contact

Jakie zalety mają Samsungi z serii Galaxy S?

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Mówi się, że telefon komórkowy jest przedłużeniem naszej ręki. Jest w tym ziarnko prawdy, ponieważ kupując nowego smartfona, zazwyczaj dobieramy go specjalnie pod nasze aktualne potrzeby. Jeśli jesteśmy zagorzałymi graczami – wybierzemy jeden z potężnych smartfonów gamingowych. Jeśli naszym ulubionym systemem operacyjnym jest iOS- oczywiście wybierzemy Iphone’a, a jeśli jesteśmy mniej wymagającym użytkownikiem, któremu zależy jedynie na w miarę płynnym działaniu systemu oraz poprawnych jakościowo zdjęciach – weźmiemy coś ze średniej półki cenowej. Każda marka oraz seria smartfonów proponuje nam inne rozwiązania. Co jednak oferują nam Samsungi z popularnej serii S?

 

Linie telefonów komórkowych Samsunga

Samsung zajmuje się produkcją smartfonów od wielu lat. Przez te lata zdołał wyrobić sobie znaną i cenioną markę wśród użytkowników telefonów komórkowych na całym świecie. Jak wielu innych producentów – Samsung posiada różne linie telefonów komórkowych, kierowane do różnych odbiorców. Wyróżniamy zatem serię sygnowaną literą M – jest to najtańszy zestaw smartfonów pochodzących od Samsunga, linię A – czyli będącą swego rodzaju “średnią półką” pod względem jakościowym oraz cenowym. Telefony z serii A są jednak cenione przez recenzentów oraz zbierają bardzo dobre opinie użytkowników, co w znacznej mierze przekłada się na ich sprzedaż, która to ostatnimi czasy posiada tendencję wzrostową. Ostatnią linią wypuszczaną na rynek przez Samsunga, jest linia S – czyli flagowa. Czym jednak charakteryzuje się Samsung Galaxy S?

 

Samsung Galaxy S numerem jeden w stajni Samsugna

Samsungi serii S to jedne z najmocniejszych telefonów komórkowych na rynku. Cechują się przede wszystkim wysoką jakością materiałów, które są spasowane idealnie na każdym styku, co zapobiega nieprzyjemnemu skrzypieniu obudowy, które często występuje u tańszych modeli przeróżnych producentów. Samsung Galaxy S ma również jeden z najlepszych aparatów, które montowane są w telefonach komórkowych. Głębia ostrości, detale oraz zdjęcia nocne to zdecydowanie mocna strona linii S.

Czym jeszcze może pochwalić się flagowy telefon od Samsunga? Tym, czego oczekuje się od topowego smartfona – czyli mocną specyfikacją. Najnowsze telefony tej marki potrafią posiadać, aż 16GB pamięci RAM. Jest to obłędna ilość, która zdecydowanie pozwoli na idealnie płynną pracę zarówno podczas codziennego użytkowania telefonu, jak i również podczas grania w gry mobilne. Podczas grania może pomóc również procesor, który w tej linii telefonów zawsze stoi na najwyższym poziomie. Flagowe telefony od Samsunga pochwalić mogą się również certyfikatem IP68, który pozwoli zanurzyć nasz telefon w wodzie nawet do 1,5m głębokości przez okres do 30min.

Warto dodać również, że telefony z serii S posiadają wsparcie od Samsunga w postaci aktualizacji zabezpieczeń oraz nowszych wersji Androida nawet do kilku generacji wstecz. Stąd kupując produkt tej marki, będziemy mieli zapewnione oficjalne wsparcie oraz aktualizacje przez bardzo długi czas.

 

Flagowy model to solidny model

Decydując się na zakup nowego telefonu od Samsunga, powinniśmy zwrócić uwagę na poszczególne modele z danej serii oraz dostosować oczekiwania do grubości swojego portfela. Jednak jeśli cena nas nie ogranicza, a sprzęt zawsze chcemy mieć z najwyższej półki – bezapelacyjnie warto sięgnąć po Samsunga Galaxy S. Flagowe modele tego producenta cechują się solidnym wykonaniem oraz wysoką jakością materiałów. Kupując więc taki smartfon – kupujemy również gwarancję zadowolenia.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ