contact

Przedsprzedaż Galaxy S23, czyli kiedy?

Ostatnio aktualizowane: 23.09.23

 

Przedsprzedaż długo wyczekiwanego Samsunga Galaxy S23 już ruszyła! Od 1 lutego 2023 roku można wyposażyć się w najnowszego flagowca z rodziny Galaxy S, którego specyfikacja zapowiada się naprawdę dobrze.

 

Samsung Galaxy S23 jest już w sprzedaży – na co mogą liczyć fani serii Galaxy S?

Galaxy S23, Galaxy S23+ oraz Galaxy S23 Ultra to modele, w których przypadku można liczyć na znakomity stosunek ceny do jakości. Smartfony te charakteryzują się świetną specyfikacją, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.  Decydując się na zakup telefonów od 1 do 16 lutego, można uzyskać dodatkowe korzyści. Co można zyskać? W ramach promocji można otrzymać 2 razy więcej pamięci, nawet 3600 złotych w programie Odkup, a także roczne ubezpieczenie Samsung Care+.

 

Zgarnij przedpremierowe prezenty od Samsunga

Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z najnowszych modeli z rodziny Galaxy S, możesz liczyć na naprawdę interesujące prezenty. Pierwszym z nich jest możliwość zgarnięcia od 500 do 3600 zł. Dzięki programowi “odkup” możesz wymienić swój stary sprzęt na nowy i dodatkowo uzyskać środki z jego sprzedaży. Co więcej, osoby, które zakupią nowy smartfon z serii Galaxy S do 16 lutego, mogą odebrać wybrany model S23 w wariancie z dwukrotnie większą pamięcią za tę samą kwotę, jaką trzeba byłoby zapłacić za słabszą wersję. W efekcie możesz kupić Samsunga Galaxy S23 z pamięcią 256 GB z rabatem 500 zł czy model Ultra z pamięcią 512 GB – 700 zł taniej.

To jednak jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie możesz zyskać dzięki przedsprzedażowej promocji. Kolejnym profitem jest Samsung Care+, czyli dodatkowa ochrona na wypadek uszkodzenia Twojego sprzętu. Ubezpieczenie obejmuje dwie bezkosztowe naprawy (w ciągu 12 miesięcy) usterek powstałych przez zdarzenia losowe i których nie obejmuje gwarancja. Ponadto dzięki Samsung Care+ będziesz mógł skorzystać z serwisu w przypadku szkody wywołanej działaniem wody czy innych płynów. Jeśli natomiast smartfon ulegnie całkowitemu uszkodzeniu, otrzymasz fabrycznie nowy sprzęt.

Dlaczego warto zdecydować się na Samsung Galaxy S23?

Samsung Galaxy S23 zachwyca pod wieloma względami. Model, który pojawił się w przedsprzedaży 1 lutego, ma do zaoferowania wiele świetnych funkcji. Po pierwsze, najnowszy flagowiec południowokoreańskiego producenta ma elegancki i minimalistyczny design. Jego obudowa została wykonana z ekologicznych materiałów, m.in. plastiku, szkła i aluminium, pozyskanych z recyklingu. Model może pochwalić się również niezwykle wysoką trwałością. Ponadto Galaxy S23 umożliwia wykonywanie profesjonalnych zdjęć i filmów nawet przy słabym oświetleniu. To zasługa połączenia fenomenalnych aparatów z możliwościami sztucznej inteligencji.

Samsung Galaxy S23 jest również synonimem nadzwyczajnej wydajności, którą docenisz nie tylko podczas codziennego użytkowania, lecz także w trakcie grania czy korzystania z zaawansowanych aplikacji. W smartfonie zastosowano najnowszy procesor Snapdragon 8 Gen 2. Całość dopełnia mocna bateria, która wsparta jest działaniem sztucznej inteligencji. AI uczy się Twoich nawyków i optymalizuje zużycie energii. W efekcie będziesz mógł korzystać ze swojego nowego modelu nawet przez 25 godzin na jednym ładowaniu.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ