contact

Opinie o Kulik System Classic Pro

Ostatnio aktualizowane: 04.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Mebel można dopasować do wystroju wnętrza, gdyż jest dostępny w 19 różnych wersjach kolorystycznych. Poprzez test Kulik System Classic Pro udowodniono, że to bardzo solidne krzesło, pozwalające na pracę w wygodnej pozycji. Zapobiega ono nadmiernemu garbieniu się, a ponadto jego ustawienie można dobrze dopasować do swoich potrzeb.

 

Najważniejsze wady:

Podczas pierwszych dni użytkowania krzesło nie wydaje się w 100% wygodne, gdyż trzeba przyzwyczaić się do siedzenia w prawidłowej pozycji, z wyprostowanymi plecami. Niektóre opinie o Kulik System Classic Pro świadczą o tym, że podłokietniki mogłyby być nieco szersze.

 

Werdykt: 9.7/10

Konsumenci często decydują się na zakup opisywanego krzesła do biura w firmie, a także w domu. Obito go miękką oraz łatwą w czyszczeniu tkaniną, a dostępne kolory to m.in.: niebieski, brązowy, czerwony, zielony i czarny. Model daje możliwość regulacji ustawienia oparcia i podłokietników, wysokości siedziska, a także jego głębokości.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wyrób medyczny

Fotel jest zaliczany do wyrobów medycznych, został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Jednak nie oznacza to, że jego zakup wiąże się z bardzo dużym wydatkiem. Cena Kulik System Classic Pro jest atrakcyjna, dlatego nie powinniśmy wahać się, czy warto kupić ten model. To dobry wybór w szczególności dla osób mających problemy z kręgosłupem i przechodzących rehabilitację. Oparcie jest wyprofilowane w taki sposób, aby odpowiednio podpierało kręgosłup, a do tego zapewniało stabilizację miednicy. Tym samym możemy siedzieć w prawidłowej pozycji nawet przez kilka godzin. To godne uwagi, ergonomiczne krzesło biurowe.

Solidna podstawa z kółkami

Podstawa krzesła jest pięcioramienna i dostępna w dwóch wariantach: wykonana z polerowanego aluminium lub ze stali i pokryta dodatkowo połyskującą warstwą chromu. Zapewnia ona meblowi stabilność. Standardowo w podstawie znajdują się kółka, możemy wybrać takie przystosowane do miękkiego podłoża (np. dywanu) lub twardego, paneli czy parkietu. Nie przyczyniają się one do rysowania powierzchni, w dodatku nie piszczą podczas przesuwania krzesła. W razie potrzeby kółka można zamienić na zwykłe stopki.

 

Łatwa i wygodna regulacja

Ponieważ wysokość siedziska jest regulowana, możemy odpowiednio dopasować krzesło do swojego wzrostu, aby praca przy biurku była w pełni wygodna. Jak to zrobić? Nie jest to kłopotliwa czynność, która wymagałaby użycia dużej siły. Wystarczy pociągnąć za dźwignię umieszczoną pod siedziskiem i ustawić je na właściwej wysokości. Regulacja kąta nachylenia oparcia także nie sprawia trudności. Wymaga to jedynie pociągnięcia drugiej dźwigni i odchylenia się (puszczenie dźwigni pozwala na zablokowanie oparcia w danej pozycji). Istotne jest to, że możemy również bez przeszkód zmieniać ustawienie podłokietników, aby móc wygodnie opierać na nich ręce. Pozwala na to przycisk umieszczony po ich zewnętrznej stronie, tuż pod nakładką.

 

Wytrzymałe obicie

Materiał, który wykorzystano do obicia mebla, jest wytrzymały. Wykazuje on odporność na blaknięcie i przetarcia, dlatego krzesło na długo zachowuje elegancki wygląd. Jeśli pojawią się na nim zabrudzenia, możemy łatwo je wywabić. Zwykle wystarczy w tym celu użyć mokrej ściereczki.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ