contact

Nowe gadżety ze sklepu Amazon

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Amazon to najpopularniejszy sklep internetowy, który nieustannie prze do przodu, zagarniając dla siebie kolejne światowe rynki zakupów przez Internet. Aktualnie wkracza do Polski, co sprawia, że będzie można korzystać ze wszystkich dobrodziejstw tego giganta.

Wszyscy kochają gadżety. Niewielkie urządzenia elektroniczne, czy zwyczajne „ułatwiacze” życia codziennego. Jeśli coś może poprawić komfort codziennego życia, to warto z tego skorzystać. Głównym problemem takich gadżetów jest to, że wieści o nich rozchodzą się najczęściej drogą pantoflową i duża część osób w ogóle nie wie, że na Amazonie można zdobyć coś takiego. Poniższe zestawienie przedstawia wybrane produkty, które z pewnością przydadzą się w niejednym gospodarstwie domowym, a można je w łatwy sposób nabyć na Amazonie. Warto samemu zgłębić ten temat, bo nawet coś, co kosztuje kilka złotych, może ułatwić zabawę na vulkanvegas-pl.com, jazdę samochodem, czy różne prace domowe.

 

Ociekacz do gąbek i innych przedmiotów na zlew

Chyba każdy miał kiedyś styczność z wiecznie mokrymi gąbkami, w których gromadzą się bakterie i nieprzyjemny zapach. Uchwyt na mydelniczkę nobranded kosztuje około 30 zł i sprawia, że problem mokrych przedmiotów w zlewie znika bezpowrotnie. Ten prosty gadżet po prostu zaczepia się przyssawkami o zlew, po czym montuje się ociekacz i to wszystko. Wystarczy włożyć dany przedmiot do ociekacza i będzie schnął, a gąbka będzie mogła być w użyciu wielokrotnie dłużej niż przedtem.

 

Dishmatic

To kolejne urządzenie kuchenne, które powinno znaleźć się w każdym domu. Każdy, kto chociaż raz zmywał naczynia Dishmatikiem, już nigdy nie chce wracać do szorowania gąbką. Na Amazonie można znaleźć wiele różnych wersji tego prostego gadżetu, ale należy nastawić się na około 20 zł za urządzenie i po kilka złotych za jedną wymienną gąbkę. Gadżet to po prostu rączka z końcówką, do której przyczepia się gąbki. Zasada działania jest bardzo prosta. Wystarczy nalać do rączki płynu do mycia naczyń, który będzie bardzo powoli dozowany do gąbki. Efektem tego jest stale namoczona w płynie gąbka i możliwość umycia wszelkich naczyń bez moczenia rąk. To ogromna wygoda za niewielką cenę.

 

Automatyczny pojemnik na śmieci

Simplehuman Stainless Steel Touch-Free Sensor Trash Can (prawdziwa nazwa) to automatyczny kosz, który przy pierwszym poznaniu może wydawać się czymś całkowicie bezużytecznym. Po co komu automatycznie otwierający się kosz? Otóż bardzo często jest tak, że wyrzuca się coś naprawdę brudnego, co pobrudziło także ręce. Może także chodzić o coś mokrego. Jeśli wyrzuci się takie śmieci, za każdym razem pozostawia się trochę brudu na takim pojemniku. Mając do dyspozycji kosz, który reaguje na komendy głosowe, wszystko staje się prostsze i nie trzeba się martwić brudzeniem pokrywy podczas wyrzucania śmieci. Koszt takiego pojemnika to około 200 dolarów, co sprawia, że jest to gadżet przeznaczony raczej dla osób, które lubią takie ciekawostki.

Ibama Sparkling Water Soda Maker

W wodzie gazowanej jest coś, co sprawia, że ludzie na całym świecie pokochali ją już od pierwszych chwil. Ten elegancki gadżet pozwala na tworzenie własnej wody gazowanej. W dzisiejszych czasach, kiedy za butelkę wody gazowanej płaci się ponad 2 zł, takie urządzenie może być na wagę złota. Zwłaszcza jeśli ktoś ma własny dom i studnię, w której ma wodę o zbliżonych właściwościach do mineralnej. Wtedy wystarczy zaopatrzyć się w Ibama Sparkling Water Soda za około 57 dolarów i zapomnieć o cotygodniowym kupowaniu nowej zgrzewki wody.

 

Keurig K-Mini Plus

Ekspres do kawy to spory wydatek? Jeśli celuje się w najwyższą klasę urządzeń, która ma kilkanaście programów, zdalne sterowanie i kilka innych funkcji, to tak — trzeba przygotować się na niemały wydatek. W przypadku, gdy ktoś oczekuje możliwości zaparzenia zwykłej czarnej, to można nabyć urządzenie, które zrobi to w odpowiedni sposób, a przy okazji nie będzie kosztowało wielokrotności średniego polskiego wynagrodzenia miesięcznego. Keurig K-Mini Plus kosztuje jedyne 84 dolary, dzięki czemu w każdym domu może stanąć tani i poręczny ekspres do kawy.

 

Etekcity Lasergrip Infrared Thermometer

Bezdotykowy, wielofunkcyjny termometr może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Ten produkt dostępny na Amazonie za jedyne 19 dolarów pozwala na mierzenie bardzo szerokiego zakresu temperatury, dzięki czemu sprawdza się nie tylko do mierzenia temperatury ciała podczas choroby, ale także podczas gotowania. Przyrządzanie wielu potraw wymaga obróbki termicznej w konkretnej temperaturze. Jeśli nie korzysta się z urządzeń wyposażonych w termostaty, jak np. kuchenki, czy grille, to trzeba posiłkować się miernikami. Ten pistolet laserowy doskonale sprawdza się w tej roli i przy okazji niewiele kosztuje.

 

Przewijak z wagą — Hatch Baby Grow Smart Changing Pad and Scale

Młodzi rodzice z pewnością zauważą potencjał kryjący się za tym ciekawym gadżetem. Każda mama chciałaby codziennie ważyć swojego malucha i cieszyć się z każdego przybranego grama wagi. Dzięki temu można skutecznie kontrolować wagę dziecka przy każdym przebieraniu — szczególnie na początku życia, kiedy z przybieraniem kilogramów bywa różnie. Dzięki temu urządzeniu za około 130 dolarów można w łatwy sposób kontrolować wagę dziecka pomiędzy kontrolnymi wizytami u pediatry.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ