contact

Gry randkowe – dobry sposób na spędzenie wolnego czasu

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Zakochani są wśród nas, jak śpiewano w znanej piosence. Jedni są zakochani szczęśliwie, ale niestety bywają i tacy, którzy płaczą po nocach z powodu odrzucenia, zerwania lub po prostu braku powodzenia. Dating Help to pomoc dla każdego, kto stara się znaleźć swoją drugą połówkę. Warto tam zajrzeć, bo nigdy nie wiadomo, z której strony uderzy nas strzała Amora. 

 

Niezależnie od tego jaką obecnie mamy sytuację sercową, każdy z nas w przeszłości zmagał z problemami typu złamane serce lub motylki w brzuszku. W końcu nie ma takiej siły, która mogłaby nas odciągnąć od zakochania się. I to często od pierwszego wejrzenia. Targały nami wtedy takie uczucia, które prawdopodobnie mogą już się nie powtórzyć. Po oprócz ogromnej ekscytacji, pojawiały się również smutek, a czasami wręcz przerażenie. Obecnie istnieje wiele odstresowujących rzeczy, a jedną z nich są niewątpliwie gry. Również gry o tematyce randkowej. 

Czasami szukanie swojej drugiej, wymarzonej połówki może być naprawdę ciężką pracą. Wiele lat temu, swoje przyszłe żony lub mężów można było znaleźć na potańcówkach lub spotkaniach ze znajomymi. W czasach, gdzie wszystko czego szukamy możemy znaleźć w Internecie, okazuję się to mniej stresującą formą poszukiwań. Klikasz i patrzysz. Pasuje to dajesz lajka, nie pasuje to odrzucasz. Kompletnie bez konsekwencji. Jednak Ci, którzy chcą poćwiczyć randkowanie, mogą zagrać w grę. Poprzez taką formę zabawy, możemy dowiedzieć czegoś o nas samych. Na przykład kto będzie do nas tak naprawdę pasował. Możemy wcielić się w obie postaci. W pierwszej kolejności to my możemy kogoś zaprosić na spotkanie, a innym razem zamienić role. Sama ciekawość czy wybierzemy mądrze i odpowiednio dopasujemy do siebie partnera jest całkiem ekscytująca.

Oczywiście gier jest całkiem sporo i nie zawsze na pierwszy rzut oka, mogą się wydawać grami randkowymi. Chociażby Hatoful Boyfriend. Tutaj umawiamy się z gołębiami. Dokładnie tak. Musimy wybrać tego najlepszego. Mamy też inną grę, wersję z kotami – Purrfect Date. Śpimy z innymi kotami w kwaterach, aby lepiej się poznać. Nawiązujemy znajomości, aby na końcu znowu wybrać tego najlepszego. Rozmawiamy z innymi uczestnikami, podczas rozmów mamy opcję zmiany chociażby swojego głosu.

Są też wersje gier z ludźmi. No, ale żeby nie było za nudno tutaj też wybór jest całkiem niezły. W Late Daters wcielamy się w role mieszkańców domu spokojnej starości. Każda postać jest dokładnie opisana, ale dzięki temu już na początku możemy być w miarę pewni, że zagadamy do kogoś, kto nam będzie pasował. Mamy też gry dla społeczności LGBT +, pod nazwą Dream Daddy. Tutaj wcielasz się w rolę taty geja. Tato może być zły, wysportowany, a nawet taki, który lubi mroczniejsze klimaty. Zawsze warto spróbować z każdym po kolei. Dlatego też te gry cieszą się sporym powodzeniem. 

To tylko kilka z gier, które pomogą nam odstresować się od codzienności, ale również pomogą dać poczucie bezpieczeństwa. Tak, bo uświadomimy sobie, że na świecie jest tak wiele osób, które mogą całkowicie do nas nie pasować, ale jest gdzieś ta jedna, która będzie pasowała idealnie. Niekiedy potrzebujemy czasu, aby się o tym przekonać. Wystarczy poczekać, a będzie dobrze.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ