa gra typu scrabble. Ta wciągająca i przyjemna gra jest bardzo prosta, co czyni ją ulubioną wśród starszego pokolenia, ale także wymagającą wśród tych, którzy krzyżówki rozwiązują niekoniecznie na jednym oddechu. Wystarczy otworzyć grę i dodać znajomych lub rodzinę do tego samego serwera. Gotowe! 

To rozrywka dobra nie tylko jako hobby, ale także jako alternatywa dla innych aktywności umysłowych mających na celu stymulację mózgu. Jest to bardzo ciekawa gra rodzinna, którą można odpalić nie martwiąc się o konfigurację planszy ani techniczne detale. 

 

Minecraft 

Chyba każdy o tym słyszał, ale czy każdy w to grał? Najstarsza z gier w branży nigdy nie rozczarowuje swoich użytkowników. Ta gierka już na stałe odcisnęła swoje piętno na nowym pokoleniu i co ciekawe robi to nadal. Oferuje graczowi tryb kreatywny i tryb przetrwania. 

W trybie kreatywnym gracz może zbudować prawie wszystko, co można sobie wyobrazić. Tryb przetrwania testuje umiejętności gracza, aby sprawdzić, jak długo wytrzyma na planszy. Granie w otwartym świecie bez ograniczeń może być świetną zabawą z przyjaciółmi. Dostęp dla wszystkich grup wiekowych na większości platform. Najlepiej grać jednak na konsolach Xbox i PS4 lub po prostu na PC. 

Mario Kart 

Mario był prawdopodobnie jedną z najbardziej lubianych gier każdego dzieciaka lat 90. Dzięki nowej wersji gry wyścigowej pozwala poczuć to samo również nowym pokoleniom graczy. Ratuj księżniczkę! Nie mów, że nigdy o tym nie marzyłeś. A może nie marzyłaś? Tak czy inaczej zręcznościowe atuty tej gierki na pewno Cię nie zawiodą. 

 

Gry z nutką adrenaliny 

Ach ta niepewność i przyjemne ryzyko. To chyba najlepszy sposób na umilenie sobie nudnej sSoboty. Niekoniecznie musisz przecież grać prawdziwymi pieniędzmi. Sam, czy też ze znajomymi – dołącz do stołu ruletki na żywo i obstawiaj czarne lub czerwone. A może zaryzykujesz jakąś szczęśliwą cyfrę? Na uwagę w tej kategorii zasługuje polska odsłona kasyna online 2021, na której znajdziesz masę wskazówek do popularnych aplikacji z grami hazardowymi z szansą na odebranie bonusu w wysokości do 3000 zł. Gry kasynowe, klasyczne automaty i ruletka. Spróbuj swojego szczęścia. 

 

Solitaire 

Klasyczny Solitaire to gra znana większości ludzi od dzieciństwa. Najczęściej konieczne jest samodzielne rozłożenie kart, ale współczesne warianty zawierają konkursy w czasie rzeczywistym, które zamieniają gry karciane w fascynującą rozrywkę. Jednym z powodów popularności tej odmiany gier jest prostota obsługi, a także różnorodność zasad. 

 

Pictionary 

W przypadku spotkań rodzinnych z dziećmi w wieku szkolnym może to być lepsza opcja niż niektóre z bardziej rasowych gier wirtualnych. W końcu pomimo tego, że jesteś fajną ciocią, Twoja rodzina prawdopodobnie nie doceni Cię za bardzo jeśli, przedstawisz dzieciakom motywy z serii GTA. To z kolei zabawa dla wszystkich grup wiekowych i sposób na obudzenie w dzieciakach artystów. Generator słów Pictionary działa zarówno na telefonie, jak i na komputerze. Proste zasady ułatwiają rozgrywkę. Wybierasz drużynę, która zagra jako pierwsza i wyznaczasz kierunek gry. Generator losowo zleca Ci coś do narysowania w ciągu minuty lub nawet krócej. Szczerze? Przyda się ekran dotykowy, ale jeśli dobrze operujesz myszką, czy też touchpadem – dasz sobie radę. 

 

Podsumowanie

Mając na uwadze zmieniające się jak w kalejdoskopie ograniczenia pandemiczne, warto przygotować sobie alternatywę na spędzanie czasu w gronie przyjaciół w świecie rzeczywistym. Być może znowu przyjdzie moment, gdy będziemy musieli przenieść się na chwilę w świat wirtualny. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ