contact

Nowe technologie w klockach LEGO

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

LEGO Marvel, LEGO Spiderman i LEGO Batman to wyjątkowe serie nawiązujące do superbohaterów. Wierne odwzorowanie bohaterów w postaci pięknych mini figurek, kreatywne elementy i świetne pomysły na zabawę, to tylko niektóre z zalet tych serii.

 

LEGO Batman to seria idealna dla małych fanów tego bohatera

LEGO Batman to klocki w sam raz dla miłośników znanego bohatera – Batmana. Znajdą się tutaj większe zestawy jak na przykład jaskinia Batmana, zestaw dla dzieci 8+, który zapewni dużo rozrywki. Są tu komputery, narzędzia, spawarka i 6 minifigurek. Specjalna lupa pozwoli odczytać zakodowane wskazówki i gwarantuje jeszcze większą frajdę, a więzienie umożliwi zamknięcie złoczyńcy.

Mniejsze  zestawy też sprawią dużo frajdy – w środku mały fan Batmana znajdzie pojazdy jak motocykle czy batmobil i mini figurki do zabawy. Jak widać, seria z Batmanem to kolekcja oparta na wiernym odwzorowaniu bohatera, a jej wykonanie i szczegóły sprawią, że nie można się od niej oderwać.  Klocki LEGO to połączenie najlepszych technologii, takich jak obsługiwanie aplikacjami czy zestawy do kodowania. Pojazdy, figurki i budowle z serii z superbohaterami mają bardzo dobre konstrukcje i elastyczne łączenia – na przykład w figurkach, dlatego pozwalają na zabawę samodzielną lub z rówieśnikami.

 

LEGO Spiderman to kreatywna i kolorowa seria z człowiekiem pająkiem

Człowiek pająk, czyli Spiderman, to od dawna kultowa postać, która cieszy się ogromnym powodzeniem u dzieci. Kolorowy Spiderman ma dużo przygód, jest zręczny i wspina się niczym pająk. Tak samo wygląda to w serii LEGO SpidermanJest to bardzo kreatywna seria, która zawiera dużo ciekawych elementów jak pajęczyny, deskorolki, grę w koszykówkę, helikoptery, zjeżdżalnie, owoce, instrumenty do gry, pędzle. Taka seria rozwija głównie kreatywność, ale i zręczność, logiczne myślenie, odgrywanie ról. Są to umiejętności, które dla dzieci w wieku 4+, bo dla takich jest przeznaczona seria, są bardzo ważne. Klocki LEGO w żywych kolorach, precyzyjne mini elementy i świetne pomysły na zabawę – to wszystko zapewnia seria LEGO Spiderman.

LEGO Marvel to nieskończone możliwości budowania

LEGO Marvel to seria, która jest wyjątkowo bogata i znajdują się w niej bardzo duże zestawy, jak i te całkiem małe. Czołowy bohater Iron Man, występuje tutaj w różnych odsłonach – jako duża, samodzielna figurka do złożenia lub jako element zestawu. Znajdzie się tutaj motyw Avengers, Eternals, Thore, Wolverine i Czarna Pantera.

Zestawy Lego inspirowane superbohaterami i czarnymi charakterami Marvela pozwolą dzieciom naśladować sceny z filmu albo tworzyć własne, wspaniałe przygody. Dobrze zaprojektowane figurki z detalami oddającymi ich charakter na pewno ucieszą dzieci. Czy da się zbudować młot Thora? Skonstruować rękawicę nieskończoności? Poskładać mechaniczną zbroję Thora? Oczywiście, a LEGO nigdy nie zawodzi i zapewnia nieograniczone możliwości zabawy.

Serie LEGO z kultowymi postaciami to nie tylko dobry prezent dla chłopca, ale i dla dziewczynki. Klocki znane ze swojej wysokiej jakości posłużą przez lata. Różne zestawy, małe lub duże, sprawią, że każdy wybierze coś dla siebie, zarówno pod kątem trudności zestawu, jak i jego ceny. Warto zapoznać się z tymi trzema seriami i poczuć się przez chwilę jak Batman, Spiderman i bohaterowie Marvela. Wspólna zabawa klockami to dobry sposób na kreatywne popołudnie.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ